באר שבע

מחפשים מגשר גירושין בבאר שבע? נמצאים בצומת דרכים? החלטתם להיפרד? רוצים שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים? אתם מחפשים חומרים ומידע שיעזרו לכם לצלוח בבטחה את  תהליך הגישור שלכם?
ברוכים הבאים למשרד הגישור שלי בבאר שבע. שמי נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין" (הוצאת סטימצקי).

אני וצוות המגשרים והמגשרות שעובדים איתי, כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ובין בני זוגכם. אנו מתמחים בעזרה לבני זוג (הורים) שנקלעו למשבר בזוגיות, לקבל החלטה לאן הולכים (שלום בית או גירושין) ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. במסגרת תהליך הגישור תקבלו בעזרתנו, מענה לשאלות המטרידות ביותר, תקבלו ביטחון בהמשך הדרך ותגבשו הסכם שיאפשר לכל המשפחה לתפקד באופן מיטבי. בסיום תהליך הגישור תקבלו מאיתנו הסכם מפורט המשקף את ההסכמות שהושגו. ההסכם יוגש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (לבחירתכם) ויקבל תוקף פורמלי.

אתם מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא את התכנים המופיעים בו ולהיעזר בהם ככל שתצטרכו. במידת הצורך תוכלו גם ליצור עימי קשר, להתייעץ ולקבוע איתי פגישת הכרות .

השכלה וניסיון מקצועי: תואר ראשון במשפטים הקריה האקדמית אונו (משפטן L.L.B), תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן),  התמחות בגישור, ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים, בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ' קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים בישראל ובלשכת המגשרים בישראל, לימודי אימון מקצועי, בוגר קורס גירושין בשיתוף פעולה, 7 שנות התמחות בגישור גירושין ומאות הסכמי גישור שהסתיימו בהצלחה.

פעילויות נוספות בתחום הגישור-  מחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור גירושין" (הוצאת סטימצקי), מעביר סדנאות והרצאות בנושא גישור וגישור גירושין, מרצה בקורסי גישור בסיסיים, קורסי גישור משפחה וקורסים מתקדמים אחרים; חונך ומלווה מגשרים מתחילים.

אם החלטתם שאתם רוצים לפתור את המחלוקות ביניכם בדרך של הסכמה, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות נכונים, טובים וצודקים לכם ולילדיכם, אז הגעתם למקום הנכון. אני כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה או להסכם שלום בית ולחלופין גירושין בהתאם לצורך שלכם. הסכם אשר ייתן מענה מספק לצרכים שלכם ושל ילדיכם.

במהלך תהליך הגישור, אעזור לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים, כפי שעשיתי עם מאות זוגות אחרים שהגיעו אלי מלאים בחששות ויצאו עם הסכמות וביטחון בעתיד לבוא. התקשרו אלי ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

בסיום תהליך הגישור שתעברו איתי, תקבלו ממני הסכם גירושין כתוב אשר ישקף את כל ההסכמות אליהן הגעתם. הסכם הגירושין שתקבלו ממני, יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט לענייני משפחה או מבית הדין הרבני (לפי הנוחות שלכם).

לשיחת ייעוץ ראשונית ולתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות ניתן להשאיר פרטים באתר או להתקשר למספר 052-5571818

 

החלטתם להיפרד? רוצים להתגרש בבאר שבע בתנאים הנוחים לכם?  חשוב לכם שהפרידה והגירושין ייעשו בצורה טובה ונכונה ולהימנע ממלחמות קשות? כבר הבנתם שהליך גישור גירושין בבאר שבע הוא הדרך הטובה ביותר לסיים את הנישואין בצורה שתמנע מכם סבל מיותר ותאפשר לכם להמשיך הלאה בחייכם? כל מי שהתגרש יספר לכם שהתקופה המקדימה לגירושין היא התקופה הקשה ביותר. הפחדים והשאלות לא נותנים מנוח ומטרידים את מנוחתכם. מה יקרה עם הילדים אחרי הגירושין? איך תתמודדו עם המציאות הכלכלית? מה תהיה מערכת היחסים עם בן הזוג הגרוש/ה שלכם אחרי הגירושין? איך תעשו לבד את מה שעשיתם עד עכשיו ביחד? למזלכם הגעתם למקום מקצועי שיודע ויכול לעזור לכם להתמודד ולעבור את הקשיים בהצלחה. אז תנו לעצמכם רגע להניח לשאלות הקיומיות שמעסיקות אתכם ובואו לפגישת הכרות איתי בחדר הגישור שלי בבאר שבע ללא מחויבות וללא עלות.

בהליך הגישור גירושין באר שבע הנעשה בעזרתי, תוכלו להגיע בתוך זמן מהיר ובעלות סבירה והוגנת ביותר (הליך גישור גירושין נמשך בממוצע בין חודש לחודשיים ועולה עשרות אחוזים פחות מגירושין עם עורך דין בבית המשפט). אז אם החלטתם להתגרש ואתם רוצים לעשות זאת חכם וצודק התקשרו אלי וקבעו פגישת הכרות ללא מחויבות וללא עלות במשרד הגישור גירושין בבאר שבע הנמצא ברחוב הדסה 19 בעיר העתיקה.

הזוגיות שלכם הגיעה לקיצה וחשוב לכם לסיים אותה בצורה טובה ונכונה ולהימנע ממלחמות קשות תוך כדי שאתם בונים שותפות הורית חזקה לעתיד? חשוב לכם להגיע להסכם גירושין סופי והוגן? אתם מוטרדים ממה שיקרה עם הילדים שלכם לאחר הגירושין? גירושין הם לא עניין נעים ופשוט. בעזרת תהליך גישור גירושין עם הנעשה בעזרתי בבאר שבע, תוכלו להגיע להסכם גירושין בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור ילדיכם ויקיריכם. בהליך הגישור גירושין בבאר שבע תגיעו בצורה מקצועית, יעילה ובטוחה להסכם סופי שיפיג את החששות ויביא לכם תקווה וביטחון.

שמונה יתרונות בולטים מהם תיהנו בגישור גירושין איתי בבאר שבע:

שאלות הילדים נפתרות בהסכמה הורית והפגיעה בילדים נמנעת– אין ספור מחקרים כבר הוכיחו שכאשר הורים מתגרשים שלא בהסכמה ומבלי שיהיו מתואמים בנושאי הילדים, הם גורמים לנזק פסיכולוגי לילדים. יחד עם זאת מחקרים רבים נוספים והניסיון שהצטבר בגישור גירושין, מוכיח שכאשר ההורים מתגרשים בגישור ומייצרים מנגנונים נכונים לקבלת הסכמות ולטיפול נכון במחלוקות ובקשיי הפרידה- הילדים נפגעים הרבה פחות מהגירושין. ניהול הליך גישור גירושין נכון מקל גם על ההורים שעוברים תקופת ההתאקלמות קצרה וקלה יותר (באופן יחסי). זוגות רבים שהתגרשו בעזרתי, מספרים שאחרי הגירושין הם הצליחו לשמור על מערכת היחסים שלהם סביב הילדים תקינה וביחד הם ממשיכים לגדל את ילדיהם בהצלחה.

קצב גישור הגירושין נקבע על ידכם- לעיתים ההחלטה להתגרש תופסת אתכם לא מוכנים כלכלית, רגשית, תפישתית ובאופן כללי גירושין מגיעים בדרך כלל בזמן ההכי פחות טוב. מסיבה זו אני מאפשר לכם, לקבוע בעצמכם ובהסכמה עם הצד השני, מתי נוח לכם להיפגש, מה יהיה קצב הגישור ומתי אתם תגיעו להסכם הגירושין הסופי. בעזרתי, הליך גישור גירושין בבאר שבע נעשה ללא לחץ וללא פחד של אף אחד מהצדדים. אם תרצו לרווח את הזמן בין הפגישות או אם תרצו לסיים את הליך הגישור ולקבל לידיכם את הסכם הגירושין ליד תוך שבוע ימים, הדבר אפשרי ותלוי רק בכם וברצונכם.

בגישור גירושין בבאר שבע אין ויתורים ואין פשרות יש רק ניצחונות- אולי ישמע לכם מוזר שבגישור גירושין אין מפסידים אלא רק מנצחים אך מבחינתי זו המציאות וזה היעד. מאחר והסכם הגירושין יכול לעסוק באינספור נושאים מעבר לנושאים הרגילים והמוכרים (משמורת, מזונות, חלוקת רכוש וכו'), תקבלו בגישור הגירושין שלכם את הכלים לקבוע כיצד יראו חייכם וחיי הילדים שלכם אחרי הגירושין. במסגרת התהליך תשיגו וודאות לגבי העתיד שלכם ותוכלו לקבוע במסגרת ההסכם עוגנים שיאפשרו לכם לחיות חיים טובים בדרככם החדשה.

המחיר הכדאי ביותר- כמי שדוגל בהוגנות כחלק משמעותי מהליך הגישור, אני מאפשר לבני הזוג המתגרשים, לשלם מחיר הוגן ונמוך ביותר לעומת האופציות האחרות בהליך גישור הגירושין שלהם. על אף הניסיון הרב והמוניטין שצברתי לאורך השנים, אני מקפיד לשמור על רמת מחירים נמוכה ביחס לעולם הגירושין.

אין ביורוקרטיה באישור הסכם הגירושין שלכם- הסכם הגירושין שהושג בגישור גירושין בעזרתי מועבר לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני שם הוא מקבל תוקף של פסק דין על ידי שופט או דיין. אין צורך ללכת לשום מקום אחר מלבד לבית המשפט לענייני משפחה בבאר שבע ולאחר מכן לבית הדין הרבני לצורך קיום הטקס הדתי בלבד.

מתגרשים בסודיות ובלי לחצים חיצוניים- בהליך גישור הגירושין בבאר שבע בו אני מגשר, תוכלו להגיע בקצב שלכם להסכם גירושין סופי. במסגרת הליך הגישור שהוגדר בחקיקה כהליך חסוי וסודי. כל מה שתאמרו או תציגו בהליך הגישור ישמר בסודיות ולא יוכל לשמש כנגדכם.

גירושין זה כואב אבל אפשר שיהיה פחות- בגישור גירושין בעזרתי בבאר שבע, תקבלו תמיכה והבנה בקשיים שלכם ויד תומכת שתוביל אתכם עד שתגיעו למטרה וליעדים שלכם.

לתאום פגישת הכרות בבאר שבע התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם