מיטל חדד מוסרי - מטפלת זוגית

קצת עליי
שמי מיטל חדד מסורי,
אמא ל- 5 ילדים וב- 15 השנים האחרונות עבדתי בתפקידים ניהוליים בחברות הייטק.
גם אני עבדתי תחת אש רגשות האשם האימהיים, שבין העבודה לבית, ובכלל לא צריך סיבות מיוחדות כדי שאנחנו ההורים נרגיש אשמים...
לפני כ- 10 שנים נחשפתי לחוג הורים בגישת שפר, חוג אשר הביא איתו שקט פנימי, השלמה ואיזון והשפיע רבות על חיי. בחוג למדתי כיצד ליצור שיתוף פעולה ורוגע בבית עם הילדים ולשנות לגמרי את האוירה בבית.
בדיוק באותה נקודה החלטתי שאני רוצה להעביר את זה הלאה!
ב- 5 השנים האחרונות אני מעבירה חוגי הורים, הרצאות וייעוצים בגישת שפר.
מזמינה גם אותך לחוות את השינוי


עליזה הרשקוביץ - מאמנת ילדים

שמי עליזה הרשקוביץ,מאמנת ילדים להעצמה אישית ותהליכי שינוי. הגעתי לתחום המקצועי בו אני עוסקת מתוך חווייה אישית, אשר חיברה אותי לעשייה הנתפסת בעיניי כשליחות אישית וחברתית מן המעלה הראשונה.
אני אוהבת אנשים, מתחברת בקלות לילדים ונוער ויודעת בוודאות שהקליק הראשוני הוא המפתח ליצירת קשר מקצועי,טוב ומשמעותי בהמשך. בשנים האחרונות ליוויתי ואימנתי ילדים ונוער אשר חוו משברים משפחתיים, אישיים וחברתיים בהצלחה רבה.
לפני כשלש שנים הוצאתי ספר בשם "הבית של ליאו הצב", המספר על נקודת מבטו של ילד בעקבות פרידת הוריו. הספר נרכש עבור ספריות בתי ספר, על ידי עיריות שונות ואני אף מעבירה מפגשים לילדים בהם אני מנהלת איתם שיחה על היכולת שלהם לקבל כלים להתמודדות עם מציאות חדשה שנכפתה עליהם.
אני יודעת מניסיון כי ילדים החיים במשפחות העוברות משבר גירושין, לא תמיד זוכים לטיפול או אימון בזמן אמת. הורים מתקשים לפנות את הזמן, להודות או לחפש סיוע עבור ילדיהם, מה שעשוי לעזור להם מאד בכל שלב בתהליך המשברי.
נסיוני המקצועי מעיד על כך ש"יש לי את זה". אני עובדת מתוך מקום ומודעות פנימית, הכרות אישית עם קשיים ומשברים, מצבים חברתיים, לקויות של ילדים, כי הייתי שם בעצמי. עם ילדי.עם מתאמנים שלי.
אני עובדת על פי שיטת ה"אימון המשולב" הכוללת התייחסות למחשבה, לדיבור, לשכל, לרגש, לרוח ולמעשה. שיטה קצרת מועד בת כ -12 עד 15 מפגשים בהם הילד מכיר ביכולות האישיות שלו להתמודד עם המציאות באופן אופטימי, כמקור לתקווה ושינוי למשהו טוב יותר.
יתרונות האימון על פי שיטה זו הם המיקוד והחלק המעשי המשמשים כבסיס המוביל לתהליך של שינוי עם תוצאות בזמן קצר.פרקטיקה זו מאפשרת לילד להשתמש בכלים שרכש עת יאלץ הוא להתמודד בעתיד עם בעיות ומשברים בכל מעגלי חייו.
"עליזה...קבלתי כוכב הבוקר. את יודעת למה? אני מרגיש גאווה ויודע שאפשר לסמוך על עצמי". מתאמן שלי בן 11, הוריו התגרשו. הושעה פעמים רבות על בעיות התנהגות.


שי אבו - יועץ כלכלי

במשך השנים זכיתי להכיר משפחות רבות במסגרת ליווי פרטני באמצעות גופים גדולים ,משטרת ישראל, שרות בתי סוהר, משרדי ממשלה ועוד.
שימשתי יועץ כלכלי בתוכנית "חיים חדשים" בקשת. ובעל פינה קבועה בעבר בתוכנית "חשבון פתוח" עם צבי זרחיה.
"חישוב מסלול מחדש"- זוגות שמתגרשים חווים אירוע של משבר כלכלי.רמת ההענסות יורדת ורמת ההוצאות כמעט ולא משתנה.
באמצעות ליווי והדרכה כלכלית.
1.המשפחה מקבלת כלים וידע נרחב בניהול התקציב. הכרה במיצוי הזכיות השונות.
2.מענה לדילמות כלכליות חשובות. קניית בית/השכרה.
3. קביעת יעדים למשפחה והענקת סיוע לעתיד הילדים.
4.טיפים שונים בחיסכון.
המשפחה צומחת קדימה ולא דועכת וממשיכה לקדם את יעדיה השונים.
השירות מיועד לכל משפחה בכל שלב. היועץ משמש מעין שותף לדרך במסע של המשפחה תוך הכנת צרכיה ורצונותיה..