גישור מאמרים

מאמרים ומידע בנושא גישור לציבור הרחב ולמגשרים

בעמוד זה תוכלו לקרוא מאמרים רבים שכתבתי במהלך השנים בנושא גישור גירושין וגישור באופן כללי. המאמרים בעמוד זה יספקו לכם תמונה רחבה על עולם הגירושין וכלים שיעזרו לכם לעבור את תהליך הגירושין בצורה מיטבית ומבלי לפגוע בעצמכם ובילדים.

קריאת מאמרים בנושא גישור מומלצת במיוחד להורים בהליכי גירושי מאחר וקריאת המאמרים תעזור לכם לקבל ביטחון עצמי והבנה על המונחים המשפטיים ועל ההיבטים הרגשיים שמנהלים את תהליך הגירושין.

המאמרים בעמוד זה מיועדים הן לציבור הרחב והן למגשרים פעילים וכאלו שנמצאים בהכשרה בבתי ספר לגישור ובבית הספר לגישור של נדב נישרי.

בעמוד זה תוכלו למצוא בין היתר: כלים להתמודדות עם גירושין, השפעת הגירושין על ילדים, גירושין עם ילדים קטנים, הסבר על מונחים משפטיים כגון: מזונות, מדור, הסדרי שהייה ומשמורת, חומר לעבודה אקדמאית בגישור, מידע על הכשרת מגשרים, קורס פרקטיקום בגישור גירושין, טיפים על גישור, כלי עזר למגשרים, מידע על גירושין באופן עצמאי, מידע על הדרך לבחור מגשר.

נדב נישרי

גירושין עם ילדים קטנים

גירושין עם ילדים קטנים הם תהליכי גירושין מורכבים הדורשים התייחסות רבה לפרטים רבים. חלק מהפרטים נחשבים לגדולים כבר בעת הכנת הסכם הגירושין וחלקם קטנים בשלב

קרא עוד »
נדב נישרי

איך לאשר הסכם גירושין בהסכמה?

איך לאשר הסכם גירושין בהסכמה? כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לאשר את הסכם הגירושין שלכם באופן פורמלי. במדריך קצר זה תקבלו את כל התשובות לשאלות החשובות לכם.

קרא עוד »
נדב נישרי

איך לנהל שיחת גירושין

איך לנהל את שיחת הגירושין שיחת גירושין היא השיחה בה אחד מבני הזוג מודיע לצד השני שהוא מעוניין להתגרש או כאשר שני בני הזוג מגיעים

קרא עוד »
נדב נישרי

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה – המדריך המלא האינטרנט מלא בסיפורי אימה על גירושין שהתנהלו במלחמות חורמה משפטיות בין בני הזוג. גם הוליווד לימדה אותנו במשך כמה עשורים

קרא עוד »

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי