מהו גישור משפחתי

גישור משפחתי הוא הליך שנועד ליצירה והשגה של פתרונות יצירתיים כאשר מתקיימים סכסוכים וחילוקי דעות בין בני המשפחה. פעמים רבות נקלעות משפחות גדולות וקטנות לעימותים שונים. לעיתים מדובר בסכסוכי צוואה וירושה, לפעמים הם נסובים סביב מערכת היחסים הבעייתית עם אחד האחיינים או בני הדודים, ולפעמים גם קורים מצבים בהם בני המשפחה צברו לאורך השנים המון כעסים שברגע אחד פשוט השתחררו וגרמו לכאוס.

בהליך הגישור המשפחתי יושבים בני המשפחה המעורבים ו/או שיש להם קשר לחילוקי הדעות, יחד עם מגשר שעוזר להם לפרק את המקרה. בחלקו הראשון של הגישור עוזר המגשר בעזרת הכלים העומדים לרשותו, לבני המשפחה ביחד ולחוד, להבין מהם האינטרסים של כל אחד מהם ומהם האינטרסים המשפחתיים הרלוונטיים לכולם (למשל- כולם רוצים לשמור על הבריאות והכבוד של סבתא). חלק זה של הגישור מתנהל בצורה של שיחות פרטיות עם כל אחד מבני המשפחה ומשיחות משותפות לכולם ביחד עם המגשר. בצורה זו מקבל המגשר תמונה מלאה על הצרכים של בני המשפחה ויכול לעזור להם להגיע לפתרון.

לאחר שמוגדר מערך האינטרסים המשפחתי, מתחיל המגשר לייצר שיח של פתרונות אפשריים למחלוקות. במסגרת החתירה להסכמות ופתרונות, מקבלים בני המשפחה את הזמן והמקום לבטא את הכעסים והתסכולים שלהם אחד כלפיי השני. השילוב של פורקן רגשי יחד עם הגעה לפתרון טכני ברור ומוגדר- מאפשר בסופו של דבר את סיום המחלוקות. בסיום הגישור  ובהתאם לרצונם של בני המשפחה, נהנים המעורבים ממשפחה מלוכדת וממערכות יחסים חזקות עוד יותר. משפחה שפותרת משברים בגישור, מצליחה בסופו של דבר להתגבר על הקשיים ביחד. המאמץ המשותף בחתירה לפתרון המוסכם, הינו עוגן קריטי לחוסנה של המשפחה.

יתרונות הגישור במשפחה אצל המגשר נדב נישרי:

יעילות- בתוך זמן קצר תגיעו לפתרון מוסכם ותקבלו גם את המשפחה שלכם וגם את הדברים החשובים לכם באמת.

המחיר- אנחנו מאמינים בהוגנות. המחירים שלנו אטרקטיביים וחוסכים לכם שנים של סבל והוצאות משפטיות גדולות.

הניסיון הרב– המגשר נדב נישרי מתמחה בגישור משפחתי המשלב בתוכו אלמנטים מעולמות מקצועיים שונים. כל זאת על מנת ולעזור לכם להגיע לפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.

סניפים בכל רחבי הארץ– לא צריך לנסוע רחוק. אנו מחזיקים משרדי גישור בכל רחבי הארץ על מנת ולהיות זמינים וקרובים אליכם.

 

השאר תגובה

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם