נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין

זקוקים למגשר גירושין? רוצים להתגרש בצורה טובה ובמינימום קושי? רוצים לוותר על דיונים ארוכים ויקרים בבית המשפט?

נדב נישרי מגשר
נדב נישרי מגשר

נדב נישרי מגשר מומחה בגישור גירושין וגירושין בהסכמה, עוזר לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים. עשרות זוגות הגיעו ביחד להסכם והצליחו לסיים יפה ולמנוע כאב וצער לעצמם ולילדיהם. התקשרו גם אתם ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. המגשר נדב נישרי ילווה  אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ ראשונית ולתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות

[pojo-form id=”1720″]

הליך גירושין בהסכמה שנעשה בגישור מאפשר לכם לקבל את הפתרונות הטובים ביותר לכלל ההיבטים הפרקטיים והרגשיים של הגירושין. בגישור גירושין תצליחו לבנות מסלול חיים ברור לכם, לבן הזוג שלכם ולילדיכם לאחר הגירושין. בעזרת שיחות באווירה לא פורמאלית עם המגשר המומחה בגירושין נדב נישרי, תצליחו לייצר בזמן קצר ובעלות נמוכה הסכם גירושין כולל שיאפשר לכם לקבל ודאות וביטחון בהמשך חייכם.

גירושין הם עניין מורכב הדורש טיפול כולל והתייחסות לניסיון העבר על מנת ולייצר הווה ועתיד ברורים עם מנגנונים מוסכמים לפתרון חילוקי דעות שעלולות לצוץ לאורך השנים. גישור גירושין עוסק גם בשאלות המוכרות של משמורת, זמני הורות, חלוקת רכוש, אחריות הורית וכדומה, אך גם בתחומים היותר מורכבים בחייהם של הורים גרושים כגון כיצד מחנכים ביחד את הילדים? איך מגדלים את הילדים בשני בתים? מה עושים כשצריך להישאר עם הילד בבית? כל השאלות הללו ורבות נוספות יקבלו מענה שלם בגישור הגירושין שלכם ויוכנסו לתוך הסכם הגירושין שלכם.

יתרונות גישור גירושין אצל המגשר המומחה לגירושין נדב נישרי:

1. עלות נמוכה והוגנת – לא צריך להוציא את כל החסכונות על הגירושין! מחיר גישור גירושין אצל נדב נישרי הוא המחיר ההוגן והתחרותי ביותר בהתחייבות!

2. אתם קובעים כמה זמן ייקח להגיע להסכם סופי – הליך הגישור גירושין נעשה בקצב שלכם. אם תרצו להגיע להסכם מהיר ניתן יהיה לסיים בתוך מספר ימים. אם תרצו לקחת את הזמן תוכלו להגיע להסכם תוך כמה חודשים, תוכלו לעשות כך גם כן. הכל תלוי בכם ובצורך שלכם.

3. שומרים על הילדים שלכם – בגישור גירושין ההורים מקבלים החלטות ביחד למען הילדים ומצליחים להימנע משימוש בילדים ככלי במלחמת גירושין.

4. אישור ההסכם בבית המשפט בלי בירוקרטיה – הסכמי הגירושין של המגשר נדב נישרי מועברים ישירות לבית המשפט ללא צורך במתווכים וללא צורך באנשי מקצוע נוספים. הסכם הגירושין בהסכמה כולל את כלל הנושאים שחייבים לקבל מענה ברור בהסכם הגירושין ומקבל תוקף של פסק דין משופט בבית המשפט לענייני משפחה.

5. מונעים בעיות עתיד – זוגות שהתגרשו בגישור גירושין מצליחים להתנהל טוב יותר בחייהם הנפרדים מאשר כשהתגוררו באותו בית. שיטת העבודה של המגשר נדב נישרי עוזרת לכם לייצר כלים נכונים לתקשורת ולהבנה גם בעתיד.

6. אתם קובעים את העתיד שלכם – הסכם הגירושין שלכם שהושג כולו בהסכמה, הוא הסכם בו יש רק מנצחים ואין מפסידים. הסכם הגירושין שלכם יאפשר לכם לדעת איך אתם ממשיכים בחייכם בצורה בטוחה ויצמצם את חוסר הוודאות למינימום.

7. התחשבות בזמינות שלכם – למגשר נדב נישרי משרדים במרבית הערים הגדולות בישראל (לרשימת הסניפים לחצו כאן). פגישות הגישור נערכות בתאום עמכם ועל פי הנוחות שלכם. ניתן להיפגש בכל שעות היום בהתאם לצורך שלכם.

https://www.youtube.com/watch?v=gylvA3GcpgU

לכתבות וראיונות נוספים של המגשר המומחה בגירושין נדב נישרי לחצו כאן.

נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם