נדב נישרי מגשר גירושין בפרדס חנה- גישור גירושין בפרדס חנה

מחפשים מגשר גירושין בפרדס חנה? נמצאים בצומת דרכים? החלטתם להיפרד? רוצים שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים? אתם מחפשים חומרים ומידע שיעזרו לכם לצלוח בבטחה את  תהליך הגישור שלכם?

ברוכים הבאים למשרד המגשרים נדב נישרי בפרדס חנה. במשרד צוות מגשרות ומגשרים מיומן ומנוסה בהובלתו של נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספר “להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו-“שותפות חדשה” (בהוצאת כנרת-זמורה).

צוות המגשרים והמגשרות של משרד המגשרים נדב נישרי, כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ובין בני זוגכם. אנו מתמחים בעזרה לבני זוג (הורים) שנקלעו למשבר בזוגיות, לקבל החלטה לאן הולכים (שלום בית או גירושין) ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. במסגרת תהליך הגישור תקבלו בעזרתנו, מענה לשאלות המטרידות ביותר, ודאות וביטחון להמשך הדרך והסכם שיאפשר לכל המשפחה לתפקד באופן מיטבי. בסיום תהליך הגישור תקבלו מאיתנו הסכם מפורט המשקף את ההסכמות שהושגו. ההסכם יוגש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (לבחירתכם) ויקבל תוקף פורמלי.

אתם מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא את התכנים המופיעים בו ולהיעזר בהם ככל שתצטרכו. במידת הצורך תוכלו גם ליצור איתנו קשר, להתייעץ ולקבוע איתנו פגישת הכרות ללא שום התחייבות.

אם החלטתם שאתם רוצים לפתור את המחלוקות ביניכם בדרך של הסכמה, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות נכונים, טובים וצודקים לכם ולילדיכם, אז הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה או להסכם שלום בית ולחלופין גירושין בהתאם לצורך שלכם. הסכם אשר ייתן מענה מספק לצרכים שלכם ושל ילדיכם.

במהלך תהליך הגישור, נעזור לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים, כפי שעשינו עבור מאות זוגות אחרים שהגיעו אלינו לתהליך הגישור כשהם מלאים בחששות, ויצאו עם הסכמות וביטחון לטווח הקרוב והרחוק. התקשרו אלינו ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

בסיום תהליך הגישור שתעברו איתנו, תקבלו מאיתנו הסכם גירושין כתוב אשר ישקף את כל ההסכמות אליהן הגעתם. הסכם הגירושין הזה יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט לענייני משפחה או מבית הדין הרבני (לפי הנוחות שלכם).

מה תקבלו בתהליך גישור בפרדס חנה במשרד המגשרים נדב נישרי?

 

גישור גירושין בפרדס חנה בזמנים הנוחים לכם – כל פגישת גישור נקבעת בתאום מלא אתכם ובהתאם לזמינות ולצרכים שלכם. שיקולי עבודה וילדים נלקחים בחשבון כאשר קובעים את הפגישות. בגישור גירושין בפרדס חנה רק אתם קובעים מתי נפגשים וכמה זמן תימשך כל פגישה. החלטתם להיפרד? רוצים להתגרש בפרדס חנה בתנאים הנוחים לכם? חשוב לכם שהפרידה והגירושין ייעשו בצורה טובה ונכונה ולהימנע ממלחמות קשות?

חוסכים משמעותית בעלויות – גישור גירושין בפרדס חנה עולה הרבה פחות (כלכלית ורגשית) מאשר גירושין בעזרת ייצוג עורך דין בבית המשפט. עלותו הכוללת של גישור גירושין בפרדס חנה מגיעה בממוצע לאלפי שקלים בודדים לשני הצדדים ביחד (לעומת עשרות אלפי שקלים לכל צד בדרכים האחרות).

שקט נפשי – בעזרתנו תעברו את הליך גישור הגירושין שלכם בצורה החלקה והבטוחה ביותר. גישור הגירושין בפרדס חנה יאפשר לכם לקבוע כיצד תיראה המציאות שלכם בעתיד.

אתם קובעים את הקצב – זמן ההגעה להסכם גירושין סופי בגישור גירושין בפרדס חנה נקבע על ידי בני הזוג בהתאם לצרכים הטכניים והרגשיים שלהם. בגישור גירושין בפרדס חנה, ניתן להגיע להסכם תוך ימים או תוך חודשים – הכל בהתאם לצרכים של בני הזוג.

במה עוסקים (גם) בהליך גישור גירושין בפרדס חנה?

 

התנהלות כלכלית לאחר הגירושין? איך תראה מציאות חייכם היומיומית אחרי הגירושין? איך תוכלו לממן את עלויות המחייה שלכם (בנפרד) ושל ילדיכם? במסגרת הליך גישור גירושין בפרדס חנה, תקבלו תשובות ופתרונות ותדעו מה עליכם לעשות בעצמכם ומה על הצד השני לעשות גם כן.

חלוקת הרכוש? במסגרת גישור גירושין בפרדס חנה, תגיעו להסכמות משותפות בכל הקשור לחלוקת הרכוש המשותף. דרך חלוקת הרכוש אליה מגיעים הצדדים תהיה מוסכמת על שניהם והתוצאה תאפשר לשניהם להמשיך בחייהם בצורה בטוחה וברורה.

גידול הילדים לאחר הגירושין? הזוגיות היא זמנית אך ההורות היא נצחית. אמנם אתם נפרדים זה מזו אבל הפרידה היא לא מהילדים. לנצח תישארו ההורים שלהם ועל כן חשוב לייצר ביניכם מנגנונים להגעה להסכמה ולניהול משברים נכון.

הסכם הגירושין שלכם יאושר על ידי שופט בבית המשפט לענייני משפחה – לאחר שתקבלו ממני את הסכם הגירושין תינתן לכם ההזדמנות להתעמק בהסכם ולוודא שהוא אכן משקף את ההסכמות אליהן הגעתם בגישור. הסכם גישור גירושין שהושג בהסכמה מלאה של שניכם, יועבר לאחר אישורכם לשופט בית המשפט לענייני משפחה בפרדס חנה או לדיין בבית הדין הרבני שיאשרו את ההסכם וייתנו לו תוקף של פסק דין.

לשיחת ייעוץ טלפונית ולתאום פגישת הכרות לגישור גירושין בפרדס חנה ללא מחויבות התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

 

השאר תגובה

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם