קורס פרקטיקום גישור גירושין

ברוכים הבאים לקורס פרקטיקום בגישור גירושין. קורס מקיף הכולל הכשרה מעשית על הנעשה בחדר הגישור בגירושין והתנסות מעשית בגישורים אמיתיים. התכנית מיועדת לבוגרי קורס גישור בסיסי, שמעוניינים לעסוק בגישור המתמקד בנושאי גירושין, באופן מעשי ומקצועי. במסגרתה ירכשו הסטודנטים כלים פרקטיים ותיאורטיים ויתמחו בהגשת עזרה לזוגות הנמצאים במשבר גירושין, כדי שיוכלו ליצור הסכם טוב ונכון עבור כל בני המשפחה. למידע נוסף לחצו על התמונה.


קורס גישור גירושין

ברוכים הבאים לקורס גישור גירושין מעשי , המתמקד בתהליך הגישור לגירושין - על פי גישתו של נדב נישרי. שיטת העבודה הייחודית לו, הנלמדת על ידי מגשרים רבים נוספים, נוצרה תוך כדי תהליך של מאות גישורים, אשר הסתיימו לשביעות רצון הצדדים. היא מבוססת על הגישה הטרנספורמטיבית ומשלבת בתוכה היבטים הסכמיים ונרטיביים, יחד עם כלים ושיטות מעולמות המשפט, הפסיכולוגיה ,האימון ועוד. סגנונו האישי של נדב וניסיונו הרב, הובילו ליצירת דרך פעולה חדשנית המכוונת לשימוש במשבר הגירושין, כמנוף ליצירת מערכת יחסים חדשה ומשופרת בין ההורים. כאשר מנהלים את תהליך הגישור בצורה נכונה, יכול משבר הגירושין להפוך, בעבור שני ההורים, להזדמנות לשינוי והתמרה במערכת היחסים בין בני המשפחה. תהליך הגישור, עוזר למגושרים לפי שיטת נדב, להתמקד באינטרסים, בצרכים וברגשות אותם הם חווים, על מנת וליצור מכנה משותף ביניהם ולמען יצירת נקודת מוצא נוחה, לבניית חיים חדשים וטובים יותר.
התכנית מיועדת לבוגרי קורס גישור בסיסי, שמעוניינים לעסוק בגישור המתמקד בנושאי גירושין, באופן מעשי ומקצועי. במסגרתה ירכשו הסטודנטים כלים פרקטיים ותיאורטיים ויתמחו בהגשת עזרה לזוגות הנמצאים במשבר גירושין, כדי שיוכלו ליצור הסכם טוב ונכון עבור כל בני המשפחה. למידע נוסף לחצו על התמונה.


קורס גישור בסיסי מעשי

קורס הגישור הבסיסי המעשי שמעביר המגשר נדב נישרי, מקנה לסטודנטים את היסודות ההכרחיים לעיסוק בגישור ולהבנתו של ההליך לעומק. ייחודו של הקורס הוא שעל אף שהוא מבוסס על הקריטריונים שהוגדרו על ידי ועדת גדות כנדרשים לעיסוק בגישור, הוא מועבר תוך שילוב והשמת דגשים וכלים מעשיים שיעזרו למגשרים לעתיד להתמודד עם הנעשה בחדר הגישור. הקורס מועבר בצורה דינמית ומשלב סרטים, מצגות, דוגמאות ודילמות מחדר הגישור של נדב והרצאות פרונטאליות. במהלך הקורס יעברו הסטודנטים סימולציות שונות לשיפור יכולותיהם בחדר הגישור. למידע נוסף לחצו על התמונה.


סדנת איך להתגרש בשלום

גירושין מביאים לשינוי בכל הפרמטרים המרכיבים את חיינו: משפחה, עבודה, זוגיות, לימודים ותחומי חיים מהותיים אחרים. העיסוק בשאלות גורליות אלו מעורר פחדים וחששות אצל כל מי שנמצא בתהליך גירושין ואינו יודע כיצד לפעול. ריבוי המידע באינטרנט ועצות מאיימות המתקבלות מיועצי אחיטופל עלולים להוביל מהר מאוד להתנהלות לקויה מתוך פחד וחשש גם אצל האנשים החזקים ביותר. תהליכי גירושין שנוהלו מתוך פחד וחשש הובילו פעמים רבות להתגשמות הסיוטים הגדולים ביותר, כמאין נבואה שמגשימה את עצמה.
כדי להימנע ממלחמות משפטיות ומפגיעה בבני המשפחה, חייבים ההורים למצוא דרכים לפתור את המחלוקות ביניהם בדרך של דיאלוג והסכמה. אך מה קורה כאשר אין דיאלוג ואין הסכמה? במקרים שכאלו ניתן לפעול בדרכים רבות ומגוונות כדי לנהל את המו"מ בצורה מיטבית ולהפוך את הצד השני מיריב בשדה הקרב להורה שותף במציאת פתרונות שיתאימו לשני ההורים ולילדים. את הידע והכלים הללו תוכלו לקבל בסדנה "איך להתגרש בשלום" עם המגשר נדב נישרי.
התכנית מיועדת לבוגרי קורס גישור בסיסי, שמעוניינים לעסוק בגישור המתמקד בנושאי גירושין, באופן מעשי ומקצועי. במסגרתה ירכשו הסטודנטים כלים פרקטיים ותיאורטיים ויתמחו בהגשת עזרה לזוגות הנמצאים במשבר גירושין, כדי שיוכלו ליצור הסכם טוב ונכון עבור כל בני המשפחה. למידע נוסף לחצו על התמונה.