קורס גישור גירושין מורחב

מעוניינים להשתלב במקצוע הגישור בגירושין?

רוצים לקבל כלים וידע שיאפשרו לכם כניסה בטוחה לחדר הגישור?

אתם מבינים את הרגישות והקושי שעוברים על משפחה בהליכי גירושין ורוצים לעזור להורים להגיע להסכמות הטובות ביותר עבורם ועבור הילדים?

אם עניתם בחיוב על השאלות הללו, אז אתם במקום הנכון!

ברוכים הבאים לקורס התמחות בגישור גירושין בהנחיית המגשר נדב נישרי. קורס מקיף המספק כלים מעשיים, הבנה מעמיקה בתהליכים העוברים על המשפחה בגירושין, שיטות עבודה וגישות שונות שיעזרו לכם לנווט את תהליך הגישור אל קרקע בטוחה לכל בני המשפחה וליצירת שותפות חדשה בין ההורים.

שיטת העבודה אותה מעביר נדב נישרי במהלך הקורס, נוצרה מניסיון שנצבר במאות גישורים מוצלחים בהם גישר נדב. הגישה של נדב רואה בתהליך הגישור בגירושין, הזדמנות לצמיחה מתוך המשבר וליצירת מציאות טובה יותר עבור כל בני המשפחה. משכך פועל נדב לאורך כל התהליך בגישה חיובית ודואג להעצים את שני ההורים שבחדר ולתת להם כלים לתקשורת טובה יותר. כלים שמועברים בהמשך גם לילדים ומספקים להם יציבות וביטחון. הבסיס שנבנה במהלך הגישור וההסכמות אליהן מגיעים בני הזוג לאורך התהליך, מאפשרים הגעה נעימה ובטוחה להסכמות בכל הנושאים שעל הפרק. סגנונו האישי של נדב וניסיונו הרב, הובילו ליצירת דרך פעולה חדשנית המכוונת לשימוש במשבר הגירושין, כמנוף ליצירת מערכת יחסים חדשה ומשופרת בין ההורים גם אחרי הגירושין.

 

"כאשר מנהלים את תהליך הגישור בצורה נכונה, יכול משבר הגירושין להפוך, בעבור שני ההורים, להזדמנות לשינוי והתמרה במערכת היחסים בין בני המשפחה.  תהליך הגישור, עוזר למגושרים להתמקד באינטרסים, בצרכים וברגשות אותם הם חווים, על מנת וליצור מכנה משותף ביניהם ולמען יצירת נקודת מוצא נוחה, לבניית חיים חדשים וטובים יותר." נדב נישרי

הקורס מיועד לבוגרי קורס גישור בסיסי (גם כאלו שלא למדו אצל נדב נישרי), לבוגרי קורס פרקטיקום בתביעות קטנות ולבוגרי תואר שני ביישוב סכסוכים, המעוניינים לעסוק באופן מעשי ומקצועי בגישור  גירושין. 

 

במהלך הקורס, ינתח נדב יחד עם הלומדים בכיתה תיקי גישור אמיתיים, מתוך ניסיונו הרב בתהליכי גישור. בנוסף ישולבו תרגילי העשרה וסימולציות להפנמת התיאוריה והפרקטיקה.

במסגרת הקורס יוקרן גישור גירושין אמיתי שגישר נדב נישרי (הגישור צולם בהסכמת בני הזוג)

מילה אישית למתעניינים בקורס התמחות בגישור גירושין

המחשבה לפתוח קורס התמחות בגישור גירושין נמצאת בראשי מזה שנים. לאורך השנים ראיתי כיצד המצב בו מגשרים אינם יכולים לצבור ניסיון מעשי בגישור גירושין, אינו משתנה. המציאות בעולם הגישור היום, היא שניתן ללמוד בקורסים מקצועיים או אקדמאיים נפלאים ולחוות את הרגשת הסיפוק הנפלאה, שחווה מגשר בסיומו של תהליך הגישור. אך למצער, את הניסיון המעשי הנדרש לעיסוק בגישור, מתקשים המגשרים לצבור. יתר על כן, פעמים רבות, אלו שיוצאים לדרך לבדם חווים קשיים ותסכולים רבים הנובעים מחוסר ידע והבנה בתחילת הדרך. בנוסף לכך קיימת תפישה שלא ניתן להתפרנס מגישור בישראל. לדעתי הגישה שגויה ומייצרת מצג שווא הפוגע במגשרים המוותרים מראש על הניסיון לפרוח בתחום הגישור. כל אלו מובנים וברורים לכל מי שפועל בתחום הגישור ורוצה להשתלב ולהתפתח בו. מטרתי בקורס ההתמחות בגישור גירושין, היא לתת לדור החדש של המגשרים את הידע, הכלים, הניסיון המעשי שיעזרו להם לעזור לזוגות בחדר הגישור בצורה הטובה ביותר ויעזרו להם לבנות מוניטין ושם שמושך לקוחות נוספים.


מה לומדים בקורס גישור גירושין בגישת נדב נישרי

סילבוס קורס גישור גירושין, מקיף את כלל ההיבטים הנדרשים לתהליך גישור גירושין,  כמו: היבטים רגשיים, היבטים משפטיים, דרכים להתמודדות עם משברים,  תקשורת בין – אישית, טרנספורמציה ביחסים ועוד. כל אלה במטרה להניח יסודות איתנים ליצירת גישור מוצלח.

בוגרי קורס גישור הגירושין המורחב שיסיימו את הקורס בהצלחה יוכלו להמשיך לקורס הפרקטיקום (התנסות מעשית) בגישור גירושין של נדב נישרי


על המרצה

נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין, מחבר הספרים "להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין" (הוצאת סטימצקי) ו"שותפות חדשה – המדריך לחיים בשלום לפני, במהלך ולאחר הגירושין", מומחה בגישור בגירושין ובליווי זוגות מתגרשים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה תוך התמודדות עם קשיים רגשיים. מומחה בשיטת הגישור הטרנספורמטיבי. מאז שסיים את התמחותו בגישור גירושין והחל לפעול כמגשר גירושין, הביא לסגירת מאות הסכמי גישור גירושין בהסכמה ובגישורים נוספים בתחומי המשפחה והעסקים. בנוסף לגישורים בפועל, נדב גם מרצה לגישור בסיסי, משפחתי ומקצועי ומכשיר ומלווה מגשרים חדשים בתחילת דרכם בגישור.

השכלה וניסיון מקצועי: תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן), תואר ראשון במשפטים  (הקריה האקדמית אונו), בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה של פרופ' קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים ובלשכת המגשרים בישראל, לימודי אימון מקצועי, בוגר קורס גירושין בשיתוף פעולה.


סילבוס קורס גישור גירושין מעשי בגישת נדב נישרי

שיעור 1

·         הכרות ודגשים לקראת הקורס

·         הטמעת הגישה החיובית במשבר הגירושין – ראיית המשבר כהזדמנות לגדילה ולצמיחה.

·         הכרת הגישור השונות בגישור בהקשר לגירושין: גישור טרנספורמטיבי, גישור נרטיבי וגישור הסכמי.

·         ההבדל בין גישור להליכים משפטיים

שיעור 2

·         מציאת פתרונות יצירתיים

·         הומור בגישור

·         כיצד מתנהל הקשר בין המגשר לצדדים בתקופת הגישור ובין הפגישות

שיעור 3

·         שיחת פתיחה

·         הסכם פתיחת הגישור

·         זיהוי מקרי קיצון והתאמה לגישור

·         העצמה בתהליך גישור

שיעור 4

·         שאילת שאלות

·         ניהול משברים

·         גישור בזוג

שיעור 5

·         הכרת מנגנונים ביולוגיים ופסיכולוגיים

·         זיהוי מטרות ואינטרסים משותפים

·         זיהוי מטרות ואינטרסים אישיים

·         יצירת סביבה תומכת בגירושין

·         איסוף מידע ונתונים

שיעור 6

·         הכרת מונחים משפטיים

·         מערכת בתי הדין הרבניים ובתי המשפט לענייני משפחה

·         מרוץ הסמכויות

·         אישור הסכם גירושין בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה

שיעור 7

·         קביעת זמני הורות

·         יציאה לחו”ל

·         ערבי חג, חופשים וימי חול המועד

שיעור 8

·         חלוקת רכוש ומיטלטלין

·         התמודדות עם סוגיות בתחום המקרקעין

שיעור 9

·         הסדרים זמניים

·         כיצד יכולים ההורים להקל על הילדים

שיעור 10·         מזונות ומדור
שיעור 11·         חלוקת זכויות פנסיוניות
שיעור 12

·         התמודדות עם בני זוג חדשים

·         מקומה של המשפחה המורחבת בגירושין

שיעור 13

·         שימוש ביועצים חיצוניים

·         מקומם של עורכי דין בגירושין

שיעור 14

·         תקשורת הורית אחרי הגירושין

·         מנגנונים לפתרון מחלוקות

שיעור 15·         גירושין בשיתוף פעולה
שיעור 16·         סדנה לכתיבת הסכם גירושין
שיעור 17

·         איך מסבירים לילד על הגירושין

·         התמודדות עם קשיים של הילדים בהליכי גירושין

שיעור 18·         אתיקה  בגישור
שיעור 19·         שיווק עצמי – סדנה ייחודית המסבירה כיצד צריך מגשר לפעול על מנת ולפתוח קליניקה פרטית ולהצליח להתפרנס בכבוד מגישור.
שיעור 20·         שיעור סיכום וחזרה על עיקרי הקורס

אורך הקורס – 80 שעות אקדמאיות

המתפרשים על פני 20 מפגשים שבועיים

הלימודים יתקיימו במרכז חיבורים – רחוב ויסוצקי 4 תל אביב (ליד תחנת רכבת מרכז)

לפרטים נוספים והרשמה מלאו את פרטיכם או התקשרו 052-5571818

המלצות מפי בוגרי קורס גישור גירושין מורחב ופרקטיקום בגישור גירושין

עוה"ד איריס הרמתי
עוה"ד איריס הרמתי
"אז למה בחרתי ללמוד קורס גישור גירושין אצל נדב נישרי? בשל השילוב הייחודי והכל כך חשוב שנדב עושה בקורס בין תיאוריה לפרקטיקה, כיון שמדובר בקורס איכותי שעדיין לא היה כמותו בארץ ואותו בדיוק חיפשתי- קורס לימוד תיאורטי מעמיק ומקצועי בשילוב פרקטיקום בתהליכי גישור גירושין אמיתיים!! כיון שנדב מביא איתו ידע מקצועי נרחב ונסיון פרקטי עשיר, ובעיקר כיון שמעבר למקצועיות והידע הנרחב שלו, נדב מביא איתו חכמה ורגישות, אמונה בתהליך ותשוקה גדולה למקצוע הגישור."
נתי דריימן
נתי דריימן
"כתלמיד בקורס פרקטיקום במשפחה אצל המגשר נדב נשרי היקר אני רוצה לשתף אתכם בחוויה שלי בקורס, ראשית ישנם שאומרים שהחינוך הטוב ביותר מתחיל בדוגמא האישית, אצל נדב הדוגמא האישית היא יוצאת דופן לטובה קודם כאדם, תמיד עם חיוך גדול על הפנים, תמיד בפנים מאירות, השיח והשפה שלו, הם בצורה מלטפת רכה ומכילה, וכך גם הקורס מועבר בצורה מיוחדת עם דגש רב על התוכן הרב שנלמד בקפידה, מתוך אותה נועם ורכות של אישיות יוצאת דופן, הקורס בנוי על שיח מעורב ומשתף בין כל המשתתפים, מה שהופך אותו לעירני, פעיל, ומועיל במיוחד, מבחינה לימודית מעשית, אני רואה זאת כזכות גדולה להכיר אדם עם אישיות מיוחדת כנדב, ולהיות תלמיד בכיתת לימוד בקורס פרקטיקום במשפחה מיוחד שכזה."
כנרת ארנון עמר
כנרת ארנון עמר
ממליצה בחום רב. אני לומדת כרגע אצל נדב קורס פרקטיקום בגישור גירושין. הקורס מעניין מאוד, נדב מעביר אותו בצורה מסודרת וברורה, יש זמן לשאלות ודיונים עד שמגיעים להבנה עמוקה של הגישה. והכי חשוב האישיות והאופי המאוד מכילים וסבלניים של נדב משפיעים על התהליך הפנימי שאני עוברת כדי להיות מסוגלת לגשר. כדאי לכם.
הקודם
הבא

שאלות ותשובות:

ש: האם כל מי שלומד בקורס גישור הגירושין יוכל להמשיך גם לפרקטיקום?

ת: הכניסה לחדר הגישור בגירושין כרוכה בידע מעשי רב וביכולות אישיות מסויימות שאינן קיימות אצל כל אחד. על כן רק בוגרי קורס הגישור גירושין שיסיימו את הקורס בהצלחה ויימצאו מתאימים על ידי המרצה, יורשו להיכנס לפרקטיקום בגישור גירושין ביום הכשרתם.

 ש: האם מקבלים תעודה?

ת: כן. בסיום הקורס יקבל כל בוגר תעודה המעידה שסיים בהצלחה קורס גישור גירושין מורחב (80 שעות אקדמאיות) מטעם נדב נישרי

ש: למה כדאי לי להירשם לקורס גישור הגירושין המורחב?

ת: אם את/ה רואה את הייעוד שלך כמגשר/ת בין זוגות אז זהו הקורס המקיף והמעשי ביותר שתוכלו לקבל כיום. העיסוק בגישור גירושין מצריך הבנה מקיפה וניסיון עשיר כדי להתמודד עם המורכבות שבחדר הגישור כשמשפחה נמצאת במשבר. הפחד והחשש בו נמצאים בני זוג בהליכי גירושין, מצריך דמות מקצועית היודעת את עבודתה באופן הטוב ביותר. את כל אלו ועוד תוכלו לקבל בקורס גישור הגירושין ובפרקטיקום של נדב נישרי.

ש: כמה תלמידים יהיו בכיתה?

ת: הקורס מיועד לעד 20 משתתפים.

ש: מהם תנאי הקבלה לקורס?

ת: הקורס מיועד לבוגרי קורס גישור בסיסי (גם כאלו שלא עברו את קורס הגישור הבסיסי אצל נדב נישרי). 

ש: מהו אורך הקורס?

ת: הקורס מתפרש על פני 80 שעות אקדמאיות (20 מפגשים שבועיים)

 

ש: מתי נפתח הקורס הקרוב?

ת: הקורס הקרוב ייפתח ביום שלישי ה- 3.9.19 .

ש: באילו ימים ושעות מתקיים הקורס?

ת: הקורס יתקיים ביום שלישי מהשעה 16:00 ועד 19:30.

ש: היכן יתקיים הקורס?

ת: הקורס יתקיים במרכז חיבורים שנמצא ברחוב ויסוצקי 4 בתל אביב (מרחק הליכה מתחנת רכבת סבידור).

ש: כמה עולה הקורס?

ת: עלות קורס גישור גירושין מעשי מורחב היא 7,000 ש"ח.

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם