קורס פרקטיקום בגישור גירושין (התנסות מעשית)

פרקטיקום בגישור גירושין

הקורס הוא הקורס המעשי והמקיף ביותר בישראל למגשרי גירושין. במסגרת הקורס יכנס כל מגשר הלומד בקורס לשני גישורי אמת בהם הוא יגשר באופן פעיל יחד עם נדב נישרי.

במהלך הפרקטיקטום יתקיימו מפגשים של המגשרים הלומדים בקורס לצורך דיון בדילמות שיעלו בגישורים ולצורך שיתוף הדדי בחוויות של כל מגשר מהגישורים שגישר. בצורה זו יוכלו המגשרים לקבל שיקוף על הגישורים שביצעו וללמוד מניסיון אחרים בו זמנית.

הקורס מיועד לבוגרי קורס גישור הגירושין המורחב המעוניינים להתנסות באופן מעשי בגישורי אמת. קורס הפרקטיקום בגישור גירושין מאפשר למשתתפים בו, לגשר בעצמם בגישורי אמת באופן אקטיבי ולא כצופים מהצד, יחד עם נדב.

בוגרי הקורס ממליצים על הפרקטיקום בגישור גירושין של נדב נישרי

שאלות ותשובות:

ש: האם מי שלמד קורס גישור בסיסי או קורס גישור גירושין במקום אחר יכול להיכנס לפרקטיקום?

ת: מאחר והגישורים בפרקטיקום הינם גישורי אמת בהם אנו עוסקים בדיני נפשות, הכניסה לחדר הגישור דורשת מהמגשר לעבור הכנה מעמיקה ומקיפה. מפאת מיעוט שעות ההכשרה הקיימות בקורסים אחרים, מגשרים שעברו הכשרה בקורסי גישור גירושין של 40 שעות אקדמאיות ובקורס הגישור הבסיסי, לא קיבלו במהלך ההכשרה את כל הכלים הנדרשים לצורך כניסה חלקה ובטוחה לחדר הגישור. על כן לא תתאפשר השתתפות בפרקטיקום למי שלא יסיים בהצלחה את קורס הגישור גירושין המורחב שמעביר נדב. 

ש: האם כל מי שלומד בקורס גישור הגירושין יוכל להמשיך גם לפרקטיקום?

ת: הכניסה לחדר הגישור בגירושין כרוכה בידע מעשי רב וביכולות אישיות מסויימות שאינן קיימות אצל כל אחד. על כן רק בוגרי קורס הגישור גירושין שיסיימו את הקורס בהצלחה ויימצאו מתאימים על ידי המרצה, יורשו להיכנס לפרקטיקום בגישור גירושין ביום הכשרתם.

ש: כמה גישורים עושים בפרקטיקום?

ת: כל אחד מהלומדים בקורס שיימצא מתאים לשלם הפרקטיקום, יגשר בעצמו (גישור בזוג) בשני גישורים אמיתיים. בנוסף ייערכו מפגשי ניתוח ותיאור מקרה של כל גישור כך ששאר המגשרים בכיתה יוכלו ללמוד גם מהתיקים האחרים שגושרו במהלך הקורס. במקרים בהם הדבר יתאפשר מבחינת בני הזוג שנמצאים בתהליך הגישור, יתאפשר למגשרים נוספים לצפות בגישור מהצד או בתיעוד וידאו שלו.

 ש: האם מקבלים תעודה?

ת: כן. בסיום הקורס יקבל כל בוגר תעודה המעידה שסיים בהצלחה פרקטיקום בגישור גירושין מטעם נדב נישרי.

ש: האם התיקים המגושרים בפרקטיקום יכולים להיחשב למניין התיקים הדרושים להיכנס לרשימת המגשרים בבית המשפט?

ת: כן. בוגרי הפרקטיקום יוכלו להציג את פסק הדין שניתן בתיק בו הם גישרו בפני יחידת הגישור במשרד המשפטים בבואם להיכנס לרשימת המגשרים (לכשתיפתח הרשימה).

ש: למה כדאי לי להירשם לקורס הפרקטיקום?

ת: אם את/ה רואה את הייעוד שלך כמגשר/ת בין זוגות אז זהו הקורס המקיף והמעשי ביותר שתוכלו לקבל כיום. העיסוק בגישור גירושין מצריך הבנה מקיפה וניסיון עשיר כדי להתמודד עם המורכבות שבחדר הגישור כשמשפחה נמצאת במשבר. הפחד והחשש בו נמצאים בני זוג בהליכי גירושין, מצריך דמות מקצועית היודעת את עבודתה באופן הטוב ביותר. את כל אלו ועוד תוכלו לקבל בקורס גישור הגירושין ובפרקטיקום של נדב נישרי.

ש: כמה תלמידים יהיו בכיתה?

ת: בקורס ישתתפו עד 20 משתתפים.

ש: מהם תנאי הקבלה לקורס?

ת: הקורס מיועד לבוגרי קורס הגישור גירושין המורחב של נדב נישרי. בנוסף כל מי שירצה להירשם יידרש לשוחח עם נדב קודם להרשמה על מנת ולוודא שיש התאמה במטרות.

 ש: מי יהיו המגושרים בפרקטיקום?

ת: המגושרים בחדר הגישור יהיו זוגות שפונים לנדב בבקשה שיגשר ביניהם. 

ש: מתי נפתח הקורס הקרוב?

ת: הקורס הקרוב ייפתח בסיומו של קורס גישור הגירושין המורחב שייפתח ב – 12.11.19.

ש: היכן יתקיים הקורס?

ת: הקורס יתקיים במרכז חיבורים שנמצא ברחוב ויסוצקי 4 בתל אביב (מרחק הליכה מתחנת רכבת סבידור).

ש: כמה עולה הקורס?

ת: עלות הפרקטיקום בגישור גירושין היא 3,000 ש"ח שישולמו בסיום קורס גישור הגירושין המורחב, רק במידה והתלמיד יימצא מתאים להיכנס לחדר הגישור בגירושין לפי הערכת המרצה.

לפרטים נוספים ולהרשמה מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.

 

המלצות של בוגרי קורס גישור גירושין מורחב ופרקטיקום

עוה"ד איריס הרמתי
עוה"ד איריס הרמתי
"אז למה בחרתי ללמוד קורס גישור גירושין אצל נדב נישרי? בשל השילוב הייחודי והכל כך חשוב שנדב עושה בקורס בין תיאוריה לפרקטיקה, כיון שמדובר בקורס איכותי שעדיין לא היה כמותו בארץ ואותו בדיוק חיפשתי- קורס לימוד תיאורטי מעמיק ומקצועי בשילוב פרקטיקום בתהליכי גישור גירושין אמיתיים!! כיון שנדב מביא איתו ידע מקצועי נרחב ונסיון פרקטי עשיר, ובעיקר כיון שמעבר למקצועיות והידע הנרחב שלו, נדב מביא איתו חכמה ורגישות, אמונה בתהליך ותשוקה גדולה למקצוע הגישור."
נתי דריימן
נתי דריימן
"כתלמיד בקורס פרקטיקום במשפחה אצל המגשר נדב נשרי היקר אני רוצה לשתף אתכם בחוויה שלי בקורס, ראשית ישנם שאומרים שהחינוך הטוב ביותר מתחיל בדוגמא האישית, אצל נדב הדוגמא האישית היא יוצאת דופן לטובה קודם כאדם, תמיד עם חיוך גדול על הפנים, תמיד בפנים מאירות, השיח והשפה שלו, הם בצורה מלטפת רכה ומכילה, וכך גם הקורס מועבר בצורה מיוחדת עם דגש רב על התוכן הרב שנלמד בקפידה, מתוך אותה נועם ורכות של אישיות יוצאת דופן, הקורס בנוי על שיח מעורב ומשתף בין כל המשתתפים, מה שהופך אותו לעירני, פעיל, ומועיל במיוחד, מבחינה לימודית מעשית, אני רואה זאת כזכות גדולה להכיר אדם עם אישיות מיוחדת כנדב, ולהיות תלמיד בכיתת לימוד בקורס פרקטיקום במשפחה מיוחד שכזה."
כנרת ארנון עמר
כנרת ארנון עמר
ממליצה בחום רב. אני לומדת כרגע אצל נדב קורס פרקטיקום בגישור גירושין. הקורס מעניין מאוד, נדב מעביר אותו בצורה מסודרת וברורה, יש זמן לשאלות ודיונים עד שמגיעים להבנה עמוקה של הגישה. והכי חשוב האישיות והאופי המאוד מכילים וסבלניים של נדב משפיעים על התהליך הפנימי שאני עוברת כדי להיות מסוגלת לגשר. כדאי לכם.
הקודם
הבא

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם