בדיקת הסכמי גירושין

רגע לפני שאתם חתומים על הסכם הגירושין, תנו לנו לעבור עליו ולוודא שהכל בו תקין

הסכם גירושין מפורט וברור הוא תנאי מקדים להתנהלות תקינה בעתיד

הסכם גירושין הוא אחד ההסכמים החשובים בחיים שלכם – ועל החיים לא מהמרים. הוא חשוב כי אם יש לכם ילדים קטנים הוא הסכם לשנים ארוכות קדימה. הוא חשוב כי הוא יהווה את הבסיס לחיים שאחרי הגירושין – הכלכליים, הלוגיסטיים, הגיאוגרפיים, הזמן עם הילדים. הוא התשתית עליו תבנו את החיים של אחרי הפרידה והוא זה שיצטרך לספק לכם מענה אם תהיה מחלוקת עם הגרוש/ה. לכן אסור שיהיו בו ניסוחים מעורפלים שניתנים לפרשנות. אסור להשאיר קצוות פתוחים.

בדיקת הסכם גירושין מראש מונעת כאבי ראש בעתיד

המטרה בסיום כל תהליך גישור גירושין מוצלח, היא שתהיה בין ההורים תקשורת תקינה ושיתוף פעולה שיאפשרו גמישות מרבית גם בשנים הבאות. במקרים אלו, הסכם הגירושין נכנס למגרה וההורים לא צריכים להשתמש בו לעולם. אבל מה קורה כשיש מחלוקת וההסכם לא נותן לכם תשובות עליה? אז אתם יכולים להיכנס בקלות ללופ של מריבות עם הצד השני, לצבור תסכול, לגרום לשגרת החיים שלכם ושל הילדים להיפגע. מקרים שכאלה עלולים להגיע לבית המשפט ולבזבוז המון כסף וזמן.

היעזרו בניסיון הרב שלנו בבדיקת ההסכם שלכם

לנו יש ניסיון עם אלפי הסכמי גירושין שכתבנו או תיקנו לאחר שנכתבו ע”י גורם אחר. אנחנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולסגור את הסכם הגירושין מכל הכיוונים כך שבשעת מחלוקת תדעו בדיוק איך עליכם לפעול.

אנחנו מציעים לכם את הניסיון הרב שצברנו בכתיבת הסכמים ובדיקת הסכמי גירושין. זאת גם אם לא ניהלתם את תהליך הפרידה והגירושין במשרדנו. אז לפני שאתם ממהרים לחתום על ההסכם, אם יש לכם שאלות או חששות שמא ההסכם אינו מקיף וברור דיו; שלחו לנו את ההסכם ואנחנו נחזיר לכם אותו עם הערות ושאלות שיעזרו לכם לסגור את כל הקצוות ולוודא שההסכם באמת מספק בסיס יציב לחיים שאתם רוצים עבורכם ועבור הילדים.

איך עובד תהליך בדיקת הסכם גירושין?

אחרי שתשלחו לנו את ההסכם, אנחנו נעבור עליו, סעיף-סעיף, מילה-מילה, ונחזיר אותו אליכם עם כל ההערות וההצעות לתיקונים שיהפכו אותו להסכם הטוב והנכון ביותר עבורכם. אנחנו נעזור לכם לוודא שההסכם מספק מענה לכל השאלות הכלכליות, הלוגיסטיות, החינוכיות, הגיאוגרפיות, הערכיות והרכושיות שמרכיבות את חייכם וחיי ילדיכם. ושהוא אפשר לכם לצאת לדרך חדשה כשאתם רגועים ויודעים שכל הנושאים האלה מכוסים בצורה יסודית.

הבדיקה שלנו יכולה לחסוך לכם הרבה כסף בעתיד ובעיקר למנוע חיכוכים מיותרים, מפחי נפש ומחלוקות עתידיות. אל תחכו שיהיה פיצוץ – תנו לנו למנוע אותו עבורכם מראש. אנחנו נעשה את זה בתוך זמן קצר שבסיומו תקבלו מסמך מפורט ומקיף שנותן מענה לכל החששות, השאלות והספקות שלכם.

 בסיום הבדיקה נקיים עמכם שיחה בת שעה (ניתן גם בטלפון או בזום) כדי לעבור על ההערות ששלחנו. במהלך השיחה תוכלו לשאול שאלות ואנחנו נשמח לענות ככל שיידרש.

למי מיועד הליווי האישי?

זוגות שהכינו הסכם באופן עצמאי ורוצים לוודא שלא פספסו דבר

אנשים שרוצים לוודא שההסכם שלהם תקין לפני שהם חותמים

מי שעבר גישור במקום אחר ורוצה לוודא שלא פוספס דבר

מי שקיבל ייעוץ אך לא שלם עם התשובות שקיבל

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

השירות אינו משפטי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי

× מענה מיידי
דילוג לתוכן