שירות מידע וסיוע לאנשים לפני ובמהלך תהליך גירושין

משבר בחיי הנישואים יכול לקחת אותנו לצומת שיכריע כיצד ייראו חיינו מעתה והלאה. האם להתגרש? האם לנסות לתקן? האם בכלל אפשר לתקן ולהגיע לשלום בית? השאלות האלה מערערות את בסיס הקיום שלנו ומציפות פחדים וחרדות. פחד מהלא נודע, פחד מהשינוי ופחד לקבל החלטות הרות גורל.

יש המון בדידות במצבים האלה ופעמים רבות הרגשה שאין את מי לשתף ועם מי להתייעץ. זה ממש לא חייב להיות ככה. דווקא במצבים כאלה בהם אנחנו נמצאים בסערה ומתקשים לנתח את המציאות באופן אובייקטיבי ולקבל החלטות – כדאי להתייעץ, לדבר, לשתף ולקבל פרספקטיבה אחרת.

בשלב זה כל צעד שלנו יכול להיות בעל השלכות דרמטיות על העתיד שלנו, של בני הזוג ושל ילדינו ולכן כדאי לעצור, לקחת אוויר ולהתייעץ עם מי שיכול לסייע.

פעמים רבות מדי פגשתי אנשים שנקלעו לתהליך גירושין לוחמני מול אם או אב ילדיהם. האדם שעד לפני רגע היה החבר הקרוב ביותר שלהם, זה שאותו הם נשבעו לאהוב לכל חייהם. לא מדובר על אנשים רעים או כאלו שחיפשו מלחמה. זה יכול לקרות לכל אחד במצב הזה בו חייו נמצאים בטלטלה כל כך עזה. זה קרה בגלל שלא היה מי שיגיד להם: רגע, זאת המשפחה שלך, אם תפעל מהבטן אתה תפגע בה ותשאיר צלקות שיישארו שנים ארוכות. יש דרך אחרת, אפשר לעשות את זה בטוב למרות הקושי, התסכול, הכעס והאכזבה.

אז אם אתם בצומת הזה – אל תהיו לבד.

אנחנו כאן בשביל שתהיה לכם כתובת לשתף ולהתייעץ בשלב הקריטי הזה . בצד השני של הקו תמצאו מגשרים, בוגרי קורס הפרקטיקום בגישור גירושין של בית הספר לגישור שלי, שזמינים לתת מענה לכל שאלה שלכם/ן. השיחות האלה הן ללא עלות וללא התחייבות.

השיחות הללו הן לא תחליף לטיפול רגשי/פסיכולוגי או אחר עליהם אני ממליץ בחום בסיטואציות של משבר בזוגיות, אבל הן יתנו לכם כלים להתמודד עם הסיטואציה המורכבת הזאת ואת כל המידע שאתם צריכים בנוגע לתהליך גירושין, לאפשרויות השונות כמו הסכם שלום בית לחילופין גירושין (בנוסף יש המון מידע באתר זה שאתם מוזמנים לקרוא). כמובן שאנחנו מחויבים לדיסקרטיות מלאה.

בנוסף אני מזמין אתכם לקרוא את ספרי – להתגרש בשלום ושותפות חדשה (נמצאים בכל חנויות הספרים) ולהמשיך ולגלוש באתר כדי לקרוא ולקבל כלים וטיפים חשובים נוספים.

אז אל תהססו, תתקשרו ושתפו אותנו, אנחנו כאן בשבילכם.

השירות ניתן ללא עלות וללא כל מחויבות מטעם בוגרי קורס הפרקטיקום בגישור גירושין של נדב נישרי

איך זה עובד?

שלב ראשון – ממלאים את טופס הפנייה אלינו בתחתית העמוד.

שלב שני – מגשרת בכירה שלנו תתקשר אליכם כדי להבין את הצורך שלכם בשיחת ייעוץ גישור.

שלב שלישי – בהתאם לצורך שהעליתם בשיחה, תבקש המגשרת מאחד המגשרים שלוקחים חלק בקו של נדב, ליצור עמכם קשר בזמן שיהיה לכם נוח.

שלב רביעי – המגשר/ת ייצרו עמכם קשר, יקשיבו לכם ויתנו לכם כלים שיעזרו לפתור את המשבר בשלום ובגישור.

במידת הצורך המגשרים הבוגרים שלנו גם יפנו אתכם לטיפול רגשי או לייעוץ רלוונטי אחר שיעזרו לכם להתמודד עם הקשיים.

לשיחה עם מגשר/ת מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

מטרת השירות הינה להאיר אפשרויות נוספות לפתרון משברים בזוגיות בדרכי שלום. המגשרים הלוקחים חלק בקו התמיכה לא מספקים מידע משפטי אלא כלים גישוריים נרחבים.

אנו ממליצים בחום לפנות במקביל לגורמי טיפול וסיוע נפשי על מנת ולהקל עליכם עד כמה שניתן את התקופה הזו.

בהצלחה

× כתבו לי
דילוג לתוכן