מגשר לענייני גירושין

מגשר לענייני גירושין עוזר לבני זוג אשר החליטו לסיים את קשר הנישואין ביניהם בצורה יפה ובהסכמה, לעשות זאת בדרך מכובדת, הוגנת ובמינימום קושי. תפקידו של מגשר לענייני גירושין הוא לאפשר לבני הזוג המתגרשים לשוחח ולהגיע להסכמות דרך הקשיים והכאבים. בעצם נוכחותו של המגשר שהוא ניטרלי ואובייקטיבי לחלוטין, בתוך החדר, יכולים המתגרשים לשאול שאלות, לקבל תשובות ולבטא רגשות סוערים, בדרך שתהיה מובנת וברורה להם ולצד השני.

יתרונו של מגשר לענייני גירושין בהליכי גירושין נובע משני מקורות עיקריים. ראשית הוא יכול לעזור לבני הזוג לקבל החלטות פרקטיות על העתיד הכלכלי שלהם ושל ילדיהם ושנית הוא נותן להם מענה לצורך לפרוק את רגשותיהם ולהתאבל על הנישואין שעומדים להסתיים. מחקרים רבים הוכיחו שככל שמתייחסים להליכי גירושין כתחילתם של חיים חדשים, חיים שיהיו טובים יותר, כך קל יהיה לשני הצדדים להתגבר על הקושי הקיים היום ולהסתכל קדימה אל העתיד.

נדב נישרי, מגשר מומחה לענייני גירושין מנהל את הליך גישור הגירושין בהתאם לאופיים ולצרכיהם של שני בני הזוג. ישנם זוגות אשר זקוקים לגישור יותר ענייני ויותר פרקטי ואילו זוגות אחרים זקוקים להליך גירושין הנותן יותר מקום לרגשותיהם ולתחושותיהם. במקרים מורכבים אחד הצדדים רוצה גירושין מהירים ועניינים ואילו השני רוצה לקבל יותר זמן להתאבל ולהתרגל. מצבים מורכבים אלו דורשים שהמגשר לענייני גירושין יאזן בין הצדדים ויאפשר לכל אחד מהם בו זמנית לקבל את מבוקשו.

 

 

השאר תגובה

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם