נדב נישרי – משרד הגישור המוביל בישראל לגישור גירושין

נקלעתם למשבר בזוגיות? החלטתם להתגרש? רוצים לוודא שהילדים ואתם לא תיפגעו בתהליך?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעבור את תהליך הפרידה בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורכם ועבור הילדים.

מה זה גישור גירושין?

גישור גירושין הוא תהליך שנועד לעזור להורים שמחליטים להיפרד או נמצאים בצומת דרכים בזוגיות, לגבש הסכמות משותפות בכל הנוגע לגידול הילדים ובמידת הצורך, לחלוקת הרכוש והכספים שצברו במהלך השנים המשותפות. נקודת המוצא שלי היא שגם כאשר המשפחה מתפצלת לשני בתים, היא עדיין נשארת משפחה ולכן על ההורים למצוא דרכים אופרטיביות שיעזרו להם לנהל את המשפחה בשני הבתים. ההחלטה להיפרד היא החלטה מורכבת, קשה וכואבת. השיח סביב הגירושין משלב שאלות פרקטיות רבות יחד עם סערות רגשיות שלעתים הן בלתי נשלטות. מטרתי כמגשר גירושין, היא לעזור להורים לשתף פעולה במציאת פתרונות פרקטיים, ליצור מנגנונים שיעזרו לפתור מחלוקות ולהתמודד בתבונה וברגישות עם ההיבטים הרגשיים המשפיעים על כל אחד מההורים.

במסגרת הגישור אני משוחח עם שני ההורים במסגרת פגישות משותפות (עם שני ההורים בחדר) ובפגישות נפרדות (אני והורה אחד). במהלך השיחות הולכות ונרקמות הסכמות בכל הנושאים שעל הפרק. הסכמות שיהפכו בסופן להסכם גירושין או להסכם גירושין ולחלופין שלום בית. זאת בהתאם לרצון ההורים.

נדב נישרי העומד בראש המשרד, הינו מבכירי המגשרים בישראל. לנדב תואר ראשון במשפטים ותואר שני ביישוב סכסוכים והוא מחבר הספרים “להתגרש בשלום” ו- “שותפות חדשה”. 

צוות המשרד מורכב מטובי המגשרים שנבחרו בקפידה ועובדים עם נדב מזה שנים רבות.

ניסיון רב בהליכי גישור גירושין מורכבים

המחיר המשתלם וההוגן ביותר

משרדים בכל רחבי הארץ

מפגשים בשעות הנוחות לכם

אלפי לקוחות מרוצים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות שעברו אצלנו תהליך גישור גירושין כותבים:

האני מאמין שלנו

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, לימד אותנו שגירושין מורכבים לא רק מהיבטים כלכליים ולוגיסטיים אלא גם מהיבטים רגשיים הקשורים לעצם הפרידה. אנו מאמינים שאי אפשר להפריד בין שני הדברים ולכן בגישור אנו נותנים מענה כולל לכל הצרכים של ההורים המתגרשים ושל ילדיהם: הן אלו הטכניים והן אלו הרגשיים.

שיטת העבודה שלנו מאפשרת לשני ההורים להגדיר יחד מטרות אישיות ומשותפות ולבנות את המסלול שיאפשר לשניהם ולילדיהם לחיות חיים מלאי ביטחון, יציבות והגשמה עצמית.

במהלך התהליך אנו עוזרים לראות את התמונה הרחבה ויכולים לתת הצעות ורעיונות יצירתיים לפתרון מצבים שנראים בתחילת הדרך כבלתי אפשריים. אנו עושים זאת ברגישות רבה תוך הסתמכות על נתונים ועובדות אותם אנו עוזרים לגבש לאורך התהליך.

יש לנו את הכלים והניסיון לסייע לכם לשתף פעולה במציאת פתרונות פרקטיים והסכמות הוגנות ונכונות לכם ולילדיכם. בתהליך גישור גירושין שמתנהל בשיטה הייחודית שלנו. שיטה שהתפתחה מתוך ניסיון בליווי אלפי זוגות במהלך השנים.

אנחנו נעזור לכם להשאיר את ההחלטות הכי חשובות בחיים בידיים שלכם, להגיע להסכמות הוגנות שיאפשרו לכם ולילדיכם חיים טובים ויציבים, ליצור מנגנונים שיעזרו לפתור מחלוקות עתידיות ובנוסף גם להתמודד עם ההיבטים הרגשיים הכרוכים בפרידה.

בתוך הסערה בה אתם נמצאים לא תמיד ניתן לראות שיש גם חוף מבטחים קרוב, אנחנו מבטיחים לעזור לכם להגיע אליו. התקשרו אלינו כדי לקבל את כל המידע שאתם צריכים על מנת לצאת לדרך הנכונה ביותר עבורכם.

הצוות שלנו

מה המטרה של המגשר?

לי כמגשר אין אג’נדה נסתרת לגירושין או לשלום בית. מטרתי בגישור היא לעזור לשני ההורים ולשאר בני המשפחה להיות מאושרים. על כן, כאשר שני ההורים מחליטים שהם רוצים להתגרש אני עוזר להם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר וכאשר אחד מהם או שניהם מאמינים שהם יכולים לתקן את הקשר ולעשות שלום בית, אני אחפש יחד עימם את הדרכים שיאפשרו לעשות כן.

איך מתנהל גישור גירושין

השלב הראשון של הגישור הוא חלק ההיכרות. בחלק זה חשוב לי לזכות באמון של שני ההורים על מנת ואוכל לתת להם את תחושת הביטחון הנחוצה להם. על מנת ולעשות זאת אני מייצר שיח פתוח על הגישור ועל מטרותיו ועונה לשאלות ההורים בנוגע לתהליך הגישור ובנוגע אלי כמגשר גירושין. בסיום חלק ההיכרות יוצאים שני ההורים עם תחושת ביטחון הנובעת מהבנה טובה יותר של התהליך ויכולת לסנן את רעשי הרקע השלילייםהמלווים אותם.

בשלב השני של הגישור, אני עוזר לכל אחד מההורים לגבש הבנה בדבר מטרותיו האישיות לעתיד כדי לוודא שהסכם הגירושין הסופי יאפשר לו להשיגן. חלק זה חשוב ביותר מאחר והוא יעזור לכל אחד מההורים לדעת בכל רגע נתון האם הוא מתקדם למקום הרצוי עבורו וכיצד הוא יכול לשפר את פעולותיו ולקדם את מטרותיו.

בשלב השלישי שנעשה לאחר שהונחו היסודות וגובשו המטרות המשותפות והנפרדות, מתחיל דיאלוג שמטרתו למצוא דרכים שיאפשרו לשני ההורים להשיג את מטרותיהם. במהלך השנים צברתי ניסיון רב שעוזר לי לראות מקומות בהם ניתן לרתום את שני ההורים למען מציאת פתרונות יצירתיים וליצירת שיתוף פעולה ביניהם. מתוך הדיאלוג ובעזרת הכלים שאני נותן לזוגות הפונים אלי, הולכות ונרקמות הסכמות בנוגע לכל הנושאים שעל הפרק. רשימת הנושאים עליה אנו צריכים לעבור מורכבת משאלות פרטניות הרלוונטיות למשפחה ומנושאים נוספים שאני מביא לשולן מתוך הניסיון שצברתי.

לאחר שמושגות כל הסכמות הנדרשות ולאחר שעברנו על כל ההיבטים הנחוצים, אני אוסף את ההסכמות שהושגו והופך אותן להסכם גירושין או להסכם גירושין ולחלופין שלום בית (בהתאם להסכמות שהושגו). את הסכם הגירושין אני שולח להורים בדוא”ל על מנת ויקראו אותו ויוודאו שהוא תקין. לאחר שמתקבל האישור על ההסכם משני ההורים הוא מועבר לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני שם שופט או דיין נותן לו תוקף של פסק דין.

נקודת המבט שלי בגישור גירושין, היא שהסכם גירושין הוא בסופו של דבר הסכם שותפות. הסכם שותפות שעוסק בהיבטים שונים בחיי ההורים והילדים. מכאן שהסכם הגירושין צריך לצפות פני עתיד ולגבש הסכמות בדבר נושאים קריטיים ואחרים שעלולים לצוץ במהלך השנים.

באילו נושאים עוסקים בגישור גירושין?

היבטים כלכליים – איך משלמים את הוצאות הילדים וכיצד דואגים ששני הבתים יצליחו לשמור על הראש מעל המים (מזונות ומדור).

היבטים רפואיים – מה קורה עם ילד חולה? מי לוקח ימי מחלה? האם מעבירים ילד חולה מבית לבית? איך מקבלים החלטות במקרי חירום רפואיים?

היבטים גאוגרפיים – מהו מרחק המגורים מבית ההורים לבית הספר? מהו המרחק בין בתי ההורים?

היבטים חינוכיים – איך מקבלים החלטות בנושא חינוך וגידול הילדים? מהם הערכים על פיהם מגדלים את הילדים?

היבטים רגשיים – משבר הגירושין מעורר רגשות סוערים אצל כל בני המשפחה, במסגרת תהליך הגישור ניתן מקום להכיל, להבין ולהתמודד עם רגשותיהם של שני ההורים. זאת במטרה לאפשר לכל אחד מההורים והילדים לעכל ולהתמודד בקצב ובהתאם לצורך שלו.

שאלות נוספות שיעלו בתהליך הגישור שלכם:

איך מתנהלים בכל הקשור לילדים כאשר ההורים לא גרים באותו בית ולאחר הגירושין?

איך תתנהל התקשורת בין ההורים לאחר הגירושין?

איפה יגורו הילדים (מדור)?

איך תממנו את עלויות המחיה של הילדים (מזונות)?

מי אחראי על הילדים ואיך פועלים במצבים שונים?

איך מחלקים את הרכוש בגירושין?

איך מקבלים גט?

לרשימת הנושאים שיש להתייחס אליהם בהסכם גירושין לחצו כאן.

מה עוד חשוב לדעת?

למי מיועד גישור גירושין – הסכם הגירושין הוא ההסכם החשוב ביותר עליו חותמים ההורים. מדובר על הסכם מקיף הכולל את כל היבטי החיים של שני ההורים ושל ילדיהם. לדעתי כל זוג שיש לו ילדים משותפים (קטנים וגדולים) צריך ללכת לגישור כדי לוודא שכל אחד מההורים יהיה מרוצה ועל מנת וההורים יצליחו להמשיך לשתף פעולה בכל הקשור לילדים. הדבר חשוב שבעתיים, כאשר מדובר בהורים לילדים קטנים שיידרשו להמשיך ולשתף ביניהם פעולה באופן יומיומי לאחר הפרידה.

כמה זמן נמשך הליך גישור הליך גישור (אצלי) נמשך בממוצע 10 שעות המפוזרות על פני 3-4 פגישות. בדרך כלל כל פגישה נמשכת שעתיים.

כמה עולה גישור גירושין – תהליך גישור גירושין יכול לעלות בין 6,000 ₪ ל- 25,000 ₪ סה”כ לשני הצדדים יחד. המחיר נקבע בהתאם לכמות השעות שנדרשות להגיע להסכם והוא כולל את עלות הכנת ההסכם.

מה צריך להביא לפגישת גישור ראשונה – מבחינתי לא צריך להביא כלום לפגישה מלבד את עצמכם. במהלך הפגישה הראשונה אני אדריך אתכם מה צריך להביא (אם בכלל).

לגישור באים גם כשאין הסכמות – מטרת הגישור היא לעזור להורים להגיע להסכמות גם במקומות בהם נראה שאין הסכמה מראש. לעיתים אני שומע הורים שאומרים שיבואו אלי לאחר שיושגו ביניהם הסכמות. זוהי טעות נפוצה. מטרת הגישור היא לעזור להורים להגיע להסכמות בדרך מהירה ובמינימום קושי. ההבדל בין הגישור להליך המשפטי, הוא שבעזרת הכלים שיש בידי כמגשר, אני יכול לעזור להורים למצוא פתרונות רחבים שיהיו מקובלים על שניהם לעומת התהליך המשפטי בו שופט קובע את התוצאה שתכפה על שני ההורים.

החלמה מהירה – גישור גירושין הוא התהליך המאפשר את ההחלמה המהירה ביותר לכל בני המשפחה. מחקרים רבים שנעשו בנושא, מוכיחים שהורים שהתגרשו בתהליך גישור הצליחו לשתף פעולה ביניהם בצורה הטובה ביותר. זאת מאחר ושיתוף פעולה ותקשורת טובה בין ההורים הם הגורם העיקרי להצלחת המשפחה לעבור את הגירושין בשלום.

טובת הילדים – מחקרים מראים כי ילדים שהוריהם התגרשו בגישור וממשיכים להיעזר בכלים שקיבלו בגישור, מצליחים יותר במבחנים אישיותיים ופסיכולוגיים מאשר ילדים להורים שאינם מתקשרים וחיים באותו בית. משמעות הדבר היא שהליך הגישור אינו מביא רק לחיים טובים יותר להורים אלא שהוא יכול גם לשמש כמקפצה לגידול טוב יותר של הילדים.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

למה עדיף להתחיל בגישור ולא לרוץ להליכים משפטיים?

גישור גירושין הינו הליך גירושין המאפשר לבני זוג המעוניינים להתגרש, להגיע להסכם גירושין מלא בדרך של התדיינות מחוץ לכותלי בית המשפט או בית הדין הרבני. בהליך גישור גירושין מתמודדים שני הצדדים עם הדילמות והקשיים הנובעים מהצורך לשנות את מציאות חייהם ואת מציאות חיי ילדיהם. ההתמודדות נעשית בצורה קלה בעזרת מגשר גירושין המלווה את בני הזוג בתהליך ועוזר להם להגיע להסכמות. בסופו של הליך גישור הגירושין מתקבל הסכם גירושין הכתוב בהתאם לדרישות החוק ובהתאם לדרישות ולצורכי שני הצדדים. הסכם הגירושין מוגש לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה אשר נותן לו תוקף של פסק דין ההופך את הגירושין לרשמיים. אז אם אתם רוצים להיפרד בשלום? בלי מלחמה ובלי פחד, בגישור גירושין תגיעו להסכם גירושין סופי בדרך הנכונה. הסכם גירושין שמושג בגישור שומר על זכויותיכם האישיות ועל הילדים שלכם.

הליך גירושין כולל אלמנטים רגשיים מורכבים יחד עם היבטים משפטיים טכניים. בהליך גישור גירושין תקבלו מענה לכל הבעיות הרגשיות והטכניות ביחד. במהלך התהליך תוכלו לפרק את הכעסים ולאפשר לעצמכם בנייה של חיים טובים יותר לאחר הגירושין.

הליך גישור גירושין שנעשה בהסכמה חוסך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים. מונע ממכם עוגמת נפש גדולה, שומר על שלום ילדיכם ומאפשר ליצור עתיד טוב יותר לכם וליקיריכם.

 

בגישור גירושין שומרים על הילדים

הזוגיות היא זמנית אך ההורות היא נצחית. במהלך הגישור תוכלו להגיע להבנות ולהסכמות יחד עם בן הזוג שלכם/ן בכל הקשור לילדיכם. מחקרים רבים מראים שהורים שהתגרשו בגישור שבמהלכו סוכמו גם ההיבטים הערכיים שסביב הילדים- הפכו להורים מעורבים בהרבה משהיו לפני הנישואין.

במהלך הגישור תקבלו כלים פרקטיים שיעזרו לכם לבנות מערכות של אמון והבנה בין הורית על מנת ותוכלו ביחד לפעול לחיזוק הילדים שלכם תוך שמירה על הכבוד שלכם ושל בן זוגכם.

בגישור גירושין אתם תקבעו את גורלכם

בהליך הגישור בגירושין אתם אלו שתקבעו איך תראה מציאות החיים שלכם אחרי הגירושין. בגישור הגירושין שתעברו בעזרתי תוכלו לקבל כל החלטה שתהיה נכונה עבורכם, כל עוד היא נעשית בהסכמה ולאחר שבחנתם לעומק את כדאיותה. בסופו של דבר תקבלו לידיכם הסכם גירושין כולל המקפל בתוכו את כל ההבנות אליהן הגעתם מרצונכם החופשי. הסכם הגירושין שלכם יהיה הסכם שאתם תהיו שלמים אתו במאה אחוז. לאחר שתאשרו את הסכם הגירושין, יועבר ההסכם לבית המשפט לענייני משפחה אשר ייתן לו תוקף של פסק דין. במהלך גישור הגירושין שלכם יעזור לכם המגשר נדב נישרי לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם ללא כפייה מבחוץ.

הניסיון הרב שצברתי במהלך השנים, מאפשר לי לספק לכם מענה רגשי וענייני בעת ובעונה אחת. מצד אחד תקבלו את האפשרות לעכל ולהתמודד עם המשמעות הרגשית של הגירושין ומצד שני תקבלו מענה לשאלות הטכניות על העתיד שיתקיים לאחר הפרידה והגירושין.

כמה זמן לוקח להתגרש בגישור גירושין?

במרבית המקרים הליך גישור גירושין נמשך בין 5 שעות ל-20 שעות. שעות אלו הן שעות גישור נטו אשר מפוזרות על פני חודשיים (בממוצע). 

מי שמחליט כמה זמן יימשך הגישור זה רק אתם. הגישור יסתיים מיד לאחר שתגיעו בעזרתו להסכמות בכל הנושאים שעל הפרק וכאשר תרגישו מוכנים לשלב הבא. ככל שבני הזוג מגיעים לגישור גירושין עם תקשורת טובה יותר כך הגישור יהיה יותר מהיר. מאידך ככל שהגירושין כוללים יותר אלמנטים רגשיים, כך יימשך התהליך יותר זמן עד להגעה להסכם גירושין סופי.

טיפול אישי וצמוד כבר מהטלפון הראשון

כמגשר משפחתי חשוב לי להיות זמין עבורכם ולתת לכם יחס אישי ואדיב בכל שלב. אני מקפיד לשמור על רמה גבוהה של שרות למגושרים שבאים אלי ומבטיח לתת מענה מיידי לכל בקשה שתעלה. את כל זאת תגלו כבר משיחת הטלפון הראשונה.

במהלך שיחת טלפון הראשונה שתוכלו לבצע יחד עם בן הזוג או בנפרד, תקבלו מידע ראשוני על הגישור ותוכלו לתאם פגישה ראשונית ללא עלות וללא מחויבות. מטרת הפגישה הראשונית היא לתת לשני בני הזוג ביחד את התמונה המלאה על העומד בפניהם ועל האפשרויות הקיימות עבורם. ובנוסף לבנות אמון ביני לביניכם על מנת ואוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר.

מה ההבדל בין גישור להליך משפטי?

גישור גירושין היא הדרך הטובה ביותר להימנע ממלחמות משפטיות סביב הרכוש והילדים. בגישור גירושין תגיעו לפתרון שהטוב והנכון ביותר עבורכם/ במהלך הגישור אעזור לכם להגיע להסכמות הנכונות עבורכם ועבור ילדיכם. ללא פשרות וללא ויתורים. בגישור גירושין תצליחו לייצר מציאות אפשרית וחיובית עבורכם ועבור ילדיכם.

הליך גישור גירושין מיועד לא רק בשביל להגיע להסכם גירושין. במקרים רבים במהלך הגישור מתברר שעוד יש רצון לנסות ולשמור על הנישואין. במקרים שכאלו אעזור לכם להגיע להסכמות כיצד לשמור על הנישואין ולייצר מציאות שתהפוך את הרצוי למצוי.

 זמינות– ניתן לקיים פגישות גישור תוך זמן קצר וקרוב אל מקום מגוריכם. לרשימת הסניפים שלנו לחצו כאן.

מחיר הוגן אנחנו מקפידים לגבות מחיר הוגן המתאים לכל משפחה.

מקצועיות בצוות שלנו תמצאו את המגשרים המנוסים ביותר שעשו התמחות אצל נדב נישרי וליווי עשרות זוגות בהליכים מוצלחים.

חסיון מלא כל הנאמר בחדר הגישור נמצא תחת הסכם חסיון משפטי. כל מה שתאמרו בחדר הגישור יישאר בחדר הגישור.

ניטרליות לכל אורך התהליך אנחנו מקפידים להישאר ניטרליים ואובייקטיביים. זאת כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורכם ועבור הילדים. 

 

חשיבה יצירתית בגישור גירושין

במהלך גישור הגירושין שלכם, חשוב לנו לאפשר לכם להעלות כל רעיון, כל רצון, כל שאיפה וכל חלום שלכם לדיון בחדר הגישור גירושין. החופש הזה יאפשר לכם בסופו של דבר להגיע לתובנות ממשיות על הדרך בה יתנהלו חייכם לאחר הגירושין. בצורה זו תוכלו להגיע לפתרונות שיגשימו את השאיפות שלכם ויאפשרו במקביל גם לשותף שלכם להמשיך הלאה בחייו.

לא כופים שום דבר. פועלים רק בהסכמה

לכל אורך התהליך אנחנו נוודא שאתם פועלים מתוך רצון להגיע להסכמות ולא מתוך לחצים חיצוניים. חשוב שההסכם הסופי שלכם יהיה הסכם שמבוסס על כנות ועל הבנה שרק הסכם שיהיה טוב לשני הצדדים יהיה הסכם שיחזיק לאורך זמן וימנע פגיעה בילדים.

שימוש ביועצים חיצוניים בהליך הגישור

מותר להביא יועצים חיצוניים להליך הגישור גירושין. אני מאפשר לכם להביא לחדר הגישור את כל האנשים והיועצים שאתם חושבים שיכולים לעזור לכם. אם אתם מרגישים שיש נושא שאתם לא בטוחים בו, אתם יכולים להתייעץ לגביו עם בעל מקצוע רלוונטי (עורך דין, פסיכולוג, אקטואר וכו’) ואם תרצו אפילו להביא את אותו בעל מקצוע לחדר הגישור.

האם הגישור מצליח?

חד משמעית כן! כאשר בני הזוג מגיעים לחדר הגישור מתוך כוונה כנה להגיע לפתרון שיהיה מקובל על שניהם ומתוך רצון להגיע להסכם גירושין שיאפשר לשניהם להמשיך הלאה בחייהם ומוכנים להשקיע את הזמן הדרוש להגיע להבנות- ניתן להגיע להסכמות! ההסכמות שיושגו ייכנסו לתוך הסכם משפטי שיקבל תוקף של פסק דין ויאפשר לכם להמשיך בחייכם ואף יאפשר לכם להיות הורים טובים אף יותר. כך זה כשאתם נאבקים למען הילדים ולא עליהם.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

× מענה מיידי
דילוג לתוכן