נגה זיו מגשרת ומתאמת הורית

נגה, בוגרת קורס פרקטיקום בגישור גירושין של בית הספר לגישור מעשי של נדב נישרי, משמשת כמגשרת בכירה במשרד המגשרים נדב נישרי וליוותה עשרות זוגות בתהליכי פרידה מתוך גישה חיובית ואופטימית, המכוונת להעצמה של כל אחד מהצדדים ורואה במשבר הזדמנות לצמיחה אישית ומשפחתית, במתכונת השותפות החדשה אשר שמה במרכז את טובת הילדים וההורים.

בנוסף לזוגות בתהליכי גירושין מתמחה נגה בתהליכי גישור של הסכמי שלום בית, הסכמי שלום בית ולחילופין גירושין, הסכמי זוגיות, ליווי אישי בתהליכי גירושין ותיאום הורי.

אני מאמינה

נגה מלווה זוגות מתוך תפיסה לפיה אחת המטרות החשובות בגישור היא להפריד את האדם מהבעיה. פעמים רבות המעצור בדרך להסכמות בין בני הזוג טמון בכך שבעיה שמעלה אחד מבני הזוג היא ביטוי לצורך עמוק יותר שצריך לקבל מענה כדי שהתהליך יוכל להתקדם. ברגע שמצליחים להפריד את האדם מהבעיה ולהבין את הצורך שלו, ניתן לנהל על כך שיח ולמצוא פתרונות רגשיים ופרקטיים שיאפשרו לשני הצדדים להרגיש ביטחון, ודאות ויציבות ולהגשים את המטרות והחלומות של כל אחד מהם.

השכלה

נגה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש, ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-תעסוקתית (אוניברסיטת חיפה).

מגשרת, מתאמת הורית ובימים אלו לומדת ייעוץ זוגי.

בעברה ניהלה נגה את הסניף המרכזי של מכון האבחון התעסוקתי “פילת”, שימשה כמנהלת גיוס בחברת “טבע” והנחתה קבוצות ותהליכי חשיבה בארגונים גדולים ובינוניים. בתפקידים אלה צברה נגה ניסיון רב בליווי וייעוץ לאנשים בצמתים משמעותיים בחיים. כלים משמעותיים אלה משמשים אותה בחדר הגישור על מנת להביא כל אחד מבני הזוג אל עבר המטרות האישיות והמשותפות שהציבו לעצמם.

× מענה מיידי
דילוג לתוכן