נדב נישרי – משרד הגישור המוביל בישראל לגישור גירושין והסכמי שלום בית ולחלופין גירושין

נקלעתם למשבר בזוגיות? החלטתם להתגרש? חושבים לנסות שלום בית?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעבור את התהליך הזה בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורכם ועבור הילדים.

נדב נישרי העומד בראש המשרד, הינו מבכירי המגשרים בישראל. לנדב תואר ראשון במשפטים ותואר שני ביישוב סכסוכים והוא מחבר הספרים “להתגרש בשלום” ו- “שותפות חדשה”. 

צוות המשרד מורכב מטובי המגשרים שנבחרו בקפידה ועובדים עם נדב מזה שנים רבות.

ניסיון רב בהליכי גישור מורכבים

המחיר המשתלם וההוגן ביותר

משרדים בכל רחבי הארץ

מפגשים בשעות הנוחות לכם

אלפי לקוחות מרוצים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

ממליצים עלינו

האני מאמין שלנו

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, לימד אותנו שגירושין מורכבים לא רק מהיבטים כלכליים ולוגיסטיים אלא גם מהיבטים רגשיים הקשורים לעצם הפרידה. אנו מאמינים שאי אפשר להפריד בין שני הדברים ולכן בגישור אנו נותנים מענה כולל לכל הצרכים של ההורים המתגרשים ושל ילדיהם: הן אלו הטכניים והן אלו הרגשיים.

שיטת העבודה שלנו מאפשרת לשני ההורים להגדיר יחד מטרות אישיות ומשותפות ולבנות את המסלול שיאפשר לשניהם ולילדיהם לחיות חיים מלאי ביטחון, יציבות והגשמה עצמית.

במהלך התהליך אנו עוזרים לראות את התמונה הרחבה ויכולים לתת הצעות ורעיונות יצירתיים לפתרון מצבים שנראים בתחילת הדרך כבלתי אפשריים. אנו עושים זאת ברגישות רבה תוך הסתמכות על נתונים ועובדות אותם אנו עוזרים לגבש לאורך התהליך.

יש לנו את הכלים והניסיון לסייע לכם לשתף פעולה במציאת פתרונות פרקטיים והסכמות הוגנות ונכונות לכם ולילדיכם. בתהליך גישור גירושין שמתנהל בשיטה הייחודית שלנו. שיטה שהתפתחה מתוך ניסיון בליווי אלפי זוגות במהלך השנים.

אנחנו נעזור לכם להשאיר את ההחלטות הכי חשובות בחיים בידיים שלכם, להגיע להסכמות הוגנות שיאפשרו לכם ולילדיכם חיים טובים ויציבים, ליצור מנגנונים שיעזרו לפתור מחלוקות עתידיות ובנוסף גם להתמודד עם ההיבטים הרגשיים הכרוכים בפרידה.

בתוך הסערה בה אתם נמצאים לא תמיד ניתן לראות שיש גם חוף מבטחים קרוב, אנחנו מבטיחים לעזור לכם להגיע אליו. התקשרו אלינו כדי לקבל את כל המידע שאתם צריכים על מנת לצאת לדרך הנכונה ביותר עבורכם.

הצוות שלנו

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי
דילוג לתוכן