שותפות חדשה המדריך השימושי להורה המתגרש בשלום

שותפות חדשה, ספרו השני של המגשר נדב נישרי, מחבר הספר “להתגרש בשלום- המדריך המלא לגישור בהליכי גירושין”, הוא המדריך המקיף ביותר שיצא לאור בישראל, בנוגע לגירושין שנעשים בצורה טובה ובשיתוף פעולה בין ההורים. בתוך הספר תמצאו ידע רב שיעזור לכם לעבור את המשבר בשלום וכלים מעשיים שילוו אתכם בכל סיטואציה בה תתקלו בשלבים הראשונים שלפני ההחלטה להתגרש, במהלך תהליך הגירושין ואף לאחריו. הספר הוא ספר חובה לכל הורה העומד בפני גירושין או שכבר התגרש ורוצה לוודא שלא רק שהוא וילדיו לא יפגעו מהגירושין אלא שהם יתעצמו ויתחזקו כתוצאה ממנו.

 

על המחבר: נדב נישרי, בעל תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר אילן) ותואר ראשון במשפטים (הקריה האקדמית אונו) הינו מגשר ותיק בתחום הגישור בגירושין בישראל. במהלך השנים גיבש נדב תפיסת עולם ייחודית הרואה במשבר הגירושין הזדמנות לצמיחה לכל בני המשפחה והזדמנות ליצירת שותפות חדשה בין ההורים בכל הקשור לגידול ילדיהם ולמען המשך הקשר המשפחתי גם אחרי הפרידה. בעזרת תפיסתו הייחודית, עזר נדב לאלפי משפחות ישראליות, לעבור את תהליך הגירושין בשלום ולמנוע פגיעה בילדיהם. בספר זה תקבלו ממקור ראשון את ניסיונו הרב של נדב ותוכלו ליישם בעצמכם את הכלים שצבר במהלך השנים למענכם ולמען ילדיכם.

להתגרש בשלום - המדריך המלא לגישור בהליך גירושין

מטבעם, הליכי גירושין גורמים לקשיים רבים, הן מהבחינה הרגשית והן מהבחינה המעשית. במסגרת גישור גירושין עולים על שולחן הגישור כל הנושאים, על כל מורכבותם, בדיאלוג פתוח וחיובי.

בספר הדרכה זה, הראשון מסוגו בישראל, נדב נישרי מעניק לקורא את הידע ואת הכלים שיעזרו לו לעבור את הליך הגירושין בצורה מיטבית. המדריך מיועד לכל מי שנמצא לפני, במהלך ואחרי הליכי גירושין, ורוצה להגיע להסכם הטוב ביותר, עבורו ועבור ילדיו. גם מגשרים פעילים ובעלי מקצועות דומים ימצאו במדריך מידע וכלים שיעזרו להם בעבודת הקודש של עזרה לזוגות מתגרשים.

נדב נישרי הינו מגשר המתמחה בגישור בהליכי גירושין, מדריך בקורסים ובסדנאות לגישור, חבר לשכת המגשרים בישראל, בעל תואר ראשון במשפטים ורזומה עשיר הכולל ליווי מוצלח של מאות זוגות מתגרשים. במהלך שנות עבודתו גיבש נדב נישרי תפישת עולם גישורית לפיה על המגשר לעזור לזוגות המתגרשים להבין מהם הצרכים והרצונות שלהם, יחד ולחוד, ומתוך כך לגבש פתרונות יצירתיים שיאפשרו לשני הצדדים לקבל את דרישותיהם, לספק את צרכיהם ולבנות מחדש את חייהם על הצד הטוב ביותר.

שותפות חדשה המדריך השימושי להורה המתגרש בשלום

שותפות חדשה המדריך השימושי להורה המתגרש בשלום

המלצות על הספר "להתגרש בשלום"

אורלי וגיא ממליצים על הספר להתגרש בשלום

נגן וידאו

נדב נישרי משוחח עם ליאת רגב על הספר להתגרש בשלום בראיון רדיו בגל"צ

רכישת הספר ישירות מהמחבר

לשיחת ייעוץ ראשונית ולקבלת המדריך המקוצר לגישור גירושין

ככל שתדעו יותר על תהליך הגירושין, כך תנהלו אותו טוב יותר עבורכם ועבור ילדיכם. המדריך המלא לגישור בתהליך גירושין, נכתב עבור כל מי שרוצה לפתור את המחלוקות עם ההורה השני בדרך של דיאלוג ושיתוף פעולה ורוצה להימנע מהליכים משפטיים יקרים ולוחמניים.

*ניתן לקבל את החוברת  בדוא”ל או בהודעת וואטסאפ.

× מענה מיידי
דילוג לתוכן