אשדוד

מחפשים מגשר גירושין באשדוד? נמצאים בצומת דרכים? החלטתם להיפרד? רוצים שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים? אתם מחפשים חומרים ומידע שיעזרו לכם לצלוח בבטחה את  תהליך הגישור שלכם?
ברוכים הבאים למשרד הגישור שלי באשדוד. שמי נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין" (הוצאת סטימצקי).

אני וצוות המגשרים והמגשרות שעובדים איתי, כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ובין בני זוגכם. אנו מתמחים בעזרה לבני זוג (הורים) שנקלעו למשבר בזוגיות, לקבל החלטה לאן הולכים (שלום בית או גירושין) ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. במסגרת תהליך הגישור תקבלו בעזרתנו, מענה לשאלות המטרידות ביותר, תקבלו ביטחון בהמשך הדרך ותגבשו הסכם שיאפשר לכל המשפחה לתפקד באופן מיטבי. בסיום תהליך הגישור תקבלו מאיתנו הסכם מפורט המשקף את ההסכמות שהושגו. ההסכם יוגש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (לבחירתכם) ויקבל תוקף פורמלי.

אתם מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא את התכנים המופיעים בו ולהיעזר בהם ככל שתצטרכו. במידת הצורך תוכלו גם ליצור עימי קשר, להתייעץ ולקבוע איתי פגישת הכרות .

השכלה וניסיון מקצועי: תואר ראשון במשפטים הקריה האקדמית אונו (משפטן L.L.B), תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן),  התמחות בגישור, ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים, בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ' קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים בישראל ובלשכת המגשרים בישראל, לימודי אימון מקצועי, בוגר קורס גירושין בשיתוף פעולה, 7 שנות התמחות בגישור גירושין ומאות הסכמי גישור שהסתיימו בהצלחה.

פעילויות נוספות בתחום הגישור-  מחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור גירושין" (הוצאת סטימצקי), מעביר סדנאות והרצאות בנושא גישור וגישור גירושין, מרצה בקורסי גישור בסיסיים, קורסי גישור משפחה וקורסים מתקדמים אחרים; חונך ומלווה מגשרים מתחילים.

אם החלטתם שאתם רוצים לפתור את המחלוקות ביניכם בדרך של הסכמה, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות נכונים, טובים וצודקים לכם ולילדיכם, אז הגעתם למקום הנכון. אני כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה או להסכם שלום בית ולחלופין גירושין בהתאם לצורך שלכם. הסכם אשר ייתן מענה מספק לצרכים שלכם ושל ילדיכם.

במהלך תהליך הגישור, אעזור לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים, כפי שעשיתי עם מאות זוגות אחרים שהגיעו אלי מלאים בחששות ויצאו עם הסכמות וביטחון בעתיד לבוא. התקשרו אלי ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

בסיום תהליך הגישור שתעברו איתי, תקבלו ממני הסכם גירושין כתוב אשר ישקף את כל ההסכמות אליהן הגעתם. הסכם הגירושין שתקבלו ממני, יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט לענייני משפחה או מבית הדין הרבני (לפי הנוחות שלכם).

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואני אחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ ראשונית ולתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות.

 

יתרונות גישור גירושין באשדוד

מקצועיות מנצחת- שיטת העבודה שלי הוכיחה את עצמה כשיטה מנצחת אצל מאות זוגות בעבר. הנני מגשר בעל ניסיון רב בגישור גירושין, חבר בועד לשכת המגשרים בישראל ומרצה לגישור וניהול משא ומתן.

פגישות בזמנים הנוחים לכם– ניתן לתאם פגישת הכרות איתי לגישור גירושין ללא עלות וללא מחויבות, למועד קרוב הנוח לכם. לאחר שתתחילו בגישור באופן פורמלי ניתן יהיה לקיים את גישור הגירושין שלכם בזמנים הנוחים לכם תוך התחשבות באילוצי עבודה וילדים

מחיר סביר והוגן אין צורך להוציא את כל החסכונות על הגירושין. הגעה להסכם גירושין סופי תעלה לכם כמה אלפי שקלים בודדים וכמובן שהרבה פחות מאשר הליכים לוחמניים בבית המשפט (וגם הרבה פחות כואבים כמובן).

מגיעים בזמן שלכם להסכם סופי– מאחר והליך גישור גירושין מאפשר התמודדות טובה יותר גם עם ההיבטים הרגשיים של הגירושין, ניתן לקיים את הליך הגישור בקצב ובמהירות הנחוצים לכם. תרצו זמן לעכל, להסתגל ולחשוב? תקבלו! תרצו להתקדם מהר ולסיים בתוך מספר ימים את ההסכם? תקבלו! הכל בהתאם לרצונכם החופשי. כמובן ששיקולי זמינות וצרכים אובייקטיביים שלכם גם ישפיעו על גישור הגירושין באשדוד שלכם.

גישור גירושין אשדודודאות לכל אורך הגישור וגם לאחריו– בגישור גירושין באשדוד, תעברו את הליך הגירושין שלכם בצורה בטוחה ויציבה. לאחר שתתחילו בהליך הגישור באשדוד תדעו בכל עת היכן הדברים עומדים מול בן הזוג השני שלכם וכלפיי הילדים שלכם.

במה (גם) עוסקים גישור גירושין באשדוד?

הגדרת המציאות הכלכלית אחרי הגירושין – מזונות, מדור ושלל נושאים חשובים אחרים עולים על השולחן בהליך גישור גירושין באשדוד. במסגרת התהליך אעזור לכם לייצר תמונה מלאה של התקציב החודשי שלכם ושל ילדיכם לאחר הגירושין. מתוך הנתונים שיעלו יקבעו התשלומים לילדים כך שגם ההורים יוכלו להמשיך לחיות בביטחון כלכלי.

חלוקת רכוש בגירושין? במסגרת גישור הגירושין באשדוד, תקבלו ממני כלים והכוונה שיעזרו לכם להחליט איך לחלק את הרכוש שצברתם בחייכם.

חינוך וגידול הילדים לאחר הגירושין- גם כשהזוגיות שלכם נגמרת, ההורות ממשיכה לתמיד. על כן חשוב לגבש כללים ברורים בין ההורים על מנת וההתנהלות ביניהם בכל הקשור לילדים אחרי הגירושין תתבצע בתאום ובשיתוף פעולה על מנת ולמנוע קשיים ופגיעה בילדים.

מלבד הנושאים הללו נעסוק בגישור גם בכל שאר הנושאים האחרים החשובים לכם לסגור בהסכם הגירושין ושנחוצה לכם ודאות לגביהם.

 הסכם הגירושין שלכם יאושר על ידי שופט בבית המשפט לענייני משפחה או על ידי דיין בבית הדין הרבני (לבחירתכם) לאחר שתקבלו ממני את הסכם הגירושין תינתן לכם ההזדמנות להעתמק בהסכם ולוודא שהוא אכן משקף את ההסכמות אליהן הגעתם בגישור. הסכם גישור גירושין שהושג בהסכמה מלאה של שניכם, יועבר לאחר אישורכם לשופט בית המשפט לענייני משפחה או לדיין בבית הדין הרבני שיאשרו את ההסכם וייתנו לו תוקף של פסק דין.

לתאום פגישת הכרות לגישור גירושין באשדוד התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

הקליניקה לגישור גירושין באשדוד נמצאת ברחוב הר מצדה 93

 

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם