תל אביב

מחפשים מגשר גירושין בתל אביב? נמצאים בצומת דרכים? החלטתם להיפרד? רוצים שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים? אתם מחפשים חומרים ומידע שיעזרו לכם לצלוח בבטחה את  תהליך הגישור שלכם?
ברוכים הבאים למשרד הגישור שלי בתל אביב. שמי נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספרים "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין" (הוצאת סטימצקי) ו-"שותפות חדשה – לחיות בשלום לפני, במהלך ואחרי הגירושין").

אני וצוות המגשרים והמגשרות שעובדים איתי, כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ובין בני זוגכם. אנו מתמחים בעזרה לבני זוג (הורים) שנקלעו למשבר בזוגיות, לקבל החלטה לאן הולכים (שלום בית או גירושין) ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. במסגרת תהליך הגישור תקבלו בעזרתנו, מענה לשאלות המטרידות ביותר, תקבלו ביטחון בהמשך הדרך ותגבשו הסכם שיאפשר לכל המשפחה לתפקד באופן מיטבי. בסיום תהליך הגישור תקבלו מאיתנו הסכם מפורט המשקף את ההסכמות שהושגו. ההסכם יוגש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (לבחירתכם) ויקבל תוקף פורמלי.

אתם מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא את התכנים המופיעים בו ולהיעזר בהם ככל שתצטרכו. במידת הצורך תוכלו גם ליצור עימי קשר, להתייעץ ולקבוע איתי פגישת הכרות .

השכלה וניסיון מקצועי: תואר שני (BA) ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן), תואר ראשון במשפטים הקריה האקדמית אונו (משפטן L.L.B),  התמחות בגישור, ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים, בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ' קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים בישראל ובלשכת המגשרים בישראל, לימודי אימון מקצועי, בוגר קורס גירושין בשיתוף פעולה, 7 שנות התמחות בגישור גירושין ומאות הסכמי גישור שהסתיימו בהצלחה.

פעילויות נוספות בתחום הגישור-  מעביר פרקטיקום (הכשרה מעשית) בגישור גירושין, מעביר סדנאות והרצאות בנושא גישור וגישור גירושין, מרצה בקורסי גישור בסיסיים, קורסי גישור משפחה וקורסים מתקדמים אחרים; חונך ומלווה מגשרים מתחילים.

אם החלטתם שאתם רוצים לפתור את המחלוקות ביניכם בדרך של הסכמה, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות נכונים, טובים וצודקים לכם ולילדיכם, אז הגעתם למקום הנכון. אני כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה או להסכם שלום בית ולחלופין גירושין בהתאם לצורך שלכם. הסכם אשר ייתן מענה מספק לצרכים שלכם ושל ילדיכם.

במהלך תהליך הגישור, אעזור לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים, כפי שעשיתי עם מאות זוגות אחרים שהגיעו אלי מלאים בחששות ויצאו עם הסכמות וביטחון בעתיד לבוא. התקשרו אלי ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

בסיום תהליך הגישור שתעברו איתי, תקבלו ממני הסכם גירושין כתוב אשר ישקף את כל ההסכמות אליהן הגעתם. הסכם הגירושין שתקבלו ממני, יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט לענייני משפחה או מבית הדין הרבני (לפי הנוחות שלכם).

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ ראשונית ולתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות.

יתרונות הליך הגישור גירושין בתל אביב עם מגשר הגירושין נדב נישרי:

הגעה להסכם בקצב שלכם-  אורך הפגישות ומשך הזמן עליו הן יתפרשו תלוי לחלוטין בכם ובצרכים שלכם. בהליך גישור גירושין בתל אביב יש לקחת בחשבון הן את ההיבטים הרגשיים של הפרידה הדורשים התייחסות ומקום, הן את ההיבטים הפרקטיים של המציאות וההתנהלות בתוכה והן את הנושאים הכלכליים והרכושיים שבין בני הזוג. על מנת ולוודא שכל הנושאים מטופלים בצורה מקיפה וששום פרט לא נשאר ליד המקרה, חשוב לנשום עמוק ולא לפעול מתוך לחץ או חשש. כמגשר מומחה בגירושין בתל אביב אני אעזור לכם להגיע להסכם בקצב המהיר ביותר בהתאם לרצונכם האישי.

אתם שולטים בחייכם- בהליך גישור גירושין בתל אביב אתם אלו שקובעים כיצד יראה ההסכם הסופי וכתוצאה מכך כיצד יראו חייכם לאחר הגירושין. בעזרתי במהלך גישור הגירושין תקבלו את הכלים והידע שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם ועבור הילדים שלכם. בסיומו של גישור הגירושין בתל אביב שלכם, תקבלו לידיכם הסכם מקיף הכולל את כל ההסכמות שאתם רציתם ושאליהן הגעתם ביחד ובהסכמה מלאה.

מחיר הוגן- הליך גישור בגירושין אצלי מתבצע במחירים הוגנים ביותר. עלות הליך גישור גירושין בעזרתי נמוכה לאין שיעור מהליך גירושין מלחמתי הנעשה בבתי המשפט (וגם הרבה פחות כואב וקשה). אתם מוזמנים לבוא לפגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות איתי במשרד בתל אביב (ברחוב ויסוצקי 4) ולקבל מידע גם על העלות הצפויה של הליך גישור הגירושין שלכם.

שמירה על הילדים שלכם- בהליך הגישור גירושין בתל אביב, תוכלו לוודא בצורה נעימה ובלתי מתפשרת שהילדים שלכם לא נפגעים ושהעתיד שלהם מובטח גם לאחר הגירושין. מחקרים הוכיחו שכאשר ההורים מתגרשים בגישור הם מצליחים לפעול למען הילדים שלהם ולא באמצעותם כנגד הצד השני.

קבלת תוקף של פסק דין משופט– ההסכם שתקבלו ממני בסיום הגישור יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט או מבית הדין (אתם יכולים לבחור). לאחר שההסכם יקבל תוקף תוכלו להמשיך לבית הדין הרבני ולקיים את טקס הגירושין ההלכתי ולהפוך את הגירושין לסופיים ורשמיים.

סודיות- הליך הגישור גירושין שנעשה בעזרתי, הוא הליך סודי וחסוי לחלוטין. לאחר שמתחיל הליך הגישור יכולים בני הזוג לדבר בחופשיות ומבלי חשש שהדברים שיאמרו ישמשו כנגדם.

מתגרשים באווירה נעימה– הליך הגישור גירושין בתל אביב הנעשה בעזרתי, מתקיים בחדר הגישור שלי שמשדר אווירה נעימה ונינוחות על מנת ולהקל עליכם כמה שיותר. חדר הגישור שלי נמצא במרכז העיר תל אביב סמוך לצירי התנועה הראשיים ובקרבה לחניון הארבעה. אני מאמין שצריך לעשות ככל הניתן כדי להקל על בני הזוג המתגרשים בתקופה המורכבת העוברת עליהם. בשל כך אני מקפיד לגשר רק בחדרי גישור המעוצבים כסלון ביתי נעים ומשדרים אווירה של רוגע ואופטימיות.

לתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם