גישור עסקי

חילוקי דעות עם השותפים, הספקים, הלקוחות או גורם חיצוני אחר עלולים לפגוע בעסק שלכם? כדאי שתכירו את הגישור העסקי כחלופה להליך בבית המשפט. גישור עסקי מיועד לאנשי עסקים ומנהלים שנקלעו למחלוקת עם שותפים עסקיים, ספקים, לקוחות ואחרים ורוצים להימנע מהגעה לבתי המשפט ו/או לפרסום המחלוקת ברבים (שיימינג) ומפגיעה במוניטין. במסגרת הגישור העסקי המתנהל בצורה אובייקטיבית על ידי המגשר העסקי נדב נישרי, משורטטת מפת האינטרסים של כלל המעורבים בסכסוך ולאחריה מתקיים שיח אופרטיבי החותר להגדלת היצע הפתרונות ולבחירת הפתרון האידיאלי לכל המעורבים. הליך הגישור העסקי אצל המגשר העיסקי נדב נישרי, החבר בלשכת המגשרים בישראל, הוא הליך סודי וחסוי שלא ניתן להתשמש במידע העולה ממנו מחוץ לחדר הגישור. כתוצאה מכך נהנים הצדדים מהגעה מהירה וזולה יחסית לפתרון מוסכם המשמר במרבית המקרים את מערכת היחסים העסקית בין הצדדים.

גישור עסקי עם ספקים

במקרים בהם יש חילוקי דעות עם ספק קבוע שאתם לא רוצים לאבד כספק אך מאידך לא מוכנים לוותר על המגיע לכם, מומלץ לפנות למגשר העסקי נדב נישרי ולהגיע ביעילות לפתרון שיאפשר לכם ולספק לקבל את מלוא מבוקשכם. גישור עסקי עם שותף קיים בעסק- הניסיון להפריד בין היחסים לעסקים הוא ניסיון שתמיד ייכשל בעתות משבר. על אף הרצון להפריד בין ההיבטים האישיים והרגשיים בין השותפים לבין הצורך לנהל עסק בצורה קורקטית ומדוייקת, כאשר אחד השותפים נקלע למצוקה אישית ו/או מעוניין לפרק את השותפות ו/או כל סיטואציה אחרת בה השותפים אינם מצליחים להגיע להסכמות וכתוצאה מכך נפגעת ההתנהלות של העסק, נדרשת לעיתים קרובות התערבות של צד שלישי שאינו מעורב על מנת ולהסדיר את המצב בין השותפים ולהביאם לקבלת החלטות נכונה עבורם ועבור העסק המשותף.

גישור עסקי בשותפויות חדשות

החלטתם להקים שותפות חדשה? ישבתם עם השותף והגיתם תוכנית עסקית מפורטת? עכשיו כל שנותר הוא רק להכין הסכם שותפות שיסדיר את מערכת היחסים שלכם. אבל האם דנתם לעומק בסוגיות החשובות ביותר לניהול העסק? האם קבעתם מנגנונים ברורים לקבלת החלטות? מרבית הגדול של השותפים מגדירים בתחילת הדרך את חלוקת התפקידים הכללית (אחראי שיווק, אחראי לוגיסטי, מנהל פרסום וכו’) אך שוכחים להגדיר את מערכת היחסים ביניהם. מערכת יחסים עסקית היא מערכת יחסים לכל דבר. כפי שזוג שעומד להתחתן דואג להתגורר יחד זמן מה לפני החתונה (בדרך כלל) כדי לוודא שיש התאמה ושבני הזוג מסוגלים להתגורר יחדיו לכל חייהם (בשאיפה); כך גם ביצירת שותפויות עסקיות- חייבים השותפים לדעת מהם היתרונות והחסרונות של השותף החדש שהם מכניסים לביתם ונותנים לו שליטה בפרנסתם. בגישור בין שותפים עוסקים השותפים בעזרתו של המגשר נדב נישרי בקביעת נהלי עבודה ברורים ומיישרים קו בכל הסוגיות שעל הפרק ושעלולות לעלות על הפרק בעתיד. במסגרת הגישור בין השותפים עוזר נדב נישרי המגשר בהיותו אובייקטיבי לחלוטין לשאול את הצדדים שאלות הכוונה וחוקר לעומק את ההבנה והתאום שבין השותפים. שותפות עסקית שמתחילה בגישור היא שותפות שסיכויי הכישלון כתוצאה מניהול כושל וחוסר תאום בין השותפים הופכת למינורית ביותר. מרבית השותפויות החדשות נכשלות בתוך השנה הראשונה להקמתן עקב בעיות ניהוליות וחוסר הבנה של השותפים, בעזרת המגשר נדב נישרי במסגרת הליך גישור בין שותפים, תוכלו להימנע מכניסה לסטטיסטיקה העגומה.

גישור עסקי בין חברות וארגונים

מנהלי חברות מנוסים יודעים שהמחיר שישלמו על ניהול סכסוכים ומחלוקות בבתי המשפט, יוביל תמיד להפסד כלשהו (ממון ו/או מוניטין) ועל כן מעדיפים פעמים רבות לוותר על המגיע להם. לפעמים הוויתור נעשה אף תוך גרימת נזק משמעותי לארגון שבראשו הם עומדים. בהליך הגישור העסקי בין חברות המתבצע על ידי המגשר נדב נישרי, מצליחים הצדדים המעורבים לייצר פתרונות יצירתיים למחלוקות שעל הפרק. בשיטת העבודה הייחודית של המגשר נדב נישרי מתבצעת חקירה מעמיקה של  האלמנטים המרכיבים את מערכת היחסים בין החברות. יחסים בין אישיים, משך הקשר בין החברות, יתרונות מול מתחרים ואחרים, משמעויות כלכליות, משמעויות משפטיות וכו’… כל אלו עולים לשולחן הדיונים בחדר הגישור ומוכנסים לתוך קלחת הגישור העסקי. תוך כדי בחישה באלמנטים המרכיבים את הסכסוך, עוזר המגשר נדב נישרי לצדדים להעלות רעיונות וכיוונים לפתרונות אפשריים. בסופו של דבר לאחר שיחות עומק עם הצדדים מגיע הגישור העסקי לישורת האחרונה והסכם סופי המתקבל בהסכמה מלאה של כל המעורבים.

גישור עסקי בינלאומי

מה עושים כאשר חברה ישראלית הפועלת בשותפות עם קונצרן אמריקאי נקלעת למחלוקת עם המפעל בסין? מה עושים כשמסתבר שהמפעל נמצא בבעלות חלקית של הקונצרן האמריקאי ושאין באמת דרך שלא לעבוד עימו? במצב אופטימילי היו מתכנסים מנהלי החברות או נציגיהן ופותרים את המחלוקת בשיחה. אך כאשר בין כל המעורבים פעורה תהום תרבותית וגאוגרפית גדולה המצב קשה בהרבה ונדרשת עזרה חיצונית. בעזרת הליך גישור עסקי בינלאומי הנעשה בידי המגשר העסקי נדב נישרי ומגשרים נוספים בהתאם לצורך ולשפת הצדדים המעורבים, תוכלו לפתור את המחלוקת בתוך ימים ספורים. גישור בינלאומי יכול להיעשות בפגישה פיזית של הצדדים או לחלופין בשיחות וידאו (סקייפ). בעזרת כלי העבודה הגישוריים של נדב נישרי, יתגלו האינטרסים והרצונות של הצדדים ומערכת היחסים ביניהם תתגבר על פערי התרבות והתקשורת. מכאן כפי שקורה בכל גישור, תהיה הדרך קצרה להגיע לפתרון מוסכם.  

למידע נוסף ולתאום שיחת ייעוץ ללא עלות וללא מחויבות ניתן להשאיר את פרטיכם באתר או להתקשר למספר 054-4766880

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם