המעגל של איילת

היי, אני איילת.
הייתי נשואה לליאור 7 שנים עד שהסכמנו פה אחד שאנחנו יודעים להיות חברים טובים אך לא זוג מוצלח. החלטנו להתגרש – התגרשנו בטוב ונשארנו חברים.
התהליך החיובי שעברנו לא חסך ממני את השלבים הקשים שמגיעים אחרי הגירושין: ההתמודדות עם הבדידות, יצירת מעגלים חברתיים חדשים כי היי! כולם סביבי נשואים – אין מי שמבין מה עובר עלי ואין עם מי לבלות זמן פנוי, סופי השבוע הבודדים כשהילד לא אצלי, היציאה מחדש לשוק ההיכרויות שלא ביקרתי בו קרוב לעשור, ועוד מטעמים.
ככל שדיברתי עם גרושים וגרושות הבנתי שאני לא לבד. שמעתי סיפורים דומים לשלי שאליהם לעיתים התווספו חברים שבחרו את הצד השני והתרחקו מהם, בני משפחה שנידו אותם על בחירתם בגירושין ועוד מקרים כואבים שמתווספים לתהליכי גירושין קשים גם ככה.
ובתוך כל זה, אנחנו גם עובדים, מפרנסים, הורים. אם לפני כן היה קשה לג’נגל את החיים, עכשיו קשה שבעתיים.
אז אם כולנו, הגרושים והגרושות, עוברים את זה, למה אנחנו עוברים את זה לבד?
נו מור!
המעגל של איילת מאפשר לכם לפגוש ולהכיר אנשים שנמצאים בסיטואציה דומה לשלכם, אשר חווים תחושות הדומות לשלכם. במעגל תוכלו לשתף את הסיפור שלכם, לשמוע סיפורים של אחרים ובגדול – פשוט להיות יחד אחד בשביל השני.

>> מה המטרה?
לשתף, לשמוע, להתייעץ, לתמוך ולהיתמך, להיות יחד, להרחיב מעגלי חברויות ובעיקר – להבין שמה שעובר עלינו עובר על כולם ולכן כוחנו באחדותנו – אין סיבה לעבור את זה לבד.

>> אז מתי נפגשים?
המפגש הראשון יתקיים ביום חמישי ה 26.12.19 בשעה 21:00 ברחוב המסגר 72 בתל אביב.
המעגל יתכנס אחת לחודש בשלב זה. התדירות תגדל בהתאם לביקוש.

>> מי ינחה את המפגשים?
המפגשים יונחו ע”י נדב נישרי.
נדב הינו מגשר מומחה בגירושין, מחבר הספרים “להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו- “שותפות חדשה” (הוצאת כנרת זמורה-דביר), מומחה בגישור בגירושין ובליווי זוגות מתגרשים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה תוך התמודדות עם קשיים רגשיים. מומחה בשיטת הגישור הטרנספורמטיבי.

למען הגילוי הנאות – ליאור ואני נעזרנו בשירותיו של נדב בתהליך הגירושין שלנו, שהיה חיובי מאוד תודות לנדב. לכן צירופו של נדב למעגל של איילת היה טבעי.

>> כמה זה עולה?
המעגל של איילת הינו חינמי, מלבד עלות מינימלית לכיסוי שכירות המיקום למפגשים. הרגישו חופשי להזמין גרושים / גרושות נוספים.

השאר תגובה

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם