מגשרת גירושין

מגשרת גירושין עוזרת לבני זוג שנמצאים בצומת במערכת היחסים ואינם יודעים כיצד להמשיך הלאה (שלום בית או גירושין) להגיע להסכמות ולהבנות בדרך מכובדת, הוגנת ובמינימום קושי. במהלך תהליך הגישור עוזרת מגשרת גירושין לכל אחד מהצדדים להבין כיצד הוא רואה את המשך הדרך עבורו ואיך הוא מדמיין לעצמו עתיד טוב יותר. עתיד עם יציבות כלכלית ויכולת להגשים את חלומותיו ותקוותיו. זאת תוך כדי שימת דגש על צרכי הילדים. לאחר שהמגשרת עוזרת להגדיר את המטרות העתידיות (האינטרסים) של כל אחד מהצדדים היא עוזרת לייצר הסכמות שיאפשרו את הגשמת המטרות.

תפקידה של מגשרת גירושין הוא לאפשר לבני הזוג המתגרשים לשוחח ולהגיע להסכמות דרך הקשיים והכאבים. דרך ההתמודדות עם ההיבטים הרגשיים והפרקטים של הגירושין, עוזרת המגשרת לייצר מנגנונים והסכמות שיאפשרו את החיים המבוקשים לשני ההורים ולילדים.

בעצם נוכחותה של מגשרת גירושין ניטרלית ואובייקטיבית בתוך חדר הגישור, יכולים המתגרשים לשאול שאלות, לקבל תשובות ולבטא רגשות סוערים, בדרך שתהיה מובנת וברורה להם ולצד השני.

יתרונה של מגשרת לענייני גירושין בהליכי גירושין נובע משני מקורות עיקריים. ראשית היא יכולה לעזור לבני הזוג לקבל החלטות פרקטיות על העתיד הכלכלי שלהם ושל ילדיהם ושנית היא נותנת להם מענה וכלים שיעזרו לפרוק את רגשותיהם ולהתאבל על הנישואין שעומדים להסתיים. מחקרים רבים הוכיחו שככל שמתייחסים להליכי גירושין כתחילתם של חיים חדשים, חיים שיהיו טובים יותר, כך קל יהיה לשני הצדדים להתגבר על הקושי הקיים היום ולהסתכל קדימה אל העתיד.

מגשרת גירושין מנהלת את הליך גישור הגירושין בהתאם לאופיים ולצרכיהם של שני בני הזוג. ישנם זוגות אשר זקוקים לגישור יותר ענייני ויותר פרקטי ואילו זוגות אחרים זקוקים להליך גירושין הנותן יותר מקום לרגשותיהם ולתחושותיהם. במקרים מורכבים אחד הצדדים רוצה גירושין מהירים ועניינים ואילו השני רוצה לקבל יותר זמן להתאבל ולהתרגל. מצבים מורכבים אלו דורשים שהמגשרת תאזן בין הצדדים ותאפשר לכל אחד מהם לקבל את מבוקשו.

למידע נוסף ולתאום פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא מחוייבות ניתן להשאיר את הפרטים באתר או להתקשר למספר 052-5571818

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

השאר תגובה

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם