דניאל הרוש

דניאל הרוש, מגשר גירושין

דניאל הוא בוגר קורס הפרקטיקום בגישור גירושין של בית הספר לגישור מעשי נדב נישרי וליווה עשרות זוגות בתהליכי גירושין, הסכמי שלום בית ולחילופין גירושין, ליווי אישי וגישור אחרי גירושין. השיטה הטרנספורמטיבית בה התמקצע משמשת את דניאל ליצירת דיאלוג בני הזוג המגיעים לתהליך גישור – דיאלוג שמוביל להסכמות ולבניית שותפות חדשה. דיאלוג זה מתבסס על הצרכים הרגשיים, הפרקטיים והאינטרסים של שני הצדדים ליצור לעצמם חיים טובים, יציבים ובטוחים יותר.

בעברו שימש דניאל כיועץ תקשורת ליו”ר האופוזיציה דאז ונשיא המדינה דהיום יצחק הרצוג, דובר מפלגת העבודה והמחנה הציוני ויועץ תקשורת ליו”ר קק”ל. בנוסף הוא מכהן כיו”ר עמותת “כולנו משפחה” ב-7 השנים האחרונות. במסגרת תפקידיו השונים במערכת הפוליטית השתתף דניאל בתהליכי מו”מ רבים ומורכבים וצבר ניסיון רב המשמש אותו בתהליכי הגישור.   

 

דניאל הרוש

אני מאמין

דניאל מלווה את הזוגות לאורך התהליך על מנת לאפשר לכל אחד מהצדדים להגדיר לעצמו את המטרות שישדרגו את חייו לאחר הגירושין ולוודא שכל ההסכמות אליהן מגיעים בני הזוג מקדמים אותם אל עבר מטרות אלה.

שני ההורים מכירים את חייהם ואת חיי ילדיהם טוב יותר מכל אדם אחר ולכן החלטות חשובות שיקבעו כיצד ייראו חייהם שנים קדימה – צריכות להישאר בידיים שלהם. דניאל עוזר להם לקבל את ההחלטות הטובות והנכונות ביותר עבורם באמצעות שאלות המקיפות את כלל האספקטים המרכיבים את החיים שלאחר הפרידה: הכלכליים, הלוגיסטיים, ההוריים, הגיאוגרפיים, הערכיים והחינוכיים. המטרה של כל אלו היא לייצר הסכמות שיתורגמו להסכם ששני הצדדים יוכלו להשתמש בו כבסיס להגשמת המטרות שהם עצמם הציבו בתחילת הדרך.

השכלה

תואר ראשון (B.A) בתקשורת מטעם אוניברסיטת בר אילן. בוגר קורס פרקטיקום גירושין של בית הספר לגישור מעשי של נדב נישרי.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי
דילוג לתוכן