גישור באירופה

גישור באירופה מיועד לבני זוג ישראלים המתגוררים באירופה ומעוניינים להתגרש באווירה ובדרך ישראלית. גישור באירופה הינו הליך גירושין אשר עוזר להגיע להסכם גירושין מלא בדרך של התדיינות מחוץ לכותלי בית המשפט או בית הדין הרבני. בהליך גישור גירושין מתמודדים שני הצדדים עם הדילמות והקשיים הנובעים מהצורך לשנות את מציאות חייהם ואת מציאות חיי ילדיהם. ההתמודדות נעשית בצורה קלה יחסית בעזרת מגשר גירושין ישראלי באירופה אשר מלווה את בני הזוג בתהליך ועוזר להם להגיע להסכמות. בסופו של הליך גישור הגירושין מתקבל הסכם גירושין הכתוב בהתאם לדרישות החוק ובהתאם לדרישות ולצורכי שני הצדדים. הסכם הגירושין מוגש לאישור בבית המשפט באירופה או בישראל בהתאם לרצון הצדדים. לאחר אישור ההסכם מקיימים בני הזוג את טקס הגירושין ההלכתי בבית הדין הרבני . אז אם אתם רוצים להיפרד בשלום? בלי מלחמה ובלי פחד, ובעזרת מגשר המבין לליבכם פנו אלי לשיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות וללא מחויבות ואני אעזור לכם להגשים את מטרותיכם.

הליך גירושין כולל בתוכו אלמנטים רגשיים מורכבים יחד עם היבטים משפטיים פרקטיים. בהליך גישור גירושין עם מגשר ישראלי באירופה תקבלו מענה לכל הבעיות הרגשיות והטכניות ביחד. במהלך התהליך תוכלו לפרק את הכעסים ולאפשר לעצמכם בנייה של חיים טובים יותר לאחר הגירושין.

הליך גישור גירושין שנעשה בהסכמה חוסך לכם עשרות ומאות אלפי דולרים. מונע ממכם עוגמת נפש גדולה, שומר על שלום ילדיכם ומאפשר לכם ליצור עתיד טוב יותר לכם וליקיריכם.

 מקום הילדים בגירושין- מסכימים למען הילדים

הזוגיות היא זמנית אך ההורות היא נצחית. במהלך הגישור תוכלו להגיע להבנות ולהסכמות יחד עם בן הזוג שלכם בכל הקשור לילדיכם. מחקרים רבים מראים שהורים שהתגרשו בגישור שבמהלכו סוכמו גם ההיבטים הערכיים שסביב הילדים- הפכו להורים מעורבים בהרבה משהיו לפני הנישואין.

נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין 3
נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין 3

במהלך הגישור תקבלו כלים פרקטיים שיעזרו לכם לבנות מערכות של אמון והבנה בין הורית על מנת ותוכלו ביחד לפעול לחיזוק הילדים שלכם תוך שמירה על הכבוד שלכם ושל בן זוגכם.

שליטה מלאה בגורלכם רק בגישור גירושין

בהליך הגישור בגירושין אתם אלו שתקבעו איך תראה מציאות החיים שלכם אחרי הגירושין. בגישור הגירושין שלכם עם המגשר נדב נישרי, תוכלו לקבל כל החלטה שתהיה נכונה עבורכם, כל עוד היא נעשית בהסכמה ולאחר שבחנתם לעומק את כדאיותה. בסופו של דבר תקבלו לידיכם הסכם גירושין כולל המקפל בתוכו את כל ההבנות אליהן הגעתם מרצונכם החופשי. הסכם הגירושין שלכם יהיה הסכם שאתם תהיו שלמים אתו במאה אחוז. לאחר שתאשרו את הסכם הגירושין, יועבר ההסכם לבית המשפט אשר ייתן לו תוקף של פסק דין. במהלך גישור הגירושין שלכם יעזור לכם המגשר נדב נישרי לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם ללא כפייה מבחוץ.

המומחיות של מגשר הגירושין נדב נישרי הינה בכך שהוא יודע לספק לכם מענה רגשי וענייני בעת ובעונה אחת. מצד אחד תקבלו את האפשרות לעכל ולהתמודד עם המשמעות הרגשית של הגירושין ומצד שני תקבלו מענה לשאלות הטכניות על העתיד שיתקיים לאחר הפרידה והגירושין.

הליך הגישור גירושין מבוצע על ידי מגשר הגירושין נדב נישרי שמתמחה בניהול משא ומתן במשברים רגשיים ובדגש על גישורי גירושין. בנוסף להיותו מגשר גירושין נדב אף מלמד ומכשיר מגשרים מקצועיים ומעביר סדנאות והכשרות בנושאי גישור ויישוב סכסוכים.

נדב נישרי חבר בלשכת המגשרים בישראל ומחויב לכללי האתיקה המחמירים ביותר של הלשכה. נדב עוזר לייצר פתרונות יצירתיים, מקפיד לשמור על ניטרליות מוחלטת במהלך הגישור ומתחייב לשמור על סודותיכם הכמוסים מכל משמר. החיסיון אותו מקבלים בני הזוג המתגרשים בעזרת מגשר הגירושין הישראלי באירופה נדב נישרי, מאפשר להם לשתף את כל הפרטים החשובים להם ובכך לעזור למגשר ולעצמם להגיע לפתרון מוסכם.

הסכם גירושין במחיר הוגן ביותר

המגשר נדב נישרי התווה עוד בראשית הדרך את הגישה להיות הוגן במחירים. בשל כך קיימת הקפדה רבה על תמחור הוגן של הליכי הגישור גירושין אצלו ושל הסכמי הגירושין הסופיים המושגים מהתהליך.

יתן לקיים שיחת היכרות עם מגשר הגירושין נדב נישרי ללא עלות וללא מחויבות. לאחר שיחת הייעוץ הראשונית תוכלו לבחור עם להמשיך בהליך הגישור.

רוצים לתאם פגישת ייעוץ ללא מחויבות או לשוחח עם מגשר הגירושין נדב נישרי בטלפון? מלאו כאן את הפרטים או חייגו – +972525571818

[pojo-form id="1720"]

כמה זמן לוקח להתגרש בגישור?

במרבית המקרים הליך גישור גירושין יכול להימשך בין 5 שעות ל-20 שעות. שעות אלו הן שעות גישור נטו אשר מפוזרות על פני מספר פגישות. מאחר ונדב מגיע במיוחד לניו יורק לצורכי הגישור, יתקיים הגישור בדרך של מרתון דיונים ובמידת הצורך הוא ימשיך גם בשיחות סקייפ. הדבר המהותי ביותר שקובע האם הגישור יארך זמן קצר או ארוך, הוא אתם. ככל שבני הזוג מגיעים לגישור גירושין יותר מגובשים ביחד ולחוד לגבי הרצונות והצרכים שלהם- כך יהיה הליך הגישור בגירושין קצר יותר. מאידך ככל שהגירושין כוללים יותר אלמנטים רגשיים, כך יימשך ההליך יותר זמן עד להגעה להסכם גירושין סופי.

טיפול אישי וצמוד כבר מהטלפון הראשון

למגשר נדב נישרי חשוב להיות זמין עבורכם ולתת לכם היחס אישי ואדיב. נדב מקפיד לשמור על רמה גבוהה של שרות למגושרים שבאים אליו ומבטיח לתת מענה מיידי לכל בקשה שתפנו אלינו. כבר בשיחת הטלפון הראשונה, תגלו שמהצד השני עומד אדם שמבין את הצרכים שלכם ומוכן לעשות את כל הנדרש כדי לעזור לכם.

במהלך שיחת טלפון הראשונה שתוכלו לבצע יחד עם בן הזוג או בנפרד, תקבלו מידע ראשוני על הגישור ותוכלו לתאם את גישור הגירושין שלכם. כבר בשיחה הראשונית תקבלו תמונה מלאה על העומד בפניהם ועל האפשרויות הקיימות עבורכם. ובנוסף תתחילו לבנות אמון ביניכם לבין נדב על מנת והוא יוכל לעזור להם בצורה הטובה ביותר.

איך מתנהל הליך גישור גירושין?

לאחר שתחליטו על כניסה להליך גישור גירושין, תתבקשו לחתום על הסכם פתיחת הליך גישור על מנת להבטיח את החיסיון של גישור הגירושין שלכם. לאחר שתחתמו על ההסכם, יתחיל נדב לשאול אתכם בשיחות משותפות ונפרדות (בהן נמצא רק אחד מבני הזוג) מהם המטרות והרצונות שלכם. לאחר שיתבררו האינטרסים האמתיים שלכם, יחל תהליך של מציאת פתרונות והגעה להסכמות באמצעות המגשר נדב נישרי. לכל אורך התהליך נדב יפעל להגדיל ולהעצים את האמון ביניכם על מנת ולאפשר לכם בסיום התהליך לצאת לדרך החדשה בצורה נכונה ובטוחה.

מגשר באירופה
מגשר באירופה

הליך הגישור גירושין הוכח בכל העולם כדרך הטובה ביותר להגיע להסכם גירושין. מעל 90% מהתיקים שמגיעים בשלב הראשון לגישור- נגמרים בהסכם תוך זמן קצר יחסית. ככל שתשכילו להקדים ולהתחיל בגישור, כך תוכלו למנוע את המשברים המגיעים לאלו שמזניחים או פונים בשלב הראשון להליכים משפטיים מלחמתיים.

מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב לתת לכם את השרות המקצועי והטוב ביותר.
מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב לתת לכם מהניסיון הרב שצבר ולעזור לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורכם ועבור יקירכם.
מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב למחיר הוגן.
מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב לעזור לכם לייצר את ההסכמות הטובות ביותר עבורכם.
מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב ללוות אתכם לכל אורך התהליך ועד לקבלת אישור ההסכם בבית המשפט וקבלת הגט בבית הדין הרבני.
מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב לבנות אתכם הסכם שיוודא שהילדים שלכם לא יפגעו.
מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב להליך גישור גירושין מהיר ויעיל בהתאם לקצב ולצורך שלכם.
מגשר הגירושין נדב נישרי מתחייב לחייך אליכם ולתת לכם את המשענת לכל אורך התהליך.

בגישור גירושין תגיעו להסכמות במינימום זמן ותוך חסכון כספי ניכר ביותר.

גישור גירושין הוא הדרך הטובה ביותר להימנע ממלחמות משפטיות סביב הרכוש והילדים. בגישור גירושין תגיעו לפתרון שהטוב והנכון ביותר עבורכם

מגשר הגירושין נדב נישרי יעזור לכם להגיע להסכמות הנכונות עבורכם ועבור ילדיכם. ללא פשרות וללא ויתורים. בגישור גירושין תצליחו לייצר מציאות אפשרית וחיובית עבורכם ועבור ילדיכם.

כדי להתחיל בגישור גירושין צריך בשלב הראשון להחליט שרוצים להתגרש או שלא מגיעים להסכמות כיצד להמשיך בחיי הנישואין. במקרים אלו מומלץ להתקשר אלינו ולקבל הדרכה כיצד לפעול. המגשר נדב נישרי שישוחח עמכם בשיחה הראשונית, יענה על כל שאלותיכם ויאפשר לכם לקבל תמונה מלאה על האפשרויות העומדות בפניכם.

הליך גישור גירושין מיועד לא רק בשביל להגיע להסכם גירושין. במקרים רבים במהלך הגישור מתברר שעוד יש רצון לנסות ולשמור על הנישואין. במקרים שכאלו יעזור לכם  נדב להגיע להסכמות כיצד לשמור על הנישואין וכיצד לייצר מציאות שתהפוך את הרצוי למצוי.

דוגמאות לשאלות שעולות ומקבלות מענה בגישור גירושין

איך מתנהלים בכל הקשור לילדים כאשר ההורים לא גרים באותו בית ולאחר הגירושין?

איך תתנהל התקשורת בין ההורים לאחר הגירושין?

איפה יגורו הילדים (מדור)?

איך תממנו את עלויות המחיה של הילדים (מזונות)?

מי אחראי על הילדים ואיך פועלים במצבים שונים?

איך מחלקים את הרכוש בגירושין?

איך מקבלים גט?

למגשר הגירושין נדב נישרי יתרונות רבים שיעזרו לכם להגיע להסכם הטוב ביותר עבורכם:

זמינות– המגשר נדב נישרי מגיע לעיתים קרובות לניו יורק על מנת ולעזור לזוגות ישראלים להתגרש בדרך שלהם וקרוב לביתם.

מחיר הוגן- אצלנו תשלמו מחיר הוגן על הסכם הגירושין שלכם.

מקצועיות- מגשר מנוסה שיעזור לכם להגיע להסכם הגירושין הטוב ביותר עבורכם. 

חסיון מלא- כל הנאמר בחדר הגישור נמצא תחת הסכם חסיון. כל מה שתאמרו בחדר הגישור יישאר בחדר הגישור. החיסיון אצלנו מושלם עד כדי כך שלא ניתן להביא את המגשר להעיד על מה שנאמר והתרחש בחדר הגישור.

ניטרליות- נדב נישרי המגשר נשאר ניטרלי ואובייקטיבי לכל אורך התהליך. נדב לא מחליט עבורכם ולא משפיע על דעתכם. מאידך נדב בהחלט יוודא שאתם מקבלים את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם ובעצמכם.

חשיבה יצירתית בגישור גירושין

במהלך גישור הגירושין שלכם, יאפשר לכם המגשר נדב נישרי, להעלות כל רעיון, כל רצון, כל שאיפה וכל חלום שלכם לדיון בחדר הגישור גירושין. החופש הזה יאפשר לכם בסופו של דבר להגיע לתובנות ממשיות על הדרך בה יתנהלו חייכם לאחר הגירושין. בעזרת מגשר הגירושין נדב נישרי תוכלו להגיע לפתרונות שיגשימו את השאיפות שלכם ויאפשרו במקביל גם לבן הזוג שלכם להמשיך הלאה בחייו.

לא כופים שום דבר. פועלים רק בהסכמה

לכל אורך התהליך יוודא מגשר הגירושין נדב נישרי שאתם פועלים מתוך רצון כנה להגיע להסכמות ולא מתוך לחצים חיצוניים. חשוב שההסכם הסופי שלכם יהיה הסכם שמבוסס על כנות ועל הבנה שרק הסכם שיהיה טוב לשני הצדדים יהיה הסכם שיחזיק לאורך זמן וימנע פגיעה בילדים.

שימוש ביועצים חיצוניים בהליך הגישור

מותר להביא יועצים חיצוניים להליך הגישור גירושין. אנחנו מאפשרים לכם להביא לחדר הגישור את כל האנשים והיועצים שאתם חושבים שיכולים לעזור לכם. אם אתם מרגישים שיש נושא שאתם לא בטוחים בו, אתם יכולים להתייעץ לגביו עם בעל מקצוע רלוונטי (עורך דין, פסיכולוג, אקטואר וכו') ואם תרצו אפילו להביא את אותו בעל מקצוע לחדר הגישור.

האם הגישור מצליח?

חד משמעית כן! כאשר בני הזוג מגיעים לחדר הגישור מתוך כוונה כנה להגיע לפתרון שיהיה מקובל על שניהם ומתוך רצון להגיע להסכם גירושין שיאפשר לשניהם להמשיך הלאה בחייהם ומוכנים להשקיע את הזמן הדרוש להגיע להבנות- ניתן להגיע להסכם גירושין סופי! הסכם הגירושין הסופי שלכם יהיה לא רק הסכם שיאפשר לכם להמשיך בחייכם אלא גם הסכם שיאפשר לכם להיות הורים טובים אף יותר. כך זה כשאתם נאבקים למען הילדים ולא עליהם.

רוצים לתאם פגישת ייעוץ ללא מחויבות או לשוחח עם מגשר הגירושין נדב נישרי בטלפון? מלאו כאן את הפרטים או חייגו 972525571818

[pojo-form id="1720"]

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם