חדרה

מחפשים מגשר גירושין בחדרה? נמצאים בצומת דרכים? החלטתם להיפרד? רוצים שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים? אתם מחפשים חומרים ומידע שיעזרו לכם לצלוח בבטחה את  תהליך הגישור שלכם?
ברוכים הבאים למשרד הגישור שלי בחדרה. שמי נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין" (הוצאת סטימצקי).

אני וצוות המגשרים והמגשרות שעובדים איתי, כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ובין בני זוגכם. אנו מתמחים בעזרה לבני זוג (הורים) שנקלעו למשבר בזוגיות, לקבל החלטה לאן הולכים (שלום בית או גירושין) ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. במסגרת תהליך הגישור תקבלו בעזרתנו, מענה לשאלות המטרידות ביותר, תקבלו ביטחון בהמשך הדרך ותגבשו הסכם שיאפשר לכל המשפחה לתפקד באופן מיטבי. בסיום תהליך הגישור תקבלו מאיתנו הסכם מפורט המשקף את ההסכמות שהושגו. ההסכם יוגש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (לבחירתכם) ויקבל תוקף פורמלי.

אתם מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא את התכנים המופיעים בו ולהיעזר בהם ככל שתצטרכו. במידת הצורך תוכלו גם ליצור עימי קשר, להתייעץ ולקבוע איתי פגישת הכרות .

השכלה וניסיון מקצועי: תואר ראשון במשפטים הקריה האקדמית אונו (משפטן L.L.B), תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן),  התמחות בגישור, ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים, בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ' קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים בישראל ובלשכת המגשרים בישראל, לימודי אימון מקצועי, בוגר קורס גירושין בשיתוף פעולה, 7 שנות התמחות בגישור גירושין ומאות הסכמי גישור שהסתיימו בהצלחה.

פעילויות נוספות בתחום הגישור-  מחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור גירושין" (הוצאת סטימצקי), מעביר סדנאות והרצאות בנושא גישור וגישור גירושין, מרצה בקורסי גישור בסיסיים, קורסי גישור משפחה וקורסים מתקדמים אחרים; חונך ומלווה מגשרים מתחילים.

אם החלטתם שאתם רוצים לפתור את המחלוקות ביניכם בדרך של הסכמה, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות נכונים, טובים וצודקים לכם ולילדיכם, אז הגעתם למקום הנכון. אני כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה או להסכם שלום בית ולחלופין גירושין בהתאם לצורך שלכם. הסכם אשר ייתן מענה מספק לצרכים שלכם ושל ילדיכם.

במהלך תהליך הגישור, אעזור לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים, כפי שעשיתי עם מאות זוגות אחרים שהגיעו אלי מלאים בחששות ויצאו עם הסכמות וביטחון בעתיד לבוא. התקשרו אלי ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

בסיום תהליך הגישור שתעברו איתי, תקבלו ממני הסכם גירושין כתוב אשר ישקף את כל ההסכמות אליהן הגעתם. הסכם הגירושין שתקבלו ממני, יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט לענייני משפחה או מבית הדין הרבני (לפי הנוחות שלכם).

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואני אחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ ראשונית ולתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות.

[pojo-form id="1720"]

החלטתם להיפרד? רוצים להתגרש בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור ילדיכם ובתנאים הנוחים לכם?  חשוב לכם שהפרידה והגירושין ייעשו בצורה טובה ונכונה ולהימנע ממלחמות קשות? במרכז חדרה  בקליניקה נעימה ואינטימית נמצא חדר גישור הגירושין בחדרה שלי. במסגרת גישור גירושין בחדרה תגיעו בעזרתי, בזמן שלכם ובתנאים שלכם להסכם גירושין שיאפשר לכם להתגרש בצורה טובה ומכבדת ובמינימום כאב וסבל. בסיום הליך גישור הגירושין שלכם יקבל הסכם הגירושין תוקף חוקי מבית משפט או מבית הדין הרבני (לפי בחירתכם). יתרונו הגדול של גישור גירושין בחדרה הוא שהוא מאפשר לבני הזוג המתגרשים לקבל את ההחלטות המתאימות עבורם באופן חופשי מלא. כל משפט וכל פיסקה בהסכם מושגים מתוך שיחות אישיות שלכם איתי ועם בן הזוג שלכם. הסכם הגירושין שמושג בסיום התהליך מאפשר לשני הצדדים לקבל את מבוקשם תוך הימנעות מתחושות של הפסד והחמצה.

ניסיוני כמגשר גירושין ותיק עם ניסיון רב מאפשר לי לתת לכם שירות מקצועי, אדיב ומקיף. במהלך הגישור תקבלו ממני כלים ומידע שיעזרו לכם להגיע להסכם הגירושין הטוב ביותר עבורכם. 

חמש סיבות חשובות להגיע אלי לגישור גירושין בחדרה 

פגישת הכרות וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות- הבחירה במגשר גירושין שלכם היא בחירה שיכולה להשפיע רבות על חייכם ועל כן קיימת חשיבות רבה שתבחרו במגשר שנותן לכם ביטחון ומצליח לייצר ביניכם ובינו במסגרת גישור גירושין בחדרה, גם אמון והבנה. מסיבה זו אני מאפשר לקיים פגישת הכרות איתי, ללא עלות וללא מחויבות כלשהי מצדכם. לאחר שתקבלו את כל המידע תוכלו להחליט האם להמשיך איתי בגישור גירושין בראשון לציון.

גישור גירושין בחדרה נעשה כשנוח לכם– כל פגישת גישור נקבעת בתאום מלא אתכם ובהתאם לזמינות ולצרכים שלכם. בגישור גירושין הנעשה בעזרתי בחדרה, אתם קובעים מתי נפגשים וכמה זמן תימשך כל פגישה.

חוסכים בעלויות– גישור גירושין בחדרה עולה הרבה פחות (כלכלית ורגשית) מאשר גירושין בעזרת ייצוג עורך דין בבית המשפט. עלותו הכוללת של גישור גירושין בחדרה מגיעה בממוצע לאלפי שקלים בודדים לשני הצדדים ביחד (לעומת עשרות אלפי שקלים לכל צד בדרכים האחרות).

ודאות וביטחון– בעזרתי תעברו את תהליך הגירושין שלכם בצורה החלקה ביותר ועם פחות מהמורות וקשיים. גישור הגירושין יאפשר לכם לדעת ולקבוע איך יראה העתיד הקרוב והרחוק שלכם ושל הילדים שלכם.

אתם קובעים את הקצב– גישור גירושין בחדרה מאפשר התמודדות מצויינת עם ההיבטים הרגשיים של הגירושין. ניתן לקיים את הליך הגישור בקצב ובמהירות המתאימים לכם בדיוק. תרצו זמן לחקור ולבחון אפשרויות? תקבלו! תרצו להגיע להסכם גירושין סופי במהירות? תקבלו!

במה (גם) עוסקים בהליך גישור גירושין בחדרה?

  1. איך יתנהלו החיים מבחינה כלכלית לאחר הגירושין? איך תראה מציאות חייכם היומיומית אחרי הגירושין? איך תוכלו לכלכל את עצמכם ואת ילדיכם? במסגרת הליך גישור גירושין בחדרה, תקבלו תשובות ופתרונות ותדעו מה אליכם לעשות ומה על הצד השני לעשות גם כן.
  2. איך מחלקים את הרכוש? במסגרת גישור גירושין בחדרה, תגיעו להסכמות משותפות בכל הקשור לחלוקת הרכוש המשותף. צורת החלוקה עליה תגיעו תהיה מוסכמת על שניכם ותאפשר לשניכם להמשיך בחייכם בצורה בטוחה וצודקת.
  3. איך מחנכים את הילדים לאחר הגירושין? אמנם אתם נפרדים זה מזו אבל הפרידה היא לא מהילדים. לנצח תישארו ההורים שלהם ועל כן חשוב לייצר ביניכם מנגנונים להגעה להסכמה ולניהול משברים נכון.

 

הספר "להתגרש בשלום" (הוצאת סטימצקי) מתנה לכל מי שמגיע לפגישת הכרות לפני גישור גירושין– במסגרת פגישת ההכרות שנעשית בחדר הגישור שלי, תקבלו לידיכם את ספרי "להתגרש בשלום" – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין שכתבתי עבור הזוגות המגיעים אלי לגישור ולטובת הציבור הרחב שנזקק לשירותי גישור גירושין. בתוך המדריך תמצאו עשרות נושאים נוספים עליהם כדאי לדבר ושאותם מומלץ לסגור במסגרת הסכם הגירושין.

הסכם הגירושין שלכם יאושר על ידי שופט בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני- לאחר שתקבלו ממני את הסכם הגירושין תינתן לכם ההזדמנות להתעמק בהסכם ולוודא שהוא אכן משקף את ההסכמות אליהן הגעתם בגישור. הסכם גישור גירושין שהושג בהסכמה מלאה של שניכם, יועבר לאחר אישורכם לשופט בית המשפט לענייני משפחה או לדיין בבית הדין הרבני שיאשרו את ההסכם וייתנו לו תוקף של פסק דין.

לתאום פגישת הכרות לגישור גירושין בחדרה ללא עלות וללא מחוייבות התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

משרד הגישור שלי נמצא ברחוב הלל יפה 28 א בחדרה

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם