גישור גירושין בנתניה

מחפשים מגשר גירושין בנתניה? נמצאים בצומת דרכים? החלטתם להיפרד? רוצים שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים? אתם מחפשים חומרים ומידע שיעזרו לכם לצלוח בבטחה את  תהליך הגישור שלכם?
ברוכים הבאים למשרד הגישור שלי בנתניה. שמי נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין" (הוצאת סטימצקי).

אני וצוות המגשרים והמגשרות שעובדים איתי, כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ובין בני זוגכם. אנו מתמחים בעזרה לבני זוג (הורים) שנקלעו למשבר בזוגיות, לקבל החלטה לאן הולכים (שלום בית או גירושין) ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. במסגרת תהליך הגישור תקבלו בעזרתנו, מענה לשאלות המטרידות ביותר, תקבלו ביטחון בהמשך הדרך ותגבשו הסכם שיאפשר לכל המשפחה לתפקד באופן מיטבי. בסיום תהליך הגישור תקבלו מאיתנו הסכם מפורט המשקף את ההסכמות שהושגו. ההסכם יוגש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (לבחירתכם) ויקבל תוקף פורמלי.

אתם מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא את התכנים המופיעים בו ולהיעזר בהם ככל שתצטרכו. במידת הצורך תוכלו גם ליצור עימי קשר, להתייעץ ולקבוע איתי פגישת הכרות .

השכלה וניסיון מקצועי: תואר ראשון במשפטים הקריה האקדמית אונו (משפטן L.L.B), תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן),  התמחות בגישור, ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים, בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ' קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים בישראל ובלשכת המגשרים בישראל, לימודי אימון מקצועי, בוגר קורס גירושין בשיתוף פעולה, 7 שנות התמחות בגישור גירושין ומאות הסכמי גישור שהסתיימו בהצלחה.

פעילויות נוספות בתחום הגישור-  מחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור גירושין" (הוצאת סטימצקי), מעביר סדנאות והרצאות בנושא גישור וגישור גירושין, מרצה בקורסי גישור בסיסיים, קורסי גישור משפחה וקורסים מתקדמים אחרים; חונך ומלווה מגשרים מתחילים.

אם החלטתם שאתם רוצים לפתור את המחלוקות ביניכם בדרך של הסכמה, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות נכונים, טובים וצודקים לכם ולילדיכם, אז הגעתם למקום הנכון. אני כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה או להסכם שלום בית ולחלופין גירושין בהתאם לצורך שלכם. הסכם אשר ייתן מענה מספק לצרכים שלכם ושל ילדיכם.

במהלך תהליך הגישור, אעזור לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים, כפי שעשיתי עם מאות זוגות אחרים שהגיעו אלי מלאים בחששות ויצאו עם הסכמות וביטחון בעתיד לבוא. התקשרו אלי ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

בסיום תהליך הגישור שתעברו איתי, תקבלו ממני הסכם גירושין כתוב אשר ישקף את כל ההסכמות אליהן הגעתם. הסכם הגירושין שתקבלו ממני, יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט לענייני משפחה או מבית הדין הרבני (לפי הנוחות שלכם).

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואני אחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ ראשונית ולתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות.

חמש סיבות חשובות להגיע אלי לגישור גירושין בנתניה 

ביטחון בתהליך– כמגשר וותיק עם ניסיון רב בגישור גירושין אני עוזר לזוגות הפונים אלי להשיג את ההסכם הטוב ביותר עבורם ועבור ילדיהם. הידע והניסיון הרב שצברתי מאפשר לי לתת לכם תמיכה, הבנה וכלים שייקחו גם אתכם לחוף מבטחים. 

זמינות – הגישור איתי נעשה בזמנים הנוחים לכם. הפגישות נעשות בשעות הבוקר, הצהריים וגם בערב בהתאם לצרכים ולאילוצים שלכם.

חיסכון בעלויות– עלות גישור גירושין בנתניה עולה הרבה פחות (כלכלית ורגשית) מאשר גירושין בעזרת ייצוג עורך דין בבית המשפט. עלותו הכוללת של גישור גירושין בנתניה מגיעה בממוצע לכמה אלפי שקלים בודדים לשני הצדדים יחדיו לעומת עשרות אלפי שקלים לכל צד בדרך של מלחמה משפטית.

התמודדות נכונה עם כל הסוגיות– גישור גירושין בנתניה הנעשה בעזרתי, מאפשר התמודדות טובה יותר גם עם ההיבטים הרגשיים של הגירושין, על כן ניתן לקיים את הליך הגישור בקצב ובמהירות המתאימים לכם בדיוק. תרצו זמן לבדוק, לשאול ולהסתגל? תקבלו! תרצו "לרוץ" מהר ולסיים בתוך מספר שבועות את ההסכם? תקבלו! הכל בהתאם לרצון שלכם ושל בן הזוג השני.

ביטחון ויציבות בגישור גירושין בנתניה– בעזרתי, תעברו את הליך גישור הגירושין שלכם בצורה בטוחה ויציבה. התהליך יאפשר לכם הבנה וידיעה ברורה על המתרחש כעת ועל העתיד לקרות (בהסכמתכם) בעתיד הקרוב והרחוק. גישור גירושין בנתניה מאפשר לכם לישון טוב יותר בלילה.

נושאים בהם (גם) ניתן לדון בגישור גירושין בנתניה:

  1. איך יתנהלו החיים מבחינה כלכלית לאחר הגירושין? מה יקרה עם עלויות המחייה, המזונות, המדור? איך תראה מציאות חייכם היומיומית אחרי הגירושין? איך תוכלו לפרנס את עצמכם ואת ילדיכם? במסגרת הליך גישור הגירושין בנתניה, תקבלו פתרונות ברורים ותדעו בדיוק מה אליכם לעשות ומה על ההורה השני לעשות. במסגרת הסכם הגירושין יוגדרו סכומים ומתווים לפעולה במקרים שונים ובכל תקבלו את הכלים להתמודד עם כל שאלה כלכלית שעלולה לצוץ בעתיד.
  2. מה עושים עם הרכוש בגירושין? במסגרת גישור הגירושין בנתניה, תגיעו בעזרתי וביחד עם בן הזוג השני להסכמות ברורות בשאלה איך לחלק את הרכוש המשותף שלכם. צורת החלוקה הסופית תהיה מוסכמת על שניכם ותאפשר לשניכם להמשיך בחייכם בצורה בטוחה וצודקת.
  3. איך מגדלים את הילדים לאחר הגירושין? אמנם אתם נפרדים זה מזו אבל הפרידה היא לא מהילדים. על כן חשוב לגבש מתווים להתנהלות נכונה בכל הקשור לילדים אחרי הגירושין ולוודא שלשניכם יש את היכולת והכלים להמשיך לגדל את הילדים יחדיו.

הספר "להתגרש בשלום"   (הוצאת סטימצקי)מתנה לכל מי שמגיע לפגישת הכרות לפני גישור גירושיןבמסגרת פגישת ההכרות שנעשית בחדר הגישור שלי, תקבלו לידיכם את ספרי "להתגרש בשלום" – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין שכתבתי עבור הזוגות המגיעים אלי לגישור ולטובת הציבור הרחב שנזקק לשירותי גישור גירושין. בתוך המדריך תמצאו עשרות נושאים נוספים עליהם כדאי לדבר ושאותם מומלץ לסגור במסגרת הסכם הגירושין.

 הסכם הגירושין שלכם יאושר בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני לפי בחירתכם לאחר שתקבלו ממני את הסכם הגירושין תינתן לכם ההזדמנות להתעמק בהסכם ולוודא שהוא אכן משקף את ההסכמות אליהן הגעתם בגישור. הסכם גישור גירושין שהושג בהסכמה מלאה של שניכם, יועבר לאחר אישורכם לשופט בית המשפט לענייני משפחה או לדיין בבית הדין הרבני שיאשרו את ההסכם וייתנו לו תוקף של פסק דין.

לתאום פגישת הכרות לגישור גירושין בנתניה ללא עלות וללא מחויבות התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאר תגובה

להתגרש בשלום

הוצאת סטימצקי | מאת המגשר נדב נישרי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם