גישור נישואין

גישור נישואין הינו הליך גישור המאפשר לבני זוג המעוניינים להתגרש, להגיע להסכם גירושין מלא בדרך של התדיינות מחוץ לכותלי בית המשפט או בית הדין הרבני. בהליך גישור נישואין מתמודדים שני הצדדים עם הדילמות והקשיים הנובעים מהצורך לשנות את מציאות חייהם ואת מציאות חיי ילדיהם. ההתמודדות נעשית בצורה קלה יותר בעזרת נדב נישרי, מגשר נישואין המלווה את בני הזוג בתהליך ועוזר להם להגיע להסכמות. בסופו של הליך גישור הנישואין מתקבל הסכם גירושין הכתוב בהתאם לדרישות החוק ובהתאם לדרישות ולצורכי שני הצדדים. הסכם הגירושין מוגש לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה אשר נותן לו תוקף של פסק דין ההופך את הגירושין לרשמיים. אז אם אתם רוצים להיפרד בשלום? בלי מלחמה ובלי פחד, בגישור נישואין תגיעו להסכם גירושין סופי בדרך הנכונה. הסכם גירושין שמושג בגישור שומר על זכויותיכם האישיות ועל הילדים שלכם.

הליך גישור נישואין כולל אלמנטים רגשיים מורכבים יחד עם היבטים משפטיים טכניים. בהליך גישור נישואין תקבלו מענה לכל הבעיות הרגשיות והטכניות ביחד. במהלך התהליך תוכלו לפרק את הכעסים ולאפשר לעצמכם בנייה של חיים טובים יותר לאחר הגירושין.

הליך גישור נישואין שנעשה בהסכמה חוסך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים. מונע ממכם עוגמת נפש גדולה, שומר על שלום ילדיכם ומאפשר ליצור עתיד טוב יותר לכם וליקיריכם.

שומרים על הילדים בנישואין- מסכימים למען הילדים

הזוגיות היא זמנית אך ההורות היא נצחית. במהלך הגישור תוכלו להגיע להבנות ולהסכמות יחד עם בן הזוג שלכם/ן בכל הקשור לילדיכם. מחקרים רבים מראים שהורים שהתגרשו בגישור שבמהלכו סוכמו גם ההיבטים הערכיים שסביב הילדים- הפכו להורים מעורבים בהרבה משהיו לפני הגירושין.

במהלך הגישור תקבלו כלים פרקטיים שיעזרו לכם לבנות מערכות של אמון והבנה בין הורית על מנת ותוכלו ביחד לפעול לחיזוק הילדים שלכם תוך שמירה על הכבוד שלכם ושל בן זוגכם.

שליטה מלאה בגורלכם רק בגישור נישואין

בהליך הגישור בנישואין אתם אלו שתקבעו איך תראה מציאות החיים שלכם אחרי הנישואין. בגישור הנישואין שלכם עם המגשר נדב נישרי, תוכלו לקבל כל החלטה שתהיה נכונה עבורכם, כל עוד היא נעשית בהסכמה ולאחר שבחנתם לעומק את כדאיותה. בסופו של דבר תקבלו לידיכם הסכם גירושין כולל המקפל בתוכו את כל ההבנות אליהן הגעתם מרצונכם החופשי. הסכם הגירושין שלכם יהיה הסכם שאתו תהיו שלמים במאה אחוז. לאחר שתאשרו את הסכם הגירושין, יועבר ההסכם לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני אשר ייתנו לו תוקף של פסק דין. במהלך גישור הנישואין שלכם יעזור לכם המגשר נדב נישרי לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם ללא כפייה מבחוץ.

המומחיות של מגשר הנישואין נדב נישרי הינה בכך שהוא יודע לספק לכם מענה רגשי וענייני בעת ובעונה אחת. מצד אחד תקבלו את האפשרות לעכל ולהתמודד עם המשמעות הרגשית של הגירושין ומצד שני תקבלו מענה לשאלות הטכניות על העתיד שיתקיים לאחר הפרידה והגירושין.
הליך הגישור נישואין מבוצע על ידי מגשר הגירושין נדב נישרי שמתמחה בניהול משא ומתן במשברים רגשיים ובדגש על גישורי נישואין. בנוסף להיותו מגשר נישואין נדב אף מלמד ומכשיר מגשרים מקצועיים ומעביר סדנאות והכשרות בנושאי גישור ויישוב סכסוכים.

נדב נישרי חבר בלשכת המגשרים בישראל ומחויב לכללי האתיקה המחמירים ביותר של הלשכה. נדב  מקפיד לשמור על ניטרליות מוחלטת במהלך הגישור ומתחייב לשמור על סודותיכם הכמוסים מכל משמר. החיסיון אותו מקבלים בני הזוג המתגרשים בעזרת מגשר הנישואין נדב נישרי, מאפשר להם לשתף את כל הפרטים החשובים להם ובכך לעזור למגשר ולעצמם להגיע לפתרון מוסכם.

הסכם גירושין במחיר הוגן ביותר

המגשר נדב נישרי התווה עוד בראשית הדרך את הגישה להיות הוגן במחירים. בשל כך קיימת הקפדה רבה על תמחור הוגן של הליכי הגישור נישואין אצלו ושל הסכמי הגירושין הסופיים המושגים מהתהליך.

ניתן לקיים שיחת היכרות עם מגשר הנישואין נדב נישרי ללא עלות וללא מחויבות. לאחר פגישת הייעוץ הראשונית תוכלו לבחור עם להמשיך בהליך הגישור.

רוצים לתאם פגישת ייעוץ ללא מחויבות או לשוחח עם מגשר הנישואין נדב נישרי בטלפון? מלאו כאן את הפרטים או חייגו 052-5571818

[pojo-form id=”1720″]

כמה זמן לוקח להתגרש בגישור?

במרבית המקרים הליך גישור נישואין נמשך 10 שעות בממוצע. שעות אלו הן שעות גישור נטו אשר מפוזרות על פני חודשיים (בממוצע). הדבר המהותי ביותר שקובע האם הגישור יארך זמן קצר או ארוך, הוא אתם. ככל שבני הזוג מגיעים לגישור נישואין יותר מגובשים ביחד ולחוד לגבי הרצונות והצרכים שלהם- כך יהיה הליך הגישור בנישואין קצר יותר. מאידך ככל שהתהליך כולל יותר אלמנטים רגשיים, כך יימשך ההליך יותר זמן עד להגעה להסכם נישואין סופי.

טיפול אישי וצמוד כבר מהטלפון הראשון

למגשר נדב נישרי חשוב להיות זמין עבורכם ולתת לכם היחס אישי ואדיב. נדב מקפיד לשמור על רמה גבוהה של שרות למגושרים שבאים אליו ומבטיח לתת מענה מיידי לכל בקשה שתפנו אליו. כבר בשיחת הטלפון הראשונה, תגלו שמהצד השני עומד אדם שמבין את הצרכים שלכם ומוכן לעשות הרבה כדי לעזור לכם.

במהלך שיחת טלפון הראשונה שתוכלו לבצע יחד עם בן הזוג או בנפרד, תקבלו מידע ראשוני על הגישור ותוכלו לתאם פגישה ראשונית ללא עלות וללא מחויבות. מטרת הפגישה הראשונית היא לתת לשני בני הזוג ביחד את התמונה המלאה על העומד בפניהם ועל האפשרויות הקיימות עבורם. ובנוסף לבנות אמון בין המגשר לבני הזוג על מנת והוא יוכל לעזור להם בצורה הטובה ביותר.

איך מתנהל הליך גישור נישואין?

לאחר שתחליטו על כניסה להליך גישור נישואין, תתבקשו לחתום על הסכם פתיחת הליך גישור על מנת להבטיח את החיסיון של גישור הנישואין שלכם. לאחר שתחתמו על ההסכם, יתחיל המגשר לשאול אתכם בשיחות משותפות ונפרדות (בהן נמצא רק אחד מבני הזוג) מהם המטרות והרצונות שלכם. לאחר שיתבררו האינטרסים האמתיים שלכם, יחל תהליך של מציאת פתרונות והגעה להסכמות באמצעות המגשר נדב נישרי. לכל אורך התהליך נדב יפעל להגדיל ולהעצים את האמון ביניכם על מנת ולאפשר לכם בסיום התהליך לצאת לדרך החדשה בצורה נכונה ובטוחה.

 

הליך הגישור נישואין הוכח בכל העולם כדרך הטובה ביותר להגיע להסכם נישואין. מעל 90% מהתיקים שמגיעים בשלב הראשון לגישור- נגמרים בהסכם תוך זמן קצר יחסית. ככל שתשכילו להקדים ולהתחיל בגישור, כך תוכלו למנוע את המשברים המגיעים לאלו שמזניחים או פונים בשלב הראשון להליכים משפטיים מלחמתיים.

יתרונות גישור נישואין

בגישור נישואין תגיעו להסכמות במינימום זמן ותוך חסכון כספי ניכר ביותר.

גישור נישואין הוא הדרך הטובה ביותר להימנע ממלחמות משפטיות סביב הרכוש והילדים. בגישור נישואין תגיעו לפתרון שהטוב והנכון ביותר עבורכם

מגשר הנישואין נדב נישרי יעזור לכם להגיע להסכמות הנכונות עבורכם ועבור ילדיכם. ללא פשרות וללא ויתורים. בגישור נישואין תצליחו לייצר מציאות אפשרית וחיובית עבורכם ועבור ילדיכם.

כדי להתחיל בגישור נישואין צריך בשלב הראשון להחליט שרוצים להתגרש או שלא מגיעים להסכמות כיצד להמשיך בחיי הנישואין. במקרים אלו מומלץ להתקשר אלינו ולקבל הדרכה כיצד לפעול. המגשר נדב נישרי שישוחח עמכם בשיחה הראשונית, יענה על כל שאלותיכם ויאפשר לכם לקבל תמונה מלאה על האפשרויות העומדות בפניכם.

הליך גישור נישואין מיועד לא רק בשביל להגיע להסכם גירושין. במקרים רבים במהלך הגישור מתברר שעוד יש רצון לנסות ולשמור על הנישואין. במקרים שכאלו אנו נעזור לכם להגיע להסכמות כיצד לשמור על הנישואין וכיצד לייצר מציאות שתהפוך את הרצוי למצוי.

שאלות שעולות בגישור נישואין

איך מתנהלים בכל הקשור לילדים כאשר ההורים לא גרים באותו בית ולאחר הנישואין?

איך תתנהל התקשורת בין ההורים לאחר הנישואין?

איפה יגורו הילדים (מדור)?

איך תממנו את עלויות המחיה של הילדים (מזונות)?

מי אחראי על הילדים ואיך פועלים במצבים שונים?

איך מחלקים את הרכוש בנישואין?

איך מקבלים גט?

למגשר הנישואין נדב נישרי יתרונות רבים שיעזרו לכם להגיע להסכם הטוב ביותר עבורכם:

זמינות– ניתן לקיים פגישות גישור תוך זמן קצר וקרוב אל מקום מגוריכם. המגשר נדב נישרי מחזיק משרדי גישור במרבית ערי ישראל.

מחיר הוגן אצלנו תשלמו מחיר הוגן שאינו יקר על הסכם הנישואין שלכם.

מקצועיות מגשר מנוסה שיעזור לכם להגיע לק הסיום ולקבלת הסכם הנישואין שלכם.

חסיון מלא כל הנאמר בחדר הגישור נמצא תחת הסכם חסיון משפטי. כל מה שתאמרו בחדר הגישור יישאר בחדר הגישור. החיסיון אצלנו מושלם עד כדי כך שלא ניתן להביא את המגשר להעיד על מה שנאמר והתרחש בחדר הגישור.

ניטרליות נדב נישרי המגשר נשאר ניטרלי ואובייקטיבי לכל אורך התהליך. נדב לא מחליט עבורכם ולא משפיע על דעתכם. מאידך נדב בהחלט יוודא שאתם מקבלים את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם ובעצמכם.

חשיבה יצירתית בגישור נישואין

במהלך גישור הנישואין שלכם, יאפשר לכם המגשר נדב נישרי, להעלות כל רעיון, כל רצון, כל שאיפה וכל חלום שלכם לדיון בחדר הגישור נישואין. החופש הזה יאפשר לכם בסופו של דבר להגיע לתובנות ממשיות על הדרך בה יתנהלו חייכם לאחר הנישואין. בעזרת מגשר הנישואין נדב נישרי תוכלו להגיע לפתרונות שיגשימו את השאיפות שלכם ויאפשרו במקביל גם לבן הזוג שלכם להמשיך הלאה בחייו.

לא כופים שום דבר. פועלים רק בהסכמה

לכל אורך התהליך יוודא מגשר הנישואין נדב נישרי שאתם פועלים מתוך רצון כנה להגיע להסכמות ולא מתוך לחצים חיצוניים. חשוב שההסכם הסופי שלכם יהיה הסכם שמבוסס על כנות ועל הבנה שרק הסכם שיהיה טוב לשני הצדדים יהיה הסכם שיחזיק לאורך זמן וימנע פגיעה בילדים.

שימוש ביועצים חיצוניים בהליך הגישור

מותר להביא יועצים חיצוניים להליך הגישור נישואין. אנחנו מאפשרים לכם להביא לחדר הגישור את כל האנשים והיועצים שאתם חושבים שיכולים לעזור לכם. אם אתם מרגישים שיש נושא שאתם לא בטוחים בו, אתם יכולים להתייעץ לגביו עם בעל מקצוע רלוונטי (עורך דין, פסיכולוג, אקטואר וכו’) ואם תרצו אפילו להביא את אותו בעל מקצוע לחדר הגישור.

האם הגישור מצליח?

חד משמעית כן! כאשר בני הזוג מגיעים לחדר הגישור מתוך כוונה כנה להגיע לפתרון שיהיה מקובל על שניהם ומתוך רצון להגיע להסכם גירושין שיאפשר לשניהם להמשיך הלאה בחייהם ומוכנים להשקיע את הזמן הדרוש להגיע להבנות- ניתן להגיע להסכם נישואין סופי! הסכם הנישואין הסופי שלכם יהיה לא רק הסכם שיאפשר לכם להמשיך בחייכם אלא גם הסכם שיאפשר לכם להיות הורים טובים אף יותר. כך זה כשאתם נאבקים למען הילדים ולא עליהם.

רוצים לתאם פגישת ייעוץ ללא מחויבות או לשוחח עם מגשר הנישואין נדב נישרי בטלפון? מלאו כאן את הפרטים או חייגו 052-5571818

[pojo-form id=”1720″]

 

השאר תגובה

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם