הצוות

נדב נישרי

מגשר

נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין, מחבר הספרים “להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו”שותפות חדשה – לחיות בשלום לפני, במהלך ואחרי הגירושין” (הוצאת זמורה ביתן), מומחה בגישור בגירושין ובליווי זוגות מתגרשים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה תוך התמודדות עם קשיים רגשיים. מומחה בשיטת הגישור הטרנספורמטיבי. מאז שסיים את התמחותו בגישור גירושין והחל לפעול כמגשר גירושין, הביא לסגירת הסכמי גירושין בהסכמה במאות הליכי גירושין ובגישורים נוספים בתחומי המשפחה והעסקים. בנוסף לגישורים בפועל, נדב גם מרצה לגישור בסיסי, משפחתי ומקצועי ומכשיר ומלווה מגשרים חדשים בתחילת דרכם בגישור.
השכלה וניסיון מקצועי: תואר שני ביישוב סכסוכים MA (אוניברסיטת בר אילן), תואר ראשון במשפטים L.L.B (הקריה האקדמית אונו), בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ’ קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים ובלשכת המגשרים בישראל, קורס אימון מקצועי (גומא), קורס גירושין בשיתוף פעולה,

רונה פרליס-זינמן

מגשרת ועו"ד

מגשרת מומחית בגישור גירושין ועו”ד בתחום דיני משפחה (גירושין, זכויות ילדים, עסקים משפחתיים, צוואות וכו’).

הידע המקצועי והמשפטי של רונה כעו”ד לענייני משפחה, במשולב עם הניסיון שצברה בהליכי הגישור עד כה, מקנים לה את הכלים והידע ליצור עם בני הזוג שותפות חדשה, בהסכמה, שתאפשר לכל צד להמשיך להתפתח ולצמוח, גם לאחר הפרידה וזאת לטובת כל הצדדים הנוגעים בדבר ובמיוחד כשמעורבים קטינים.

רונה מלווה את הצדדים לאורך הליך הגישור באמצעות פגישות משותפות ופגישות אישיות עם כל אחד מהצדדים, בהסכמתם, ושמה דגש על התהליך שעוברים הצדדים בדרכם להסכמות, תוך שיח פתוח וכנה על כל הנושאים הרלוונטיים – זמני שהייה עם הילדים, מזונות, חלוקת רכוש ונושאים נוספים שיעלו במהלך התהליך. כל משפחה ומה שנכון לה.

השכלה: תואר ראשון L.L.B במשפטים עם התמחות ביישוב סכסוכים ותואר שני M.A. בתקשורת ויחסי ציבור. בנוסף – קורס גישור במרכז הגישור נווה צדק, קורס פרקטיקום בגישור וקורס גישור במשפחה במרכז הגישור ‘גומא’, קורס גישור גירושין מורחב ופרקטיקום בגישור גירושין בהנחיית נדב נישרי.

איריס הרמתי

מגשרת ועו"ד

מגשרת מומחית בגישור גירושין ומנחת תהליכי צדק מאחה.

בעלת רקע וניסיון כמגשרת, כעו”ד ויועצת משפטית, כתרפיסטית בעבודה טיפולית עם ילדים, נוער והדרכת הורים, וכמנחת תהליכי צדק מאחה וגישורי נפגע – פוגע.

איריס מלווה את הצדדים באופן אישי, על מנת לאפשר להם לקיים תהליך פרקטי תוך התמודדות נבונה ורגישה עם המורכבות הרגשית הכרוכה בתהליך הפרידה והגירושין. גישתה של איריס יחד עם השילוב הייחודי בין ייעוץ משפטי, עבודה טיפולית, גישור והנחיית תהליכי צדק מאחה, מסייעים לצדדים להתמודד עם הפערים והמחלוקות ביניהם ולבחור בדרך המתאימה ביותר עבורם על מנת להגיע להסכמות ולבנות שותפות חדשה ביניהם.

השכלה: תואר ראשון L.L.B במשפטים, תואר שני M.A. בטיפול בהבעה ויצירה, קורס גישור בסיסי, קורס פרקטיקום בגישור, קורס גישור במשפחה, קורס הכשרת מנחי תהליכי צדק מאחה וגישור נפגע-פוגע, קורס גישור גירושין מורחב ופרקטיקום בגישור גירושין.