הצוות

נדב נישרי

מגשר

נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין, מחבר הספרים “להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו”שותפות חדשה – לחיות בשלום לפני, במהלך ואחרי הגירושין” (הוצאת זמורה ביתן), מומחה בגישור בגירושין ובליווי זוגות מתגרשים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה תוך התמודדות עם קשיים רגשיים. מומחה בשיטת הגישור הטרנספורמטיבי. מאז שסיים את התמחותו בגישור גירושין והחל לפעול כמגשר גירושין, הביא לסגירת הסכמי גירושין בהסכמה במאות הליכי גירושין ובגישורים נוספים בתחומי המשפחה והעסקים. בנוסף לגישורים בפועל, נדב גם מרצה לגישור בסיסי, משפחתי ומקצועי ומכשיר ומלווה מגשרים חדשים בתחילת דרכם בגישור.

השכלה: תואר שני ביישוב סכסוכים MA (אוניברסיטת בר אילן), תואר ראשון במשפטים L.L.B (הקריה האקדמית אונו).

חבר בארגון המגשרים ובלשכת המגשרים בישראל

למידע נוסף על נדב לחצו כאן

נגה זיו פרידמן

מגשרת

נגה זיו פרידמן, מגשרת גירושין

נגה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש (אוניברסיטת חיפה), ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-תעסוקתית (אוניברסיטת חיפה). בעלת ניסיון רב בליווי וייעוץ לאנשים בצמתים משמעותיים בזוגיות ובקריירה.  

בעברה ניהלה נגה את הסניף המרכזי של מכון האבחון התעסוקתי “פילת”, שימשה כמנהלת גיוס בחברת “טבע” והנחתה קבוצות ותהליכי חשיבה בארגונים גדולים ובינוניים.

לאחר שסיימה את קורס הפרקטיקום בגישור גירושין מעשי אצל נדב נישרי, הצטרפה נגה לנדב במהלך עשרות גישורים וצברה ניסיון רב. כיום נגה משמשת כמגשרת בכירה במשרד המגשרים נדב נישרי ומלווה זוגות בתהליכי פרידה מתוך גישה חיובית, המכוונת להעצמה של כל אחד מהצדדים ורואה במשבר הזדמנות לצמיחה אישית ומשפחתית, במתכונת השותפות החדשה.

דניאל הרוש

מגשר

דניאל הרוש, מגשר מומחה בגישור גירושין.

דניאל הוא בוגר קורס הפרקטיקום בגישור גירושין של בית הספר לגישור מעשי נדב נישרי. השיטה הטרנספורמטיבית בה התמקצע משמשת את דניאל ליצירת דיאלוג בני הזוג המגיעים לתהליך גישור – דיאלוג שמוביל להסכמות ולבניית שותפות חדשה. דיאלוג זה מתבסס על הצרכים הרגשיים, הפרקטיים והאינטרסים של שני הצדדים ליצור לעצמם חיים טובים, יציבים ובטוחים יותר.

דניאל מלווה את הזוגות לאורך התהליך על מנת לאפשר לכל אחד מהצדדים להגדיר לעצמו את המטרות שישדרגו את חייו לאחר הגירושין ולוודא שכל ההסכמות אליהן מגיעים בני הזוג מקדמים אותם אל עבר מטרות אלה.

בעברו שימש דניאל כיועץ תקשורת ליו”ר האופוזיציה, דובר מפלגת העבודה והמחנה הציוני ויועץ תקשורת ליו”ר קק”ל. בנוסף הוא מכהן כיו”ר עמותת “כולנו משפחה. 

השכלה: תואר ראשון (B.A) בתקשורת מטעם אוניברסיטת בר אילן. בוגר קורס פרקטיקום גירושין של בית הספר לגישור מעשי של נדב נישרי.

איריס הרמתי

מגשרת ועו"ד

מגשרת מומחית בגישור גירושין ומנחת תהליכי צדק מאחה.

בעלת רקע וניסיון כמגשרת, כעו”ד ויועצת משפטית, כתרפיסטית בעבודה טיפולית עם ילדים, נוער והדרכת הורים, וכמנחת תהליכי צדק מאחה וגישורי נפגע – פוגע.

איריס מלווה את הצדדים באופן אישי, על מנת לאפשר להם לקיים תהליך פרקטי תוך התמודדות נבונה ורגישה עם המורכבות הרגשית הכרוכה בתהליך הפרידה והגירושין. גישתה של איריס יחד עם השילוב הייחודי בין ייעוץ משפטי, עבודה טיפולית, גישור והנחיית תהליכי צדק מאחה, מסייעים לצדדים להתמודד עם הפערים והמחלוקות ביניהם ולבחור בדרך המתאימה ביותר עבורם על מנת להגיע להסכמות ולבנות שותפות חדשה ביניהם.

השכלה: תואר ראשון L.L.B במשפטים, תואר שני M.A. בטיפול בהבעה ויצירה, קורס גישור בסיסי, קורס פרקטיקום בגישור, קורס גישור במשפחה, קורס הכשרת מנחי תהליכי צדק מאחה וגישור נפגע-פוגע, קורס גישור גירושין מורחב ופרקטיקום בגישור גירושין (נדב נישרי).

איילת רוזן ישראלי

מדריכת הורים, מתאמת הורית מאמנת ויועצת זוגית ואישית

איילת רוזן ישראלי

איילת בעלת תואר בפסיכולוגיה ותואר שני במינהל עסקים, בוגרת קורס אימון במכון אדלר, מדריכת הורים מוסמכת ומתאמת הורית. בוגרת קורס גישור בסיסי בביה”ס לגישור של נדב נישרי.
איילת גרושה ואמא לשני בנים, וביחד עם רני מגדלת את אלון ואת אמיר בשותפות הורית מלאה.

איילת מלווה הורים (ביחד או לחוד) משלב ההתלבטות האם להתגרש, בתהליך הגירושים (בהיבט ההורי והאישי) כולל תכנון תהליך הפרידה בהתאם לכל ילד ולגיל ולצורך שלו, בשלב ההתמודדות האישית ועיבוד הפרידה, מלווה הורים לבנות התנהלות נכונה בשני בתים ומסייעת להורים לבנות תקשורת הורית למען הילדים גם במצבי קונפליקט, ולהפריד בין הקשר הזוגי שהסתיים לבין ההורות.
בנוסף לעבודתה בקליניקה איילת מעבירה הרצאות להורים ולאנשי מקצוע.

“הגירושים לא חייבים להפוך לטראומה שתלווה את הילדים לכל החיים. לפעמים הם אפילו יכולים להפוך להזדמנות, עבורכם ועבור הילדים שלכם. הזדמנות לתקשורת אחרת, ולפתח חוסן נפשי. אני רואה את האנשים שמגיעים אלי לפני תהליך גירושים או בכל שלב שהוא, ואיזה שינויים מתרחשים בחיים שלהם מההתחלה ולאורך הזמן. ואלה הדברים שהכי מרגשים אותי. וגם אם בשלב זה ההורה השני לא משתף פעולה, יש לכל אחד ואחת מכם הרבה מה לעשות כדי לשנות!”.
× כתבו לי
דילוג לתוכן