משרד גישור גירושין בבינימינה

מחפשים מגשר גירושין בבינימניה? נמצאים בצומת דרכים? החלטתם להיפרד? רוצים שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים? אתם מחפשים חומרים ומידע שיעזרו לכם לצלוח בבטחה את  תהליך הגישור שלכם?
ברוכים הבאים למשרד הגישור שלי בבנימינה. שמי נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספרים "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין" (הוצאת סטימצקי) ו-"שותפות חדשה" (הוצאת זמורה ביתן).

אני וצוות המגשרים והמגשרות שעובדים איתי, כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ובין בני זוגכם. אנו מתמחים בעזרה לבני זוג (הורים) שנקלעו למשבר בזוגיות, לקבל החלטה לאן הולכים (שלום בית או גירושין) ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. במסגרת תהליך הגישור תקבלו בעזרתנו, מענה לשאלות המטרידות ביותר, תקבלו ביטחון בהמשך הדרך ותגבשו הסכם שיאפשר לכל המשפחה לתפקד באופן מיטבי. בסיום תהליך הגישור תקבלו מאיתנו הסכם מפורט המשקף את ההסכמות שהושגו. ההסכם יוגש לבית המשפט או לבית הדין הרבני (לבחירתכם) ויקבל תוקף פורמלי.

אתם מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא את התכנים המופיעים בו ולהיעזר בהם ככל שתצטרכו. במידת הצורך תוכלו גם ליצור עימי קשר, להתייעץ ולקבוע איתי פגישת הכרות .

השכלה וניסיון מקצועי: תואר ראשון במשפטים הקריה האקדמית אונו (משפטן L.L.B), תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן),  התמחות בגישור, ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים, בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ' קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים בישראל ובלשכת המגשרים בישראל, לימודי אימון מקצועי, בוגר קורס גירושין בשיתוף פעולה, 7 שנות התמחות בגישור גירושין ומאות הסכמי גישור שהסתיימו בהצלחה.

פעילויות נוספות בתחום הגישור-  מחבר הספר "להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור גירושין" (הוצאת סטימצקי) ו- "שותפות חדשה", מעביר סדנאות והרצאות בנושא גישור וגישור גירושין, מרצה בקורסי גישור בסיסיים, קורסי גישור משפחה וקורסים מתקדמים אחרים; חונך ומלווה מגשרים מתחילים.

אם החלטתם שאתם רוצים לפתור את המחלוקות ביניכם בדרך של הסכמה, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות נכונים, טובים וצודקים לכם ולילדיכם, אז הגעתם למקום הנכון. אני כאן כדי לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה או להסכם שלום בית ולחלופין גירושין בהתאם לצורך שלכם. הסכם אשר ייתן מענה מספק לצרכים שלכם ושל ילדיכם.

במהלך תהליך הגישור, אעזור לכם להגיע להסכם כולל והוגן לשני הצדדים, כפי שעשיתי עם מאות זוגות אחרים שהגיעו אלי מלאים בחששות ויצאו עם הסכמות וביטחון בעתיד לבוא. התקשרו אלי ותראו שגם אתם יכולים לצלוח את הקשיים ולקבל ביטחון ויציבות. אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה מקצועית, מקיפה, הוגנת ובטוחה.

בסיום תהליך הגישור שתעברו איתי, תקבלו ממני הסכם גירושין כתוב אשר ישקף את כל ההסכמות אליהן הגעתם. הסכם הגירושין שתקבלו ממני, יקבל תוקף פורמאלי מבית המשפט לענייני משפחה או מבית הדין הרבני (לפי הנוחות שלכם).

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואני אחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ ראשונית ולתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות.


גישור גירושין בבנימינה בזמנים הנוחים לכם
– כל פגישת גישור נקבעת בתאום מלא אתכם ובהתאם לזמינות ולצרכים שלכם. שיקולי עבודה וילדים נלקחים בחשבון כאשר קובעים את הפגישות. בגישור גירושין בבנימינה רק אתם קובעים מתי נפגשים וכמה זמן תימשך כל פגישה.החלטתם להיפרד? רוצים להתגרש בבינימינה בתנאים הנוחים לכם?  חשוב לכם שהפרידה והגירושין ייעשו בצורה טובה ונכונה ולהימנע ממלחמות קשות?

חוסכים משמעותית בעלויות– גישור גירושין בבנימינה עולה הרבה פחות (כלכלית ורגשית) מאשר גירושין בעזרת ייצוג עורך דין בבית המשפט. עלותו הכוללת של גישור גירושין בבנימינה מגיעה בממוצע לאלפי שקלים בודדים לשני הצדדים ביחד (לעומת עשרות אלפי שקלים לכל צד בדרכים האחרות).

שקט נפשי– בעזרתי תעברו את הליך גישור הגירושין שלכם בצורה החלקה והבטוחה ביותר. גישור הגירושין בבנימינה יאפשר לכם לקבוע כיצד תיראה המציאות שלכם בעתיד.

אתם קובעים את הקצב– זמן ההגעה להסכם גירושין סופי בגישור גירושין בבנימינה נקבע על ידי בני הזוג בהתאם לצרכים הטכניים והרגשיים שלהם. בגישור גירושין בבנימינה, ניתן להגיע להסכם תוך ימים או תוך חודשים – הכל בהתאם לצרכים של בני הזוג.

במה עוסקים (גם) בהליך גישור גירושין בבנימינה?

התנהלות כלכלית לאחר הגירושין? איך תראה מציאות חייכם היומיומית אחרי הגירושין? איך תוכלו לממן את עלויות המחייה שלכם (בנפרד) ושל ילדיכם? במסגרת הליך גישור גירושין בבינימינה, תקבלו תשובות ופתרונות ותדעו מה אליכם לעשות בעצמכם ומה על הצד השני לעשות גם כן.

חלוקת הרכוש? במסגרת גישור גירושין בבנימינה, תגיעו להסכמות משותפות בכל הקשור לחלוקת הרכוש המשותף. דרך חלוקת הרכוש אליה מגיעים הצדדים תהיה מוסכמת על שניהם והתוצאה תאפשר לשניהם להמשיך בחייהם בצורה בטוחה וברורה.

גידול הילדים לאחר הגירושין? הזוגיות היא זמנית אך ההורות היא נצחית. אמנם אתם נפרדים זה מזו אבל הפרידה היא לא מהילדים. לנצח תישארו ההורים שלהם ועל כן חשוב לייצר ביניכם מנגנונים להגעה להסכמה ולניהול משברים נכון.

 

הסכם הגירושין שלכם יאושר על ידי שופט בבית המשפט לענייני משפחה- לאחר שתקבלו ממני את הסכם הגירושין תינתן לכם ההזדמנות להתעמק בהסכם ולוודא שהוא אכן משקף את ההסכמות אליהן הגעתם בגישור. הסכם גישור גירושין שהושג בהסכמה מלאה של שניכם, יועבר לאחר אישורכם לשופט בית המשפט לענייני משפחה בבינימינה או לדיין בבית הדין הרבני שיאשרו את ההסכם וייתנו לו תוקף של פסק דין.

לשיחת ייעוץ טלפונית ולתאום פגישת הכרות לגישור גירושין בבינימינה ללא עלות וללא מחויבות התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

כתובת משרד גישור הגירושין שלי בבנימינה היא המלאכה 10

 

השאר תגובה

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם