נדב נישרי בפרויקט אנשי עסקים מעוררי השראה של מגזין דה מרקר לשנת 2016

נדב נישרי מגשר הגירושין בפרויקט אנשי עסקים מעוררי השראה של מגזין דה מרקר לשנת 2016

מגזין דה מרקר פרסם פרויקט מיוחד בו הציגו אנשי עסקים מעוררי השראה בישראל. בין הדמויות שהופיעו בפרויקט השתתף גם המגשר נדב נישרי הפועל להגברת השימוש בגישור בהליכי גירושין ועוזר לעשרות זוגות בכל שנה להגיע להסכמי גירושין בהסכמה.

איך הכל התחיל?

במהלך לימודי המשפטים הבנתי שלמערכת המשפט אין פתרונות טובים למשברים בעלי היבטים רגשיים מורכבים ושכבר אין בכלל ציפייה להשיג צדק בבית המשפט. היה לי ברור שיש משהו בעייתי במערכת וחיפשתי את הדרך שלא להפוך לחלק ממשהו שנראה לי שגוי מיסודו. כשהבנתי שהליך גישור מאפשר לצדדים לקבל פתרון יצירתי, צודק ויעיל יותר מאשר הפתרונות המקובעים שמושגים בהליכים בבתי המשפט, הבנתי שמצאתי את מקומי ובחרתי להתמחות בגישור גירושין.

מה הייחודיות של העסק או השירות אותו את/ה מעניק/ה ללקוחותיך?

אני מקפיד ללוות את הזוגות הבאים אלי לכל אורך התהליך ולהיות משענת עבורם.  לאורך השנים צברתי ניסיון רב שבעזרתו אני עוזר לזוגות להגיע לפתרון הוגן וצודק עבור שניהם ועבור ילדיהם. אני עוזר לזוגות להבין  את החופש שיש להם לבחור את הפתרון שמתאים עבורם ומדגיש בפניהם שהם לא חייבים להגיע לפתרונות שמבוססים על מקרים של אחרים. גם בהמשך התהליך אני עוזר להם להימנע מלהיכנס לתוך קיבעון מחשבתי ובכך אני עוזר להם להשיג את הפתרון שיאפשר להם להגשים את עצמם ולהיות מאושרים בסופו של דבר.

תוך כדי התהליך אני גם עוזר לזוגות לייצר תקשורת ברורה על מנת ויוכלו להסתדר בעתיד בכל הקשור לגידול הילדים ולהיות מתואמים גם כשיחיו בבתים נפרדים. בנוסף אני נותן שירות במספר ערים בכל הארץ כך שהזוגות המגיעים אלי נהנים מזמינות ונוחות לכל אורך התהליך. אני מאמין גדול במקצועיות חסרת פשרות ולכן אני מקפיד להמשיך וללמוד מכל מקרה ולהסיק ממנו מסקנות שיעזרו לי לעזור לזוגות הבאים.

קצת עליי: מה את/ה אוהב/ת לעשות ברגעי הפנאי?

לקרוא, לכתוב ולבלות זמן איכות עם משפחתי.

 

שאיפה מקצועית לעתיד: מה החלום / המטרה הבאה?

אני עובד כעת על הוצאת ספר הדרכה למתגרשים בגישור גירושין.

 

טיפ לקוראים להצלחה בקריירה:

להיות מקצוען ולגבות שכר טרחה הוגן.

להתגרש בשלום

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם