בת אל בר גיורא

בת אל בר גיורא - מגשרת גירושין ומלווה אישית בתהליכי פרידה

 בתאל בר גיורא בוגרת תואר ראשון ברפואה משלימה נטורופתיה משולב כלי טיפול.
בעברה הקימה וניהלה במשך 15 שנה מותג אופנה עצמאי בו התמודדה עם ניהול צוות והתנהלות בקונפליקטים רבים ופתרון משברים.
לאחר שסיימה את קורס הפרקטיקום בגישור גירושין מעשי אצל נדב נישרי ולאחר שצברה ניסיון מעשי עשיר בחדר הגישור, הצטרפה בת אל לצוות המגשרים של משרדנו.

אני מאמינה:

בתאל מאמינה שכאשר פותרים משברים במלחמה – אף צד לא מנצח. “התפקיד שלי הוא לעזור לכם לפרום את הקשר בעדינות ואני פועלת מתוך אמונה גדולה וניסיון שזה אפשרי. המטרה העליונה שלי היא לסייע לזוגות להגיע להסכמות והבנות בדבר עתידם, עתיד רכושם והחשוב מכל, עתיד ילדיהם. אני מאמינה שניתן להתגרש עם מינימום סבל וכאב , לפתוח דף חדש במהרה ולייצר מנוף צמיחה מהפרידה”.
אני יודעת שניתן לייצר עתיד אחר. עתיד ללא שפיכת דמים אחד של השני, מקום בטוח שבו אנו מסתכלים קדימה ורואים את הטוב שבחיים
כשבני זוג מתגרשים הם נמצאים במצב בו הבלבול וחוסר הוודאות שולטים, ולכן יש לתת משקל רחב לליווי המקצועי בתהליך זה. אני מביאה לחדר הגישור את הידע המקצועי והאישי שלי להובלת התהליך, את יכולות הגישור וסגירת הפערים בין בני הזוג.
אם הגעתם לפה ואתם חוששים מהתהליך – אני חייבת להגיד לכם שהוא עובד . מניסיון אישי.
אם אתם מפחדים או בהתלבטות, מרגישים בפרשת דרכים, מחפשים מישהו לעבור איתו ביחד את התהליך גישור, אני אלווה אתכם בצעדיכם הראשונים בדרככם החדשה, דרך אי-הוודאות וסערת הרגשות עד להסכם שיבטיח לכם תחושת ביטחון.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

לשיחת ייעוץ ראשונית ולקבלת המדריך המקוצר לגישור גירושין

ככל שתדעו יותר על תהליך הגירושין, כך תנהלו אותו טוב יותר עבורכם ועבור ילדיכם. המדריך המלא לגישור בתהליך גירושין, נכתב עבור כל מי שרוצה לפתור את המחלוקות עם ההורה השני בדרך של דיאלוג ושיתוף פעולה ורוצה להימנע מהליכים משפטיים יקרים ולוחמניים.

*ניתן לקבל את החוברת  בדוא”ל או בהודעת וואטסאפ.

× מענה מיידי
דילוג לתוכן