איריס הרמתי מגשרת ועו"ד

עוסקת בגישור גירושין ומשפחה ומנחת תהליכי צדק מאחה.

בעלת רקע וניסיון כמגשרת, כעו”ד ויועצת משפטית, כתרפיסטית בעבודה טיפולית עם ילדים, נוער והדרכת הורים, וכמנחת תהליכי צדק מאחה וגישורי נפגע – פוגע.

איריס מלווה את הצדדים באופן אישי, על מנת לאפשר להם לקיים תהליך פרקטי תוך התמודדות נבונה ורגישה עם המורכבות הרגשית הכרוכה בתהליך הפרידה והגירושין. גישתה של איריס יחד עם השילוב הייחודי בין ייעוץ משפטי, עבודה טיפולית, גישור והנחיית תהליכי צדק מאחה, מסייעים לצדדים להתמודד עם הפערים והמחלוקות ביניהם ולבחור בדרך המתאימה ביותר עבורם על מנת להגיע להסכמות ולבנות שותפות חדשה ביניהם.

השכלה

תואר ראשון L.L.B במשפטים, תואר שני M.A. בטיפול בהבעה ויצירה, קורס גישור בסיסי, קורס פרקטיקום בגישור, קורס גישור במשפחה, קורס הכשרת מנחי תהליכי צדק מאחה וגישור נפגע-פוגע, קורס גישור גירושין מורחב ופרקטיקום בגישור גירושין (נדב נישרי), בעלת הסמכה לגירושין בשיתוף פעולה (גשת”פ).

אני מאמינה

כמגשרת גירושין ומשפחה משתמשת איריס בכישוריה הייחודיים ובניסיונה המקצועי העשיר והמגוון: כעורכת דין וכיועצת משפטית איריס מביאה עימה ניסיון רב וגישה פרקטית וממוקדת; כתרפיסטית וכמנחת תהליכי צדק מאחה איריס מביאה עימה גישה טיפולית קשובה ורגישה, והיכרות עמוקה עם תהליכים רגשיים אישיים ורב מערכתיים. כלים אלו מאפשרים לאיריס לסייע לבני הזוג בתהליך הגישור בתבונה, ברגישות וביצירתיות גם ברגעים מורכבים וסבוכים. איריס מאמינה כי אין אדם המכיר טוב יותר מבני הזוג עצמם את צרכיהם וצרכי ילדיהם, ומסייעת להם לבנות גשרים ולגשר על פערים וחילוקי הדעות ביניהם, תוך שמירה על שלום משפחתם וטובת ילדיהם.

 

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי
דילוג לתוכן